Program DC++ ! Nesto vise o umrezivanju !

mozda je mislio na varijantu koji SBB nudi korisnicima, a to je njihov lokalni HUB sa koga se moze skidati brzinama ~512 kBps (a mozda i vise), nezavisno od brzine konekcije ka ostatku interneta.
Koliko znam za sad jedino SBB svojim korisnicima nudi ovu mogucnost.
A, ako ti treba pomoc za podesavanje DC++-a o tome ima bar dve detaljne teme na ovom istom forumu.
 
Obersturmfuehrer:
mozda je mislio na varijantu koji SBB nudi korisnicima, a to je njihov lokalni HUB sa koga se moze skidati brzinama ~512 kBps (a mozda i vise), nezavisno od brzine konekcije ka ostatku interneta.
Koliko znam za sad jedino SBB svojim korisnicima nudi ovu mogucnost.
A, ako ti treba pomoc za podesavanje DC++-a o tome ima bar dve detaljne teme na ovom istom forumu.


Bravo matori, upravo sam na sistem SBB-a mislio !!!
LJudi sa SBB-a skidaju boga oca bez problema. Znam lika koji je imao Hari Potera 3 dana posle svetske premijere !!!
Interesantan mi je ovaj Public hubs, ne znam dali bi tu moglo nesto da se uradi !?
 
Obersturmfuehrer:
mozda je mislio na varijantu koji SBB nudi korisnicima, a to je njihov lokalni HUB sa koga se moze skidati brzinama ~512 kBps (a mozda i vise), nezavisno od brzine konekcije ka ostatku interneta.
Koliko znam za sad jedino SBB svojim korisnicima nudi ovu mogucnost.
A, ako ti treba pomoc za podesavanje DC++-a o tome ima bar dve detaljne teme na ovom istom forumu.
yebiga, covek je na Radijus vektoru...
Jedan od razloga sto preko njih nisam uzeo internet, mada su mi pri uvodjenju kablovske gurala u sake sve potrebno. Kad sam ih pitao kako radi Netmeeting sa sve share, bilo je povuci potegni (treba odredjeni portovi da budu otvoreni) sve u stilu "ma dogovoricemo se itd..."
Znaci, Radijus verovatno to ne omogucava.
 
Dogovorio sam se ja sa Simom,pa cu natenane da mu objasnim....spominjao je neki kafic..pa natenane... :)
Mada,ja sam svojevremeno kada sam prvi put instalirao taj program dosao na Krstin forum,ukucao dc++ u search i nasao u rezultatima pretrage veoma zanimljiv text koji je napisao Agent Orange(moderator na Softveru)....nije los za pocetnike...mozes dosta da naucis iz njega...
Poz.

...kume...za ckea mogu da te odrobijam...hahaha..haha..ha... ;)
 
kod nas je na wirelessu bila(mozda i postoji jos uvek)dobra stvar preko emula.iako imam protok od 64Kbit/s,izmedju korisnika je brzina bila ogromna pa sam mp3 pesme skidao za 3-4 sekunde.ali sam mogao da skidam i sa drugih,inostranih hubova.u poslednje vreme mi prijavljuje neku gresku sa povezivanjem na server,pa ako neko iz sapca zna nesto o ovome,slobodno nek se javi.poz
 

Back
Top