Skype: Najnize cene telefonskih razgovora

bbeljic:
Uplata Skype kredita u Srbiji. Vise nacina placanja: uplata u posti, banci, westernunion-u... Krediti trenutno dostupni, nema cekanja.
Cena razgovora sa fiksnim i mobilnim telefonskim brojevima sirom sveta od 1,74 dinara po minuti.
Za vise informacija posetite www.381.somee.com ili pozovite +381(64)117-15-27


Pre nego sto postuje ovako nesto proveri sve cene. A evo ti primer: Skype - mobilni u srbiji 0,209 centi sto mu dodje 15 dinara.

Skype je dobar samo ako nekog zoves u inostranstvo.

Inace oficijalni sajt je www.skype.com
 
A i sajt je napravljen amatarski do bola. Ucitava se beskrajno dugo, kao da ima 100MB flasha a i forma se ucitava kilavo i neki puta uopste ne dobijes formu na pregled.
Ne bih ja tu uplatio pa da je 0.00000001cent na sat!
Ima mnogo drugih nacina uplate SkyPe, gde znam sta radim i sa kime.

Mogao je ako se vec bavi tako necim, da ima svoj domain ili sopstveni server. Ovako poslovanje preko free hostinga, u najmanju ruku - neoizbiljno
 
Heheh, ljudi mnogo ste sumnjicavi. Verovatno niste koristili usluge www.381.somee.com pa tako pricate. Bilo bi dobro ako vec, sumnje radi ne zelite koristiti usluge, pitate nekoga ko to cini pa da cujete njihovo misljenje.
Zar je za korisnika bitno na kom serveru se vrti sajt. Ja mislim da je za korisnika najbitnije da za svoj novac dobije minimum ono sto ocekuje. 381.somee pruza jednostavnu uslugu i to krajnje profesionalno. Naime, prilikom uplate kredita tebi je apsolutno poznat identitet lica kome uplacujes. Zatim, nakon uplate krediti su trenutno dostupni ukoliko posaljes MMS-om ili emailom kopiju uplatnice. Ako ne posaljes moraces da cekas par sati, ali sta je tu lose.
Zamolio bih da neko prokomentarise uslugu ko je koristio ovaj servis pa da cujemo jos neku informaciju iz prve ruke, a ne da baratamo predpostavkama i slicno...
 

Back
Top