JUDAS PRIEST

Stara garda.. British steel jedan od najboljih albuma, kao i Screaming for Vengance!!!
Oni su super, nravno sa Halfordom. a i Ripper je odlican. Ma kako god. Najbolja pesma mi je Screaming for vengance, Glinder, Metal Meltdown... Ma ima ih!
 
Bend koji je meni u top 3 svih vremena. Zaista bend koji je postavio temelje svim muzicarima danasnjice. Omiljeni album: Painkiller :) Pesma: hmmm....mlogo mlogo pesama ali kapiram Freewheel Burning.
 
Zasto niko ne pise o bogovima i stvaraocima Heavy Metala :evil:
Stvarno sramota, otvarate teme nekih totalno slabih bendova (nepoznatih), a za bogove kao da niste culi.
Jakih mi Metalaca.
Samo se svadjate sa ostalima.
A naste teme su jednostavno PRAZNE ! ! ! :roll: :roll: :roll:
 
Painkiller_girl:
Zasto niko ne pise o bogovima i stvaraocima Heavy Metala :evil:
Stvarno sramota, otvarate teme nekih totalno slabih bendova (nepoznatih), a za bogove kao da niste culi.
Jakih mi Metalaca.
Samo se svadjate sa ostalima.
A naste teme su jednostavno PRAZNE ! ! ! :roll: :roll: :roll:

E vala imas prava. Neke teme kao sto su Tokio Hotel, Dragana Mirkovic.... su ogromne.
A Judas Priest, REM, Dead Kennedys.... neko nista ne pise. Ali to nije zato sto ih niko ne slusa nego jer se na onim temama svadjaju pa samim time i maju o cemu pricati. A na ovakvim temama nema sta da se prica.
 
Che_Anarki:
E vala imas prava. Neke teme kao sto su Tokio Hotel, Dragana Mirkovic.... su ogromne.
A Judas Priest, REM, Dead Kennedys.... neko nista ne pise. Ali to nije zato sto ih niko ne slusa nego jer se na onim temama svadjaju pa samim time i maju o cemu pricati. A na ovakvim temama nema sta da se prica.

Ispadne, da se metalci vole samo svadjati, tj: ''metalci'' koji nemaju pojma sta je METAL muzika. Neka ih je sramota ako ne znaju ko je JUDAS PRIEST, smatraju se metalcima ako samo slusaju Him-a.
Nemam rijeci..........
 
i kako sad da se ne osete prozvanim ljudi koji slusaju grupu koju si navela?mislim da ovde vecina zna ko su Judas Priest,a to sto se ne pise mnogo na ovoj temi je mozda zbog chat tema kojih je sve vise i vise...
 
Painkiller_girl:
Ispadne, da se metalci vole samo svadjati, tj: ''metalci'' koji nemaju pojma sta je METAL muzika. Neka ih je sramota ako ne znaju ko je JUDAS PRIEST, smatraju se metalcima ako samo slusaju Him-a.
Nemam rijeci..........

Pa totalno si upravu. Mislim i ovde ima "metalaca" koji slusaju samo LInkin Park.
Pa mislim i ja volim da se prozivam na nekim temama.
 
na Vh1 listi najboljih bendova su bili 23. :shock: :shock: :shock: :shock: a Maideni na 24., usput.... :shock: kakvi debili.......

od Judasa volim sve što sam čula, a to nije mnogo, samo 5 pesama....moraću još da nabavim
 

Back
Top