MUSKARCI...da li su..?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Tema: MUSKARCI...da li su..?

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.822
    Reputaciona moć
    15798

Podrazumevano MUSKARCI...da li su..?

[font=Verdana]Svi isti...po istom obrazcu pravljeni?? Sport,pivo i devojcice koje mnogo ne zapitkuju.?Da ih je lako zadovoljiti? Da li je ovo predrasuda??Devojke..da li sa svima postupate po istom obrazcu ili svako od njih dobije sansu da ih bolje upoznate.? Ako nisu svi isti koje su to nijanse...[/font][font=Verdana][/font]
    [font=Verdana][/font]
    [font=Verdana]ja kao gledala da li je bila ovakva tema..nisam nasla..ako jeste neka je zakljucaju.:-D [/font]

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Re: MUSKARCI...da li su..?

Neeeee!!!!
    Sve su ali nisu isti kule
    Što čitaš kad ti škodi?

Aktivan član
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Ja muskarce prestala da generalizujem od kad sam DOBRO upoznala mog dragog . On je sve suprotno od klasicnog Balkanca ne pije alkohol a pivo narocito, ne prati fudbal, ne prica o bivsim devojkama, s postovanjem se odnosi prema zenskom svetu s kojim se u kontaktu (pridrzava jaknu, ootvara vrata), dzentlmen je...Uvek kazem da ne bih volela ni mene da svrstavaju u isti koš s nekim ženama pa tako ni ja ne generaliyujem muškarce zbog onih malobrojnih koji su OK

Primećen član
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio kučka
    [font=Verdana]Svi isti...po istom obrazcu pravljeni?? Sport,pivo i devojcice koje mnogo ne zapitkuju.?Da ih je lako zadovoljiti? Da li je ovo predrasuda??Devojke..da li sa svima postupate po istom obrazcu ili svako od njih dobije sansu da ih bolje upoznate.? Ako nisu svi isti koje su to nijanse...[/font][font=Verdana][/font]
    [font=Verdana][/font]
    [font=Verdana]ja kao gledala da li je bila ovakva tema..nisam nasla..ako jeste neka je zakljucaju.:-D [/font]
    ne, nisu isti kao shto ni zene nisu iste, kao shto ni chovek/zena/mushkarac whoever medjusobno nisu isti.

te nema shta da prichamo, moze da se zakljucha.

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ima jedan limunada film-klasicna a la Rok Hadson/Doris Dej glupa komedija iz 60-tih.Mada pomenuti ne glume u filmu....U sustini prica je o gospodji psihologu koja ima cerku i napisala je best seler knjigu o tome kako postupati sa muskarcima.....da ne duzim-isposatvi se da je gospodja psiholog samo "prepravila"veoma uspesnu knjigu o dresuri pasa zamenjujuci psa iz knjige sa .......

Nismo isti.Sport da,jer je sve ostalo gluplje,pivo ponekad-stomak je i bez njega tu,svako voli malo privatnosti.Kako se uzme.....svuces se i ne zanovetas i to je to.Ovo nije predrasuda,ako je doticni raspolozen.

Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

a u ebote pčelice, pa nemamo ni jednu noviju temu, ti si otvorila celih 5 a pritom ni jednu ovde a da se zaključa.....
    Što čitaš kad ti škodi?

Primećen član
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio majcheki
    a u ebote pčelice, pa nemamo ni jednu noviju temu, ti si otvorila celih 5 a pritom ni jednu ovde a da se zaključa.....

pa malo je glupo raspravljati o tome da li su svi isti.
    svako je pricha za sebe, so...
    logicno se namece da nema potrebe za raspravom.

ako vi zelite samo napred, ja rekla shta mislim.

Domaćin Gryphon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Citat Original postavio pcelica
    pa malo je glupo raspravljati o tome da li su svi isti.
    svako je pricha za sebe, so...
    logicno se namece da nema potrebe za raspravom.

ako vi zelite samo napred, ja rekla shta mislim.
    Devojka je izmedju ostalog pitala "Devojke..da li sa svima postupate po istom obrazcu ili svako od njih dobije sansu da ih bolje upoznate.".

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

pa ne dobije svako šansu, naravno, nego valjda samo onaj ko ti se svidi
    kad imaš nekog koga baš voliš (ko baki75, pozdrav za nju ), čak ni onda nisu svi isti - ali šansu ne daš nikome
    Šta ima da "postupaš" - šta mu to dođe? da, bre, odyebavam ih ljubazno. Ako je to neki odgovor, ali i dalje mislim da nisu svi isti!

Frozene, ja bih baš odgledala tu limunadinju Kako se zove film?
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Betty
    Ne znam...ja sam to samo video negde neki prepotopski trejler.....nisam lud da gledam.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa ne dobije svako šansu, naravno, nego valjda samo onaj ko ti se svidi
    Upravo tako...
    I nisu svi isti, i eto, to je to...
    Ah da, ako ti se cini da stalno nalijeces na muskarce koji vole djevojcice koje mnogo ne zapitkuju, zapitaj se da nije mozda problem u tebi, kad privlacis takav tip muskaraca i/ili izazivas takvu reakciju u njima...!

