Veruj ili bezi...

dešavalo se i da ne promeni (npr. voli da ostavi nešto gde mu mesto nije, ali navikla sa, se :lol: )
ali uglavnom se držimo dogovora, ako već postoji, oboje. Da nije tako, ja bih begala ;) NE MOŽE U NEDOGLED DA, pardon, obećava a ne ispunjava, to je nekako..maloumno, nevezano za pol. Mislim...:lol:
 
VesticaBG:
Da li se nekoj od vas desilo da kada muskarac obeca da ce pokusati da promeni nesto sto vama smeta stvarno to uradi?
Meni nije :-)
Sve ostane na praznim recima...

da bi neko promeni neshto bez obzira da li je mushkarac ili zena u pitanju, pre svega mora on/ona to da zeli...

tako da traziti od nekog da ide protiv svoje prirode jer tebi smeta, shta ja znam, meni i nije bash bliska ideja.
 
ja sam mislila da je reč o nepoštovanju nekih dogovora, krajnje praktičnih, uobičajenih stvari koje treba uraditi/promeniti, ta vrsta obećanja
osobine, naravno, ne treba ni pokušati promeniti
....ne verujem da je o tome reč, a, veštice, na šta si tačno mislila?
 
Betty:
ja sam mislila da je reč o nepoštovanju nekih dogovora, krajnje praktičnih, uobičajenih stvari koje treba uraditi/promeniti, ta vrsta obećanja
osobine, naravno, ne treba ni pokušati promeniti
....ne verujem da je o tome reč, a, veštice, na šta si tačno mislila?

Pa kod mene je trenutno situacija ovakva otprilke:
Ja obecam i on obeca da cemo se potruditi da promenimo:
Ja kod sebe - da se necu drati kad pricam, da ga necu zezati pred njegovim drugarima i da necu zvakati zvake bar kad sam s njim...
On kod sebe - da ce prestati da duva. Ja sam jakooooooo protiv toga. Postujem svako misljenje, ali ja ne zelim to pored sebe.
Sad da li su ovo sitnice ili ne....
U mom slucaju na ovo sam mislila :-)
 
Hmmmm... Pa jeste nešto promenio, ali ipak nije samo zbog mene. Mislim, nije odmah kad smo se dogovorili, trebalo je vremena da SAM shvati i poželi da to menja.
A neke stvari opet nije nikad... I polako gubim nadu:?
 
VesticaBG:
Da li se nekoj od vas desilo da kada muskarac obeca da ce pokusati da promeni nesto sto vama smeta stvarno to uradi?
Meni nije :-)
Sve ostane na praznim recima...

pa... promenio je dosta svojih losih navika... i ja zajedno sa njim... sve po principu- usluga za uslugu... tako da u sustini nije nista promenio samo zato sto je meni to smetalo, nego da bi i on mogao od mene da trazi da nesto promenim... :roll:
ali, nije ni to toliko lose... dobro je njemu, dobro je i meni... ne zalim se...
 

Back
Top