kako da macevaoci spoje lepo i korisno
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: kako da macevaoci spoje lepo i korisno

VASHKEVICH
    Guest

Podrazumevano kako da macevaoci spoje lepo i korisno

Predlog savezu, da investira u ceste odlaske nasih reprezentativaca u SSSR kako bi tamo nasli supruznike, ostali tamo da macuju, a zatim vratili svima i za Atinu i za Atlantu)

Početnik
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ma samo ti Rusi !!

Moram priznati da taj vas kreativan predlog nije los !!!!!! Ja mislm da to spajanje lepog i korisnog mozemo da istaknemo kroz mnogo lepih primera u nasem sportu kako recimo mi spo jimo godine (16) sa medjunarodnim turnirima gde se trazi muz ))))))

Početnik
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano da ne verujes

Nemoj da se sekiras mislim da Mk Silni ne voli vise mene nego nece da se izdaje o spajanju lepog i korisnog na macevanju ....a mislim da on to najbolje zna

MB_YUG
    Guest

Podrazumevano Re: Ma samo ti Rusi !!

Citat Original postavio Topolino
    Moram priznati da taj vas kreativan predlog nije los !!!!!! Ja mislm da to spajanje lepog i korisnog mozemo da istaknemo kroz mnogo lepih primera u nasem sportu kako recimo mi spo jimo godine (16) sa medjunarodnim turnirima gde se trazi muz ))))))
    Mislim da nisam u toku,zato vas molim da mi pojasnite vas komentar??? Na koga aludirate????
    Unapred HVALA

Početnik
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ma samo ti Rusi !!

Citat Original postavio MB_YUG
    Citat Original postavio Topolino
    Mislim da nisam u toku,zato vas molim da mi pojasnite vas komentar??? Na koga aludirate????
    Unapred HVALA
    Pa valjda se zna ko radi SVE U 16

Silni
    Guest

Podrazumevano Malo paznje

Pa moram konacno i ja da obratim paznju malo na ovu temu. Stvarno mislim da treba uvek spajati lepo i korisno i to narocito u sportu, onda je sve zanimljivije. A mogu slobodno reci i da je veoma prakticno. Ko jos to nije uradio neka pokusa. Toplo preporucujem
    A sto se tice ideje da se takve slicne akcije sprovedu u inostranstvu, milslim da je odlicna i da natome zaista treba raditi. To bi mogao da bude jedan od dugorocnih planova MSSCG. Tu bi verovatno bilo i podmlatka

Guest

Podrazumevano

Mi muskarci(mislim na ove sadasnje generacije,na na metuzaleme&CO) smo se slabo pi.... nagledali na ovim inostranim takmicenjima(nesto nam ne ide u zadnje vreme) tako da cete vi devojke morati da se pobrinete sa sudbinu jugoslovenskog macevanja u tom pogledu. Opet ni ove starije generacije osoba zenskog pola nisu se pokazale u najboljem svetlu sto se te sfere tice,i smatram da treba da slede primere svojih mladjih i sto se toga tice definitivno iskusnijih koleginica,koje su im na pravi nacin demonstrirale sta znaci ljubav prema macevanju i otadzbini

VASHKEVICH
    Guest

Podrazumevano :)

Citat Original postavio Anonymous
    Mi muskarci(mislim na ove sadasnje generacije,na na metuzaleme&CO) smo se slabo pi.... nagledali na ovim inostranim takmicenjima(nesto nam ne ide u zadnje vreme) tako da cete vi devojke morati da se pobrinete sa sudbinu jugoslovenskog macevanja u tom pogledu. Opet ni ove starije generacije osoba zenskog pola nisu se pokazale u najboljem svetlu sto se te sfere tice,i smatram da treba da slede primere svojih mladjih i sto se toga tice definitivno iskusnijih koleginica,koje su im na pravi nacin demonstrirale sta znaci ljubav prema macevanju i otadzbini
    Iz mog ugla ljubav prema macevanju i jeste, i treba da se tezi da se proba da se napreduje na bilo koji nacin, ali moram priznati da ima nekih koji moj predlog shvataju i izvrsavaju drugacije. No njih i ne smatram za macevaoce

VASHKEVICH
    Guest

Podrazumevano

Topolino, blam me da te pitam na onom glavnom kanalu, daj neki savet kako da macevaoci skinu suvisne kilograme!!!!!!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    30.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

O kakvom ste to bombonica turniru pricali ti i Ceca... neki valjda Irak,Iran,Kuba... nisam siguran???

VASHKEVICH
    Guest

Podrazumevano ja

Irak, ali ne znam kako oni pored politicke situacije organizuju takav turnir. To je muski seniorski mac, FIE, A kategorija
    E danas je bio takav shit trening, takos am se zajebala, sto sam otisla ranije u studio, kao odem ranije u studio da bi stigla i tamo i vamo, i na zvezdi ni zive duse, i Miki moro da ide, uzas. Samo sam noge radila_SMOR. Takav trening te bas ubije u pojam.

Početnik
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Za pocetak Smiljo ne idi na te smor treninge ....sa godinama ces poceti kvalitetnije da treniras .....
    Sta ce tebi redukcija ) pusti ove sta pricaje ...mislim pofgledaj mene ) sis ovako ne mogu da se odbranim )
    A prosetaj do Studija No1 ...objasnicu ti neke stvari u 4 oka..

O Silni da se nisi navuko ))
    E MB stvarno bi volela da idem sa tobom na neki bombonica turnir ) dugo nisam ...

Guest

Podrazumevano

Ma nismo ista kategorija. Ja sam jos mlad i zelen ko guscije ***** a ti si matora koka. Mada bi mogli da organizujemo nesto...

MB_YUG

Početnik
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

MB aznam ja vrlo dobro koliko si ti mlad i zelen bas zato ti i kazem da bi mogla da idem ali ko trener naravno ...recimo kondicioni. To i jesto odgovor na zadatu temu da spojimo lepo - putovanje, i korisno - macevanje )

Smiljo pisi Kaabermi naravno i posalji mu mozda zajednicki pozdrav ako ti je glupo sama )

Slične teme

1. Kako je lepo....
    Autor Enfroz2891. u forumu Filozofija
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 07.10.2006., 07:18

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •