remeta

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
kako mozhe da se stigne do remete, prevoz, ili peshke ali koje je mesto najblize. verovatno su autobusi nepouzdani. glupo pitanje, je l, ali nema veze
 
Do remete ?
Najpre se odluči Hoćeš li do Veleke Remete ili Male...

Evo ti putokaza :
Ideš starim putem za Bgd. Do Banstola. raskrsnica levo Čortanovci desno Venac pravo Inđija.
Skreneš desno ka Vencu.
Ideš jedno 500 metara i imaš skretanje Levo za Krušedol a desno na gore za Venac.
Skreneš desno ka vencu i nakon 500-600 metara imaš putokaz za Manastir Velika remeta.

Ako nemaš auto- idi Busom(koji je krajnje ne pouzdan ali avaj...) do Banstola a tih kilometar-dva oplali pešaka
 
GoldenLady:
krvolok zna :lol:
nadam se da nije bilo previse bolno, krvolok?
Pa, i nije, ali je bilo nekako IZNENADNO, kada sam, svojevremeno, pošao u Italiju na letovanje, a dočekao i zimovanje i to u " pitomom " Gospiću !!! Eto, od tada, ne verujem šoferima !!! :lol:
 
shto zakljucano ovo je informativna tema nije dokolicharska :x

e hvala za info :) mada ga ne zapamtih

a koliko ima peshke od nekog grada u km....shta je najblize? sremski karlovci?

valjda velika :)
 
isao sam par puta pesaka od strazilova do remete. postoji lepa, obelezena staza kroz sumu, / verovatno je deo i fruskogorskog maratona? / i nogu pred nogu u drustvu se taj put lako predje :)

nekako 10 km mi izgleda puno, cini mi se da je manje ili sam imao dobro drustvo :)
 
proka1:
isao sam par puta pesaka od strazilova do remete. postoji lepa, obelezena staza kroz sumu, / verovatno je deo i fruskogorskog maratona? / i nogu pred nogu u drustvu se taj put lako predje :)

nekako 10 km mi izgleda puno, cini mi se da je manje ili sam imao dobro drustvo :)

10 km ima ovim putem kojim saobraćaju motorna vozila :idea:
S.Karlovci-Banstol-Remeta :idea:
Kolima nisam išao šumskim stazama, madaaaa ako je i Aleksej spreman da upali svoju 4x4, blokira diferencijal možemo da napravimo neki "off road" tom stazom ...
 
?:
shto zakljucano ovo je informativna tema nije dokolicharska :x

e hvala za info :) mada ga ne zapamtih

a koliko ima peshke od nekog grada u km....shta je najblize? sremski karlovci?

valjda velika :)
Informativna tema?
Dobro onda.
Da li neko moze da mi objasni kako da stignem od rampe kod Bajica do FTN-a.
Da li da koristim bus ili ne daj boze idem peske?
Molim vas da mi odgovorite jedno 50 puta kako bih zapamtila.....
Napominjem nisam cula za karte na kojima su ucrtane reke, gradovi, manastiri.... NIkad videla.......

Posto je DU dokon, najbolje je da me uzme za ruku i odvede..... :? :lol: :lol: :lol: :lol:
 
:lol: a sto ne bi ona bila optimista i to nepopravljivi?

bas je lepu pricu smislila,ali me interesuje ko se otima za njega sem bibiz(ne znam sta ce joj samo momak reci:?)
 

Back
Top