Ko ce biti sampion

snajaa88:
Zvezda igra mnogo lepsu i kolektivniju kosarku od Grobara a i imaju vatrenije navijace!!!!!
Partizan mi je nekako otuzan

O ukusima ne vredi raspravljati, a jos manje o vatrenosti navijaca. Ta dilema traje pola veka i verovatno ce navijaci raspravljati o tome dok bude Partizana i Zvezde. Razumeo sam da navijas za Zvezdu i to je tvoj izbor, a pitanje je bilo, da te podsetim, ko ce biti prvi u ligi, a ko pobednik play-offa! Gledam nesto ostale, pa ni jedan tim nije dobio neku znacajniju podrsku, tj, izgleda da nema favorita!
 
cetnik:
Anonymous:
cetnik:
partizan je u basketu ono sto je real u fudbalu
HA HA HA
sve dok su vam Rakocevic i Jestratijevic glavni igraci vi ce te se maltretirati po jadranskoj ligi i mastati o euroligi.Igrajte u Sirokom brijegu i uzivajte.To je i onako vas nivo

Za sve vas neznalice i Kosarkaske debile,Jadranska Liga ti je jedna od najkvalitetnih liga u evropi!!!Dok Partizan igra euroligu (po meni , nisam grobar,ali oticice mnogo daleko)a zvezda osvaja Jadransku , a Partizan ce morati dobro da se pomuci da osvoji domace prvenstvo!
Za sve Kosarkaske znalce , ko misli da zna nesto o NBA ili Euro kosarci neka se javi da porazgovaramo!
PEACE
 

Back
Top