sta mislite o povratku u yu iz inostranstva???

Zapad jeste lep,ali je zivot sranje,toliko te samelje da nemas snage da mrdnes posle posla.Kad krenem ujutru na posao svi su u metrou veseli,puni prica,mozes misliti kako sadrzajnih(sta su sinoc gledali na TV-u,sta su jeli....),ali zato posle posla,tajac,svi nadrkani,niko ne progovara...E to ti je zivot na zapadu
Platu koja i nije Bog zna sta,i da hoces nemas kad da potrosis.Subotom mislim da svi krenu po radnjam i to je prosto nemoguce, nedeljom ako ti padne na pamet neki izlet-nikako!!!Jer ces provesti vecinu dana u zastojima na auto-putu,jer nisi jedini koji je smislio da zapali malo van grad.U svakom slucaju zivot na Zapadu je jedan obican klishe,u koji moras da se uklopis da bi funkcionisao.Zato kazem,jos malko ovde pa nazad mojoj kuci-BG,pozdrav svima
 
Anonymous:
Zapad jeste lep,ali je zivot *,toliko te samelje da nemas snage da mrdnes posle posla.Kad krenem ujutru na posao svi su u metrou veseli,puni prica,mozes misliti kako sadrzajnih(sta su sinoc gledali na TV-u,sta su jeli....),ali zato posle posla,tajac,svi nadrkani,niko ne progovara...E to ti je zivot na zapadu
Platu koja i nije Bog zna sta,i da hoces nemas kad da potrosis.Subotom mislim da svi krenu po radnjam i to je prosto nemoguce, nedeljom ako ti padne na pamet neki izlet-nikako!!!Jer ces provesti vecinu dana u zastojima na auto-putu,jer nisi jedini koji je smislio da zapali malo van grad.U svakom slucaju zivot na Zapadu je jedan obican klishe,u koji moras da se uklopis da bi funkcionisao.Zato kazem,jos malko ovde pa nazad mojoj kuci-BG,pozdrav svima
E DA TO TI SE ZOVE JE*ENI ZAPAD I NEMOJTE DA POMISLJATE OVAMO - SVE STO COVEK NAPISAO ISTINA JE .SLAZEM SE S NJIM UPRAVU JE 100% .*EBO OVO NEMA NASE ZEMLJE NIGDE POZDRAV SVIMA
 

Back
Top