Opet anketa-za forumashice

koga bi

  • frozen1982.

    glasova: 17 21,8%
  • Psihologue

    glasova: 11 14,1%
  • Kad_LupimLupim

    glasova: 23 29,5%
  • Sinnke

    glasova: 17 21,8%
  • AntunTun

    glasova: 12 15,4%
  • Petar_Pan

    glasova: 10 12,8%
  • Aleksej_Baso

    glasova: 9 11,5%
  • Paradizo

    glasova: 8 10,3%
  • Gryphon

    glasova: 20 25,6%
  • McMillan

    glasova: 15 19,2%

  • Ukupno glasova
    78
  • Anketa je zatvorena .
CaLiMeRo:
Auh. Kakvi rezultati. :shock:
Nisam znala da je Grifon tako omiljen... KLL vodi, o njemu tek ništa ne znam, sem da piše umerene postove.

Ja sam mislila da na ovom podforumu Sinnke vlada... Kad ono ne. :lol: :lol:

Jbt Pera dobio DEVET čak devet glasova :shock: :shock: :shock: ... e da mi je da upoznam tih devet žena koje su glasale za njega... QQ.
I ja priznajem da sam iznenadjen rezultatom.... jbt 9 kom... no ipak bez klonova...
Drago nam je sto si nam saopstila da bi ti zelela da upoznas devojke...
 
Kad_LupimLupim:
:shock: :lol:
Umerene? Ne razumem u kom smislu umerene?
Pristojne. Neostrašćene. Mada te retko čitam, možda i grešim.

@Petar pan: ne istrži mi reči iz konteksta. Rekla sam devojke kojima se ti sviđaš.
To je celina. Jbt, onoliko si tupio o tome da si obrazovan, ovo je razumevanje na nivou osnovne škole....
 
oooo...trka se zahuktava...za sada najvetje iznenadjenje je paradizo koji se lagano probija sa zachelja...

ovom prilikom bi zheleo da obavestim one koji su glasali za mene da tju ostati dosledan...pravedan...i uprazhnjavatju neobavezan pak explicitan sex s svakom koja mi poshalje private od 1 do 23 marta...

hvala na razumevanju...
 
CaLiMeRo:
Pristojne. Neostrašćene. Mada te retko čitam, možda i grešim.

@Petar pan: ne istrži mi reči iz konteksta. Rekla sam devojke kojima se ti sviđaš.
To je celina. Jbt, onoliko si tupio o tome da si obrazovan, ovo je razumevanje na nivou osnovne škole....
E stvarno ja tebe ne kontam...
Jedan minut si ovakva jedan minut onakva...
Jel kao nesto cudno da se ja nekoj svidjam? Jesi to htela da kazes? Znam ja da ja nisam savrsen al ipak sam se svidjao mnogima i to uopste ne kontam za nenormalno niti neuobicajeno... Naravno da i ti imas pravo na svoj glas... za bilo koga... I opet se vracamo na onu kritiku da ja ne namecem svoje misljenje drugima...
 

Back
Top