OTKAČI GA NA 5 NAČINA

_tashha_

Početnik
Poruka
14
Otkači ga na pet načina

Sve je u početku bilo lepo i idealno: dečko lep, osećajan, pažljiv, ma naj, naj, naj... A onda, probudiš se jednog jutra i vidiš da su sva tvoja osećanja izvetrila. Posle pola sata voljena osoba zove i nastavlja sa izlivima ljubavi. Umesto da ti je milo i drago, kao što je to bilo do sada, u stomaku počinju da ti igraju leptirići i počinje da ti biva muka...

A sada najveća muka: kako da otkačiš nekoga ko je zaljubljen u tebe, ko ti je drag, kome nikad ništa nažao ne bi učinio? Na jednoj strani, moraš biti pažljiv, a na drugoj moraš misliti na svoja osećanja. Jer, na kraju krajeva, svako produženje agonije je još uvek samo agonija...

Način 1: najiskrenije

Pozoveš (bivšu) voljenu osobu, sednete, pa mu lepo kažeš sve što ti je na duši. Bez grubosti, bez preterane patetike, možda uz poneku suzicu, ali samo iskreno. Pošto si ti ta koja raskida, moraš voditi računa da će on verovatno biti povređen i da mu treba mnogo lepih reči i tvoje društvo. Ne zaboravi da govoriš kako je tebi bilo mnogo lepo, ali da jednostavno više ne ide.

Način 2: klasika

Provereno dobra fora: "znaš, ti si mi kao brat; ja te volim, ali kao brata"; pa onda nastaviš: "brate". Okreni stvari na zafrkanciju, pokušavaj da napraviš što opušteniju atmosferu. Trudi se da i dalje raditi sve ono što ste nekad radili zajedno, ali naravno bez grljenja, ljubljenja i onog što ide dalje...

Način 3: surovo

Ovo ti je princip "najmanje će da pati ako bude iznenada i pomalo surovo". Za sve ostalo upotrebi maštu. Da li ćeš samo da se pojaviš pred njim sa novim dečkom, ili ćeš da ga izblamiraš negde na javnom mestu, tvoj je izbor. Jeste da će da te mrzi, ali bar neće da pati... Ako mu zaista želiš dobro, možda ovo nije loš izbor, razmisli...

Način 4: kuliranje

Ako baš nemaš snage da se suočiš sa njim, pribegni poslednjoj od četiri tehnike. Prestani da se javljaš na telefon, izbegavaj viđanje, ne odgovaraj na SMS, reci matorcima da, kad te on zove, kažu da nisi tu...

Način 5: original

Budi originalna! Ako ti je sve ovo gore fuj, onda se pojavi sa nekim rezultatima od doktora na kojima piše da boluješ od degenerativne miokardiocefalopatije i da ti je ostalo još šest dana života; ili kaži da si odlučila da nastaviš da živiš u manastiru; ili da ideš da živiš kod tetke u Australiju; ili da si pronašla novi smisao života u veri u Budu; ili da su te oteli vanzemaljci... Što gore, to bolje!!!


Izvor: Glas Javnosti \ I. Ćuzović
 
_tashha_:
Način 5: original

Budi originalna! Ako ti je sve ovo gore fuj, onda se pojavi sa nekim rezultatima od doktora na kojima piše da boluješ od degenerativne miokardiocefalopatije i da ti je ostalo još šest dana života; ili kaži da si odlučio da nastaviš da živiš u manastiru; ili da ideš da živiš kod tetke u Australiju; ili da si pronašla novi smisao života u veri u Budu; ili da su te oteli vanzemaljci... Što gore, to bolje!!!

Ovaj je najjači :D
Nije loša ni ona fora, kad Čendler hoće da ostavi devojku on joj napiše poruku na ceduljici i onda joj to da kad je vidi :)
Hm, jel se seća neko Čendlera?
 
moj muz uvek kaze da ostavljam na svom delu mesto za ogromnog pingvina :lol: kad ga guram ka ivici...
nego da ne kvarimo temu devojci...
originalan nacin moze da bude da napises knjigu u kojoj jasno ga onacavajuci ispricas da voli da mu se stvalja vibrator u goozu:lol:
 
ma mora da ima još načina :roll:
- Jagodica bi bila u fazonu da šutne tipa na sledeći način - rekla bi mu stani sad ovde i gledaj me ali se ni u ludilu ne pomeraj, fora je. I onda bi otrčala od tipa u 'materinu - ko zna kolko bi nesrećnik čekao.
- Queen bi ga verovatno samo elegantno pustila da lik prvi uđe u restoran dok se ona u njemu kasnije ne bi pojavila.
- Beti bi mu verovatno rekla kako on u stvari podsvesno želi nju da ostavi pa mu ona u stvari čini uslugu.
- Pajamaca bi mu prvo sve oštro sastula u facu pa bi ga posle tešila nedelju dana
- Gazdarica bi mu rekla da je to zbog lošeg glasa i da to nažalost ne može da promeni
- Etotako bi pričala o tom problemu dok on sam ne pokupi prnjei ne pobegne glavom bez obzira
- Divljoj bi to bilo romantično pa bi uživala u svakom trenutku....
....
....
...
I tako... Ima još neko neku ideju?
 
