Prevara

Sta je za vas prevara?

  • poljubac

  • sex

  • bilo koji fizicki kontakt izuzev flerta

  • bilo koji fizicki kontakt i flert


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
...skratila sam malo...bilo koji fizicki kontakt se odnosi na poljubac,sex i svo ostalo pipkanje koje moze ici uz to da se ne izrazavam sad nekulturno...zna se na sta se misli...
 
glasao sam za sex, zato shto je izbor opcija ogranichen. Inache po mom mishljenju prevare se odigravaju u glavi a ne u krevetu. Poneki izlet ne mora znachiti prevaru, narochito u dugotrajnim vezama.
 
hoces da mi kazes da bi se lepo osecao i iskulirao da se tvoja devojka poljubi sa tobom nakon nekog tamo tipa...ili jos gore da spavas sa njom a nju je imao neki drugi tip...iako recimo ne mora da bude penetracije?...
...znaci da budem prosta...tip je oblize..i posle toga ti imas nesto sa njom...devojka koju volis i sa kojom si u ozbiljnoj vezi?
 
Bliss:
hoces da mi kazes da bi se lepo osecao i iskulirao da se tvoja devojka poljubi sa tobom nakon nekog tamo tipa...ili jos gore da spavas sa njom a nju je imao neki drugi tip...iako recimo ne mora da bude penetracije?...
...znaci da budem prosta...tip je oblize..i posle toga ti imas nesto sa njom...devojka koju volis i sa kojom si u ozbiljnoj vezi?
shit happends
 
Bliss:
hoces da mi kazes da bi se lepo osecao i iskulirao da se tvoja devojka poljubi sa tobom nakon nekog tamo tipa...ili jos gore da spavas sa njom a nju je imao neki drugi tip...iako recimo ne mora da bude penetracije?...
...znaci da budem prosta...tip je oblize..i posle toga ti imas nesto sa njom...devojka koju volis i sa kojom si u ozbiljnoj vezi?
ma sam chin nije problem, necu se gaditi nje, niti je pretrazivati za njegovim tragovima, stvar je u glavi, zashto se desilo, i ima li smisla preci preko toga. Ne znam, ziveo sam u malo slobonijem drushtvu gde se takva iskliznuca oprashtaju posle jednog iskrenog razgovora.
 
blondi:
ja priznajem samo emotivnu prevaru, sve ostalo su samo trenutacne fizicke potrebe 8)
Nemam sta dodati
c011.gif
 
Snezna_kraljica:
Da li ovo vazi samo za tebe ili i za nju?
Ako te nema nedelju dana, a njoj se kreshe, ti joj kazes "U redu, draga, idi, poyebi se sa nekim, moras da se ispraznis..."
Gadno. :-?
(onog ko bi mi to rekao.... tukla bih do smrti. nema tu ni "lj" od ljubavi.)
Pa naravno da to vazi za oboje. Sta ces ima nas raznih.
 
Glasala sam za bilo koji fizicki kontakt izuzev flerta, mada rukovanje dozvoljavam. I taj flert, aj moze, al da ja nisam tu.

Ta sintagma emotivna prevara, me strasno iritira jer ima filozofsko tumacenje, tj. SUPLJA PRICA, koja se ne moze materijalno dokazati.
 
Vec bila tema x puta... no ako ce nekom pomoci da nauci onda je opravdana...

Samo sex (u bilo kom obliku:lizanje, pusing) je konkretna prevara... a poljubci, dodiri, flert... je teska svinjarija(uvreda, nepostovanje, omalovazavanje, bezemotivnost, neuvidjajnost i nerazumevanje partnera)... i ljudi koji to rade su doticni animaloidi... kad su u vezi jel... No ko zna zasto je to dobro... :lol:
 
Petar_Pan:
Vec bila tema x puta... no ako ce nekom pomoci da nauci onda je opravdana...

Samo sex (u bilo kom obliku:lizanje, pusing) je konkretna prevara... a poljubci, dodiri, flert... je teska svinjarija(uvreda, nepostovanje, omalovazavanje, bezemotivnost, neuvidjajnost i nerazumevanje partnera)... i ljudi koji to rade su doticni animaloidi... kad su u vezi jel... No ko zna zasto je to dobro... :lol:
sta je za tebe flert?
(da li se flertom smatra i forumski flert? Ja mislim da su to razlicite stvari...)

A poljubac je ipak manja prevara.... Ako se na tome zaustavi. I ako nije namerno. I ne mora da nuzno podrzumeva sve on osto si naveo (nepostovanje) - jer, najcesce, i jeste proizasao iz NERAZUMEVANJA DRUGE STRANE!
 
Snezna_kraljica:
sta je za tebe flert?
(da li se flertom smatra i forumski flert? Ja mislim da su to razlicite stvari...)

A poljubac je ipak manja prevara.... Ako se na tome zaustavi. I ako nije namerno. I ne mora da nuzno podrzumeva sve on osto si naveo (nepostovanje) - jer, najcesce, i jeste proizasao iz NERAZUMEVANJA DRUGE STRANE!
Ti bas volis da zamrsujes... da ga mrsis... :lol:

Flert je flert... bilo u RL-u bilo na forumu... isto je...
Jedina je razlika kad flertuje neko u vezi i neko ko nije u vezi... to se drugacije gleda...
Ovo drugo, moz da bidne a ne mora da znaci... No ako je neko nerazumevanje... tu je komuinikacija koja bi to trebala da moze da resi...
 
s.
Petar_Pan:
Ti bas volis da zamrsujes... da ga mrsis... :lol:

Flert je flert... bilo u RL-u bilo na forumu... isto je...
Jedina je razlika kad flertuje neko u vezi i neko ko nije u vezi... to se drugacije gleda...
Kako je isto, kad NIJE ISTO????
Ja ljude sa foruma ne smatram realnima, jer znam da nikog nikad necu upoznati. A ako bih upoznala (ili ako bih znala da cu ga upoznati) - ne bih se ponasala ovako (prema clicku, naprimer, nalozila sam se na njegov stomacic :D )
Ne, to su ipak razlicite stvari.
Ja i ako flertujem - to NE MOZE da me navede da pozelim da i uzivo ostvarim nesto sa tom osobom. To mi nije ni na kraj pameti, niti mi MOZE biti na pameti. A to je upravo to - BEZ CILJA dvosmisleni komentari, flertic....
 

Back
Top