StarWars jel ste primetili da u srbiji ima malo fanova :)

sw-darthBEN:
Da li je neko informisan o nastavcima serjala (7,8,9) ,koje su vam epizode omiljene ,
Takodje bi voleo da znam jel neko veruje u SILU :? :-D :grin:
Negde sam procitao da u Britaniji na nekom od popisa stanovnistva ,pored nekoliko miliona protestanata ,katolika... ima i 450.000 djedaja :grin:
Meni su sve epizode omiljene.. I da, verujem u silu, gravitacionu..
Ma ima u britaniji svačega, a najviše govana..
 
sw-darthBEN:
Da li je neko informisan o nastavcima serjala (7,8,9) ,koje su vam epizode omiljene ,
Takodje bi voleo da znam jel neko veruje u SILU :? :-D :grin:
Negde sam procitao da u Britaniji na nekom od popisa stanovnistva ,pored nekoliko miliona protestanata ,katolika... ima i 450.000 djedaja :grin:
7,8,9 nisu nikad snimljeni,niti tje biti,to je fanfiction sve...
 
Naravno da nema fanova; prva tri filma (ona staaaaaaaara) su bila davno, a nova tri ne zadovoljavaju kriterijume ozbiljnih SF poklonika. Meni licno omiljen je Imperija uzvraca udarac, a zatim Nova nada. Povratak Dzedaja (onaj sa Evoksima) vec, kako je neko pre lepo primetio, podilazi klincima. Mozda je bolje reci da su novija tri filma naivna i da nemaju zanimljivu pricu.
Anekada sam bas volela ovu SF epopeju - sredinom '80-tih brat i ja smo cak imali tablu za igru Ratovi zvezda za 2-4 igraca gde si mogao da biras hoces li da budes Dart Wader sa Zvezde smrti, Luke sa Ledene planete (one sa pocetka Imperije...), Han Solo sa MIllenium Falcon-a ili Imperator. To su bila vremena!!!
I na kraju..... Neka Sila bude uz vas!
 
suzana kalvin:
Naravno da nema fanova; prva tri filma (ona staaaaaaaara) su bila davno, a nova tri ne zadovoljavaju kriterijume ozbiljnih SF poklonika. Meni licno omiljen je Imperija uzvraca udarac, a zatim Nova nada. Povratak Dzedaja (onaj sa Evoksima) vec, kako je neko pre lepo primetio, podilazi klincima. Mozda je bolje reci da su novija tri filma naivna i da nemaju zanimljivu pricu.
Anekada sam bas volela ovu SF epopeju - sredinom '80-tih brat i ja smo cak imali tablu za igru Ratovi zvezda za 2-4 igraca gde si mogao da biras hoces li da budes Dart Wader sa Zvezde smrti, Luke sa Ledene planete (one sa pocetka Imperije...), Han Solo sa MIllenium Falcon-a ili Imperator. To su bila vremena!!!
I na kraju..... Neka Sila bude uz vas!
Nisam rekao da nema fanova ,nego da ih ima malo naspram drugih drzava ,sto se tice starih filmova iako su stari i dalje se mogu gledati ,Lukas je uveo nesto novo u svet filma.
Nego sto se tice novih delova mislim da su odlicni eventualno za 1 deo "THE PHANTOM MENACE" moze da se kaze da je deciji ili da nezadovoljava kriterijume ozbiljnih sf. Sto je i sam Lukas rekao .Licno mislim da je III deo najbolji od novih delova a 5 naravno od starih itd... o ukusima nevredi....
Ovi sto su neverni da ce se pojaviti novi serijal SW nek pogledaju sajt :http://www.supershadow.com/
 
Oximoron:
Ja sam retzimo proveo 2 meseca u Americi,i imam chinjenice iza mojix kenjanja.Owaj sajt je chista glupost,ono lukas nije izjavio,ja sam gledao uzhiwo intervju u kome je on rekao da 7,8 i 9 delovi netje biti snimljeni.
Ma i ja sam gledao na TV-u ,ali isto tako je izjavio da ce prepustiti nekom njegovom timu da ipak snime ep. 7,8,9 .
E sad pitanje da li bi ti voleo da izadju navi delovi SW ?
 
pa pazi .. ja sam npr startrek "fan" fan u navodima jer ne znam sta podrazumevate pod time.. npr jedan moj ortak je "fan" za starwars do te mere da je davio ortaka i mene da mu pravimo lightsaber.. onda smo mi davili treceg ortaka da crta strip o tome gde mi pravimo i uvek nesto podje po zlu ko u crtacima o peri kojotu i uvek poslednja slika ortak i ja uz komentar "nazad za crtacu tablu" sta hocu reci je da ipak treba biti nogama na zemlji
 
Primetio sam da fanova ima manje. Nije ih nikada ni bilo previše... Prve tri epizode su razočarale mnoge, a i The lord of the rings je preuzeo primat ultimativne fantasy sage. Meni su epizode 1,2,3, jednako dobre kao i one starije. Jedina razlika je što smo mi stariji. Činjenica koju mnogi neće uzeti u obzir pa se baš zato razočaraju ovim novim epizodama. Od tri starija filma nije očekivano ništa, a dobilo se puno. Od ovih novijih je očekivano previše pa su već u startu izduvali...Meni su ipak odlični.
 

Back
Top