Naravno kao sto je majcheki rekla dodajte jos ideja..prokomentarišite koji način :)
Evo i ja sam se setila jos jednog..i provereno 100% deluje..

Kad te ostavi on, tj. decko koji te je zaj**** pa se posle pokajao..i poželeo da se ti vrati nazad..a tebi je samo tad u mislim kako da ga zaj**** toliko jako, da bi i on osetio tvoju bol..
uradi ovako:

kad te bude pozvao, tj. da se vidite, da se 'pomirite' ..naravno pristani..pre sastanka ako te bude zvao budi sva slatka..ono kao 'nedostaješ mi, jedva čekam da te vidim...bla,bla,bla' ..
i sad došao je i taj sastanak..obavezno ti dogovori mesto..dalje, bolje je..znači pusti ga da se namuči za tebe..u toku tog dana, naravno sto puta če te pozvati i ti opet budi sva slatka (kao što znaš)..a fazon je u svem ovome..nikako NE DOLAZI, tj. na dogovoren sastanak..taj dan idi u grad sa drugaricama i maksimalo se provodi..i kad te bude u toku tog 'dogovorenog sastanka' po tri-četri puta zvao, smarao 'ljubavi gde si ti' ..prvo ga malo j*****..kao 'evo me za 10 min..za 5 min..' i kad ti bude ono stvarno dosadio iskuliraj ga sa rečenicom 'WHAT GOES AROUND..COMES AROUND' ..ili nešto slično..u tom trenutku če shvatiti koliko se ie izblamirao, da narednih 10 godina od neče smeti, da ti pogleda u oči..
Ovaj način jeste malo u dečjem fazonu..ali uspeh je 100% zagarantiran

uffff...evo to je to...zesce sam ga zakomplicirala..ali nadam se da je razumljivo :) ;) :)

p.s: ovaj način je samo za loše dečke ;)
 
Zar nije lakse reci. Dobar si al nemoj vise... hehehe. Ma s cim se ti opterecujes, bas si retard. to se nazove i kaze ne zanimas me vise a on nek pati ko ga yebe njegov problem sto se zaljubio.

Ionako ce vremenom ocvrsnuti i poceti razmisljati kao pravi muskarac, a mozda se uopste nije zaljubio nego je sam sebe uverio da se zaljubio... i to se desava.
 
sinnke:
Zar nije lakse reci. Dobar si al nemoj vise... hehehe. Ma s cim se ti opterecujes, bas si retard. to se nazove i kaze ne zanimas me vise a on nek pati ko ga yebe njegov problem sto se zaljubio.

Ionako ce vremenom ocvrsnuti i poceti razmisljati kao pravi muskarac, a mozda se uopste nije zaljubio nego je sam sebe uverio da se zaljubio... i to se desava.

ako ovo leti na mene..samo dve reci NO COMMENT :)
 
sinnke:
E ko god shvati moj post na pravi nacin, vise nema potrebe za komentarom jer je sve receno.

ej nije fazon u tome da se opterečujem sa tim 'kako nekog ostaviti' ..nego sam zapazila ovu temu u nekoj reviji pa me je interesovalo šta drugi misle..a sa ovim drugim postom htela sam samo nekako da otvorim temu..da bi malo postala zanimljivija, da bi se malo raspričali, ispričali svoja iskustva..a ne da me neko vređa da sam retard ;)
 
_tashha_:
ej nije fazon u tome da se opterečujem sa tim 'kako nekog ostaviti' ..nego sam zapazila ovu temu u nekoj reviji pa me je interesovalo šta drugi misle..a sa ovim drugim postom htela sam samo nekako da otvorim temu..da bi malo postala zanimljivija, da bi se malo raspričali, ispričali svoja iskustva..a ne da me neko vređa da sam retard ;)


Ok idem tamo pa ae svrati ako imas vremena.
 
majcheki:
ma mora da ima još načina :roll:
- Jagodica bi bila u fazonu da šutne tipa na sledeći način - rekla bi mu stani sad ovde i gledaj me ali se ni u ludilu ne pomeraj, fora je. I onda bi otrčala od tipa u 'materinu - ko zna kolko bi nesrećnik čekao.
- Queen bi ga verovatno samo elegantno pustila da lik prvi uđe u restoran dok se ona u njemu kasnije ne bi pojavila.
- Beti bi mu verovatno rekla kako on u stvari podsvesno želi nju da ostavi pa mu ona u stvari čini uslugu.
- Pajamaca bi mu prvo sve oštro sastula u facu pa bi ga posle tešila nedelju dana
- Gazdarica bi mu rekla da je to zbog lošeg glasa i da to nažalost ne može da promeni
- Etotako bi pričala o tom problemu dok on sam ne pokupi prnjei ne pobegne glavom bez obzira
- Divljoj bi to bilo romantično pa bi uživala u svakom trenutku....
....
....
...
Majcheki bi kuvala brokoli svaki dan, dok on ne bi pobegao glavom bez obzira:razz:
 

Back
Top