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

evo u čemu su isti:imaju sve noge, dve ruke ( a ni to namju svi, nema veze, samo da podvučem), imaju kitu (manju ili veću - evo opet razlike drastične ) , imaju ili nemaju posao/devojku/dečka/ zahtevnu mamu/ kućnog ljubimca/ auto bla bla e moj saša
    kad bih se odnosila prema fizičkom (a ne mentalnom sklopu) prema ljudima - a šta bi se sveli međuljudksi odonsi?
    Imaš kitu - skini me
    nemaš kitu - aj da pijemo kafu

i šta sad?
    Niej tako, niti treba da bude. A i mislim da je ta rečenica "svi su isti"posledica razočarenja u vezi/vezama , i da onaj ko je i kaže - već ubrzo prestane tako da misli
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

daj kučko otvori neku "bomba temu" Navikli smo od tebe na svašta

Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Uh!...moji citati udjose i u narodni folklor.....

Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.822
    Reputaciona moć
    15798

[font=Verdana][font=Arial]hejj Betty..volis bomba teme...nemam inspiraciju posle one teme o malim..a i ne vredi kada svaku temu pretvorite u svadju, prepirku i ostale stvari....Moze li se na nekoj temi STVARNO razgovarati ili samo “praviti pametan”E ovo bas i nema veze sa temom ali..da li svaku temu koja se postavi ako nije naznaceno –morate personalizovati....pa ondaK slede saveti.. Nisam JA u pitanju..Ne ..ne nalecem na takve muskarce ..odgovor je savetodavcima..Pitala sam a li su SVI isti..pitala sama li je to predrasuda,pitala sam: Da li im dajete sansu da ih bolje upoznate..nekako me bas zanima neko opste misljenje o svemu ovome ..a ne ..da sam Ja razocarana ili da nalecem samo na takve..haha..ajde malo ..nije tema BOMBA ali nije losa..Kazete : Nisu isti ..ok . u cemu su razlike..nijanse.. [/font][/font]

[font=Verdana][font=Arial]Zene prilikom komunikacije u proseku koriste 7000 reci u pet razlicitih tonaliteta dok muskarci koriste 2000 reci u tri tonaliteta...van tog proseka ima onih koji i ne zatvaraju usta....[/font][/font]

[font=Verdana][font=Arial]Ako Vam se i ne svidi neki bas..trudite li se da ga ipak bolje upoznate..mozda iza lose fasade ..ima nesto sto vas moze privuci...? Upoznavajuci ih da li se igrate sa njima..?? ili su Svi u fazonu: use, nase i poda se..?[/font][/font]

[font=Verdana] [/font]

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.822
    Reputaciona moć
    15798

ustvari..neka se zakljuca tema..odoh "u mirovinu" na neko vreme mada bih Vas pitala..Shta radite kada "nestane" ljubavi a ostane strast....:-D
    Poslednji put ažurirao/la Nina : 24.02.2006. u 18:15

Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

BOMBA!

Elita
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

...Klasicna komedija iz 1962. 'If A Man Answers' - sa Sandrom Dee u glavnoj ulozi - razmazena, mlada devojka iz 'dobre kuce' pokusava da svoj, tek sklopljen, brak 'aranzira' po savetima mame, rodjene Francuskinje (podrazumeva se - i eksperta za musko-zenske odnose)...Metod 'dresure' iz prirucnika za vlasnike cetvoronoznih ljubimaca pokazuje se kao iznenadjujuce uspesan, sve dok predmet eksperimenta, iliti zaljubljeni muz, ne otkrije da je i sam deo 'programa' koji je tako efikasno pre njega 'savladao' tast......
    Poslednji put ažurirao/la gost 12141 : 24.02.2006. u 18:36

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

ahahahaha...jedva čekam da ga nađem
    hvala UGBB!

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

ustvari..neka se zakljuca tema..odoh "u mirovinu" na neko vreme mada bih Vas pitala..Shta radite kada "nestane" ljubavi a ostane strast....:-D
    Kad mi se desi znacu i odgovor.

Aktivan član alexandrra (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Meni se uvek desavalo suprotno :?

Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Ja sam izgleda neki ludak
    Držim se mog dečkonje ali volim da upoznajem muškarce, da razgovaram s njima... Ne napušavam ih ako mi se ne svide na prvi pogled jer ne očekujem i onako ništa od tog nekog poznanstva - ali ih napušavam ako su bezobrazni. Prostakluk mi smeta s obe strane, ali čini mi se da je češće ispoljen u muškom svetu.
    Što čitaš kad ti škodi?

Iskusan Архангел (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    109

.Shta radite kada "nestane" ljubavi a ostane strast....:-D
    Да ли си сигурна да си ово добро срочила? Да није обрнуто? А шта када нестане и љубави и страсти, па остане само навика ?

Ако је тако како си написала, онда је јасно - веза прелази у крес-варијанту.

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1270

Ja mislim da svi mi imamo iste crte. ALI razlicita je njihova izrazenost (iz mnostva razloga): od "nista" do preteranog.

Recimo: ja fudbal prisilim sebe da gledam 5 min i onda gledam po plafonu - ne volim ekipne sportove (suvise me asociraju na zaostatke ratnickog u ljudima - volim pojedinacne & extremne). Volim pivo, ali do prilike.

Onda za zene. Imam divnu prijateljicu koja pljuje po udavacama "po svaku cenu", ali ipak pati sto nije udata (ono - negde duboko u sebi) - samo sto je sebi postavila neke principe i pravi kandidat se nije pojavio...

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1270

Cini mi se da pre pitas sta zamenjuje to izgubljeno krilo?! Mozda prijateljstvo i razumevanje?

Slične teme

1. Muskarci: DA ili NE?
    Autor gost 782 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 23.01.2006., 10:35
  2. MUSKARCI
    Autor tviti u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 30.01.2005., 11:52
  3. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 05.01.2004., 22:12

Pravila za slanje poruka