Tenis

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam pomislio na tenis, ali nisam hteo da pokrecem temu pre proleca, kad je vreme za rekreaciju tog tipa. No, vec kad je pokrenuta nisam mogao da joj odolim.
viva LA ( Pashanski, Djokovic, Tipsarevic, Jankovic, Ivanovic...) :-)
 
Nazalost ne treniram. Igram ga rekreativno leti na Adi, kod hale Pionir ili na Olimpu. Mada sam bas dobio neke pohvale od jednog trenera na Adi kada me je video kako igram. Nije da se hvalim... :-)
Inace i meni je to omiljeni sport uz stoni tenis.
Redovni sam "surfer" po sajtovima atptennis i wtatour.
Vidim na nasim devojkama ove godine i ne ide sve po planu, za razliku od muskog dela ekipe.
POZDRAV!!!!
 
martina u cetvrtfinalu protiv kuznjecove!
boris u 2. rundi!
sjajni rezultati!
inace Martina je danas pobedila bolje reci razbila francesku skiavone sa 6:1 6:2!
odigrala je veoma dobro i prvis servis joj je bio 85% uspesan soooo ide na bolje!
ja sam inace pokrenula tennis ali samo se lio javio i bio zainteresovan! niko drugi!
inace sam jedan od supportera martininog sajta! poz
iskreno se nadam da ce sutra Marty odneti pobedu kao i boris!
zato navijajmo!
 
I ja sam se cudio kako niko da otvori temu TENIS!?
Ne treniram tenis ali volim da gledam, pogotovo zenski :):):) a na prvom mestu mi je Ana, mada pocetak sezone joj bas nije krenuo kako treba
Sto se tice ostalih, pa poludeo sam kada je Djokovic izgubio od Ljubicica u Zagrebu iako je poveo sa 1:0!No i to je uspeh.
Jedva cekam Pariz i Lodon

Sta kazete na ovu navalu Ruskinja?I da interesuje me vas stav u vezi ovih snagatora tipa sestre Vilijams, Morezmo itd.Mislim da takvi igraci ne mogu dugo, evo pogledajte Hingisovu, posle duze pauze uspela je da se vrati u sam vrh svetskog tenisa, to je dokaz da tehnika caruje

Pozdrav za ljubitelje belog sporta
 
ma ko nije poludeo zbog Novaka i takvog poraza!
Pa moje misljenje je da put do slave vodi preko ruskinja!
presamo tri godine bile su to amerikanke i belgijanke. sestre W, lindsay, jenny, kim, justine.
sada je to ruska banda!
Pa moje misljenje je da morezmo nece izdrzati jos dugo!
martina ima izvrsnu tehniku, niko nema takvu, niti je imao, ali to definitivno nije dovoljno da bi se recimo uslo u prvih 15!
niko danas ne moze niti sme reci da fizicka spremnost nije toliko bitan deo! niko!
pa prvih 50, na listi su snagatori! martina je uspela zbog svoje tehnike i zato sto njene protivnice nisu nikada igrale protiv takvih protivnica! ona ih je zaskocila. mada da budem realna martina ne moze protiv svih njih sama. mozda kad se seles vrati, i uz podrsku mery pierce moze uraditi nesto!
nase srljaju kao po starom dobrom obicaju!
boris me fascinira u zadnje vreme, on uvek je nekeko u senci novaka, a trenutno je i bolje rangiran i postize bolje rezultate igra na kvalitetnijim turnirima! dok novak sve nesto polako, sad cemo, evo jos samo ovo........

pozdrav za ljubitelje tennisa
 
: mrzi me da pishem sad.
nego, ja bash volim serenu williams.

bash mi je nekako super
jeste sva ko mushko(nabildovana), ali to joj pomaze

ja (trenutno ) najvishe gotivim ruskinje(najvishe sharapovu) i domace tenisere/teniserke.
nije shto su nashi............. :roll: 8-) 8-) 8-) 8-)
 
Ja za razliku od "ONAMISLIDAZNA" negotivim Sharapovu, cak sta vise smesna mi je. Lici mi na rodu. :-) A i ne odusevljava me svojom igrom.
A sto se tice moje omiljene strane teniserke, to je bez razmisljanja Davenport.
 
moja je martina!
od ruskinja gotivim stasu i elenu, od amerikanki jenny i lindsay. sestre su mi nekako isuvise naduvane.
a od nasih ANA! od nje jos moze i da bude nesto, a od onih jelena nista!
BTW marti izgubila 6-2 6-2.
nadal pobedio federera!
 
Nego, ortak i ja hocemo da pocnemo sa igranjem tenisa (rekreativno)...
Zanima me gde bismo mogli da uzmemo casove i naucimo osnovne pokrete i to?
Prednost NewBg.
Za sve informacije unapred hvala! Pozz
 
U principu ne znam konkretno gde bi mogli da uzmete privatne casove "na kratko", ali verovatno svugde gde postoji teniski teren. I njima nije lose da za kratko zarade koji dinar :-)
Mislim da cete pre naci trenera u nekom manjem klubu, nego u nekom vecem.
POZ.
 
martina_hingis:
evo me! sta se desava sa ostalima? bacili ste se na treniranje?
MARTINA-lindsay 6-3 1-6 6-3!
bez komentara! ako ih zelite samo kazite!
Evo i mene. 8) Kamo srece da sam poceo da treniram. Ja ipak cekam malo toplije vreme, pa da se bacim na usavrsavanje smeca...
Videh i ja da je Martina nadugraka Lindsey. Sta da kazem, iako mi je Lindsey omiljena teniserka, mogu samo da kazem svaka cast Martina!
Ipak godine cine svoje, sto se tice Lindsey, a zelja za uspehom i motiv sto se tice Martine.
Pozdrav svima!!!!!!!!!!
 
Eto joj sansa ove nedelje da se priblizi medju prvih deset. Ako sve bude islo kako se ocekuje, cekamo dvoboj ove nedelje u 4. kolu izmedju Ane i Morezmo u Majamiju.
POZDRAV!!!!!!
 
Jeste videli?Ana proglasena za teniserku koja je najvise napredovala u ovoj godini!!!
A i plasirala se u trece kola turnira u Majamiju.

Samo napred Anci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top