Sujeta

dollyy

Zainteresovan član
Poruka
334
E ovako...
Vidjala sam se ( znaci iskljucivo veza bez obaveze ) sa jednim deckom dvije godine . Kad smo bili mladji malo smo se i zabavljali, ali smo se kasnije poceli vidjati iz cisto moje fizioloske potrebe ( njegova se podrazumijeva,jel?! ), ali ja nisam htjela da to bude javno zato sto sam mislila da nije dovoljno dobar za mene ( i nije! ) i da ja to mogu i bolje ( i mogu ! ) , i da cu da budem s njim dok ne naidjem na ono sto trazim, jer izmedju mene i njega postoji neka cudna hemija, al mi on nikako psihicki ne odgovara ( da ne kazem da je glup, ruzno je, ali recimo da nije bas neke inteligencije! ) i u svakom slucaju sam bila dominantnija i on je bio svjestan toga da sam neuporedivo bolja od njega u svemu ( i obrazovanija i kulturnija i sarmantnija i u seksu bolja... ma da ne nabrajam! ) ! E sad , poenta je u tome sto ja jos uvijek nisam naisla na nekog ko bi mi u potpunosti odgovarao (izlazila sam i zabavljala se u medjuvremenu sa nekim likovima , al to nije bilo to! ), al uvijek sam se vracala njemu, on je nekako uvijek bio sam i slobodan za mene! Ali... Skoro sam cula da je poceo da se vidja s nekom djevojkom ( koja je , by the way, grozna! ) i to je bio takav grozna udarac za mene , jer ne mogu da podnesem cinjenicu da moze da se vidja sa nekim ko je toliko ruzniji od mene i da mu bude dobro ( a jeste, jer se inace ne bi ni vidjao izvjesno vrijeme, jel?! ). Ja u potpunosti razumijem da on mora da nadje nekog na svom "nivou" i to je ok, al ja ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da on nije vise samo moj! I rekla sam mu da necu vise da budem s njim , i bas super, stvorila mu divan prostor da bude s njom!
Al KAKO MOJA SUJETA TO DA PODNESE!?!
Nekako se osjecam kao da gubim neki pouzdan oslonac, naprosto nisam navikla da budem sama kada mi dodje "zuta minuta" ! I kako se uopste vi nosite s tim?!
Nisam neki promiskuitetni tip i ne mogu da spavam a nekim ako se nismo dovoljno zblizili ( izlasci i neke platonske vezice su bile izmedju svega toga, ali ja sam u sustini, u protekle dvije godine, bila u fizickoj vezi samo sa njim ! ), i sad sam jednostavno kao riba na suvom, osjecam da cu nacisto da siznem! A da nalazim nekoga samo da bi se "brojalo" da ga imam, stvarno ne mogu, i uzasno mi je tesko da me neko privuce, i ne znam sta cu...
Molim vas, bez nekih zlobnih komentara , samo mi recite kako da to " svarim", evoluiram, kako kako??????????
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
 
Pokusaj da ubedis sebe kako si sa njim samo gubila vreme(sto i nije daleko od istine), sex zarad smog sexa na kraju izgubi smisao, on je samo ubrzao proces... Po meni je bolje biti sam nego sa pogresnom osobom pa makar iz cisto fizickih pobuda- kako si i sama rekla, a i covek je sam sebi najbolji oslonac i krajnje je vreme da to naucis :)
 
Sve ja to znam, i onaj racionalni dio mene to prihvata, ali kad se osjetim tuzno i samljeno onda mi je jednostavno potreban neko da me utjesi! Tako dugo nisam bila potpuno sama, i slazem se sa tobom da je bolje biti sam nego sa svakim, ali ne mogu da podnesem cinjenicu da nemam nikoga kad osjetim cistu fiziolosku potrebu , a ne mogu da nadjem nekog tek tako, naprosto ne mogu, jer mi tako puno vremena treba da se na nekog priviknem i da se opustim ( a njega znam dugi niz godina, i druzili smo se, i zabavljali, i poslije vidjali, nekako sam s njim bila prirodna! ) ! Samo ne znam kako da se pomirim s tim da sam sama nakon toliko vremena?!
 
dollyy, imas bas slicnu temu o sujeti, jedino sto se radi o muskarcu, a ne o devojci. Potpuno ista situacija kao tvoja. Proci ce te sigurno i to vrlo brzo, moras malo otpatiti.
 
Znaci tacno ne verujem....

Mislis da si bolja od njega i da zasluzujes boljeg tipa a ipak si se sexala sa njim i sada ti je zao sto je on nasao neku koja ce ga mozda malo vise ceniti...?

E sada ti je kasno...
 
dollyy:
Vidjala sam se ali ja nisam htjela da to bude javno zato sto sam mislila da nije dovoljno dobar za mene ( i nije! ) i da ja to mogu i bolje ( i mogu ! ) , i da cu da budem s njim dok ne naidjem na ono sto trazim, jer izmedju mene i njega postoji neka cudna hemija, al mi on nikako psihicki ne odgovara ( da ne kazem da je glup, ruzno je, ali recimo da nije bas neke inteligencije! ) i u svakom slucaju sam bila dominantnija i on je bio svjestan toga da sam neuporedivo bolja od njega u svemu ( i obrazovanija i kulturnija i sarmantnija i u seksu bolja... ma da ne nabrajam! ) ! E sad , poenta je u tome sto ja jos uvijek nisam naisla na nekog ko bi mi u potpunosti odgovarao (izlazila sam i zabavljala se u medjuvremenu sa nekim likovima , al to nije bilo to! ), al uvijek sam se vracala njemu, on je nekako uvijek bio sam i slobodan za mene! A da nalazim nekoga samo da bi se "brojalo" da ga imam, stvarno ne mogu, i uzasno mi je tesko da me neko privuce,
I kud bas da te zadesi taka nesreca
 
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: veoma me brine kako ces izaci na kraj sa svojom sujetom...i kako ces opet naci nekog toliko losijeg da ti zadovoljava fizioloske potrebe..muka je to...


sta sve hoda zemljom, covece:roll:
 
Mislim da ovo nije sujeta nego da si ti vec podcenila tog decka...
I umesto da uz put te dve godini se potrudish da "ispravish" te nejgove falinke ili bar mu lepo ukazesh na to..ti si zivjela za svojih 5 minuta kresa i ga opet odvalila...
Sad bi nam mozda ovde pisala kako si uspjela pronaci covjeka koji si oduvjek zeljela u neko koji nije bio to...
 
Iskuliraj malo, napravi pauzu, sredi misli, razmisli sta hoces, a sta neces, sta ti odgovara, a sta ne, koje kriterijume mora da ispunjava decko da bi ti bila zadovoljna?Postoji li takav u realnom svetu? Razmisli da nisi mozda precenila svoje izrazene pozitivne osobine, a njegove potcenila? Koje su njegove dobre osobine? Da li ih ti posedujes? Mozda se medjusobno dopunjujete, ono sto ti imas on nema i obrnuto. Razmisli o svemu, pa vidi sta zelis i sta ti je primarno. Ponekad nije ni lose biti malo solo.
Srecno!
 
Sve je to ljudski i desava se...
Jbg, daj sebi malo vremena da to svaris, a onda kreni dalje...
Cim nadjes nekog novog ko ti odgovara, sujeta ce da ti bude primirena...
 
Eh, pa sad , bila ja u vasim ocima ovakva i onakva, ja sam samo trazila savjet i bila potpuno iskrena,jer su stvari takve kakve jesu! Znala sam da ce biti svakakvih komentara, sto je i prirodno, i znam da sam ispala pomalo bzvz prema tom decku ( nije ni on bas neka dobrica- da ga ne sazaljevate bas previse! ), al nekako sam se tako bila navikla na to da je tu i sad mi je neobicno ! Ne mogu reci da mi nedostaje on kao osoba, vec cisto kao neka vrsta utocista kad mi dodju krizni momenti, e tako nekako...
I nisam uopste neka pretjerano ljubomorna osoba ( kad je moja velika ljubav poslije mene nasao djevojku koja je bila skroz slatka i ok , naravno da mi nije bilo potpuno svejedno,ipak sam ga voljela ( uvijek onaj neki cudan osjecaj ostaje! ) ,ali mi je bilo drago jer je djevojka bas bila na svom mjestu i ( mozda necete vjerovati) bila sam srecna zbog njega ( da ne ulazim sad u detalje zbog cega smo se razisli, a i potpuno je nebitno za ovu temu! ).
Ali ova je toliko bzvz i to je ono sto me pogadja ! I znam ja da nije sve u fizickom izgledu, ali zaboga, definitivno mