Sta se desava

markos2006

Početnik
Poruka
10
sa multivision?Pre dva dana mi je pocrneo dali da cekam na nove kluceve ili je to samo kod mene(imam sky star2) :-(
Mozeli mi neko pomoci oko daljinskog ,sve sam pokusao ali nikako da namestim ovaj grider. :-(
UNAPRED HVALA
 
markos2006:
sa multivision?Pre dva dana mi je pocrneo dali da cekam na nove kluceve ili je to samo kod mene(imam sky star2) :-(
Mozeli mi neko pomoci oko daljinskog ,sve sam pokusao ali nikako da namestim ovaj grider. :-(
UNAPRED HVALA
samo se menjaju kljuchevi.
 
Da pretpostavljam da je tako ali koje kljuceve pod kojim nazivom bih trebao da trazim?
Zbunjen sam pored onolikih fajlova.I da li da brisem stare ili samo da punim progdvb sa novim?Kako to ide?
Hvala
 
markos2006:
Da pretpostavljam da je tako ali koje kljuceve pod kojim nazivom bih trebao da trazim?
Zbunjen sam pored onolikih fajlova.I da li da brisem stare ili samo da punim progdvb sa novim?Kako to ide?
Hvala
pronadji sortcam.key za dan u kome si, i samo paste preko starog to su obicno oni tps keys.
 
ostavi svoj meil pa cu ti ja poslati sve za girder,a sto se tice kljuceva kad ih skines sa interneta oni su obicno u winzip ili rar formatu tako da bi trebao da ih otvoris i gde ti pise softcam key otvoris jos jedan folder sa strane gde ti je smesten progdvb i iskopiras softcam key prevlacenjem iz jednog u drugi folder.
 
DanijelVR:
ostavi svoj meil pa cu ti ja poslati sve za girder,a sto se tice kljuceva kad ih skines sa interneta oni su obicno u winzip ili rar formatu tako da bi trebao da ih otvoris i gde ti pise softcam key otvoris jos jedan folder sa strane gde ti je smesten progdvb i iskopiras softcam key prevlacenjem iz jednog u drugi folder.
Moj E-mail mondisser@yahoo.com.
Hvala ti puno.Stvarno si me spasio.
Ovo sa kljucevima sam vec ukapirao ali moram jos neso da te pitam u vezi Subtitels.Kad odem na Chanel properties i neke recimo francuske kanale prebacim na eng.subtitels i tu pise strana za teletex na koji bi trebao da ide prevod,medjutim sem na bbc prime nisam nigde nasao prevod.Prosto kad otvorim tu stranu nista se ne dogadja.
E sad i kad nadjem kako da sredim da se samo reci vide bez pozadine?
Izvini sto te mucim ali nov sam u ovom.
Unapred hvala
 
Neznam ili sam ja glup ili ovo ne radi.
Dali kad ubacim ovaj igor.dl treba jos nesto da podesim?
Kad otvorim grider dali treba sam da na levoj strani izbaci listu komandi ili ja sam treba nestro da ubacujem?Kao New event ..
Dali posle u pprogdvb treba da idem na controlls i tu nesto ubacujem?
Molim pomoc. :sad:
 
slusaj ovako kad pretisnes broj 7 pa zatim crveno dugme pover na daljinskom trebalo bi da se pokrene progdvb, iskljucujes ga na dugme mute to ti je precrtan zvucnik.
da radis sa winampom treba da pretisnes dugme 1 i zatim pover
isto se isljucuje da bi radio sa misem samo na broj 3
ps ako nece da pokrene progdvb treba da uradis sledece u girder nadjes progdvb pa zatim pretisnes + nadjes ts35progdvb pa opet + pa pretisnes on i imas u girderu pojavljuje se nekoliko kartica windows, O.S,comand ti klikni na os i tu imas file pa sa strane browse i klikni na njega i nadji gde ti je instaliran progdvb obicno c:/progdvb i nadi ikonicu progdvb exe i pritisni open a zatim apply.
moralo bi da radi
PozZ
 

Back
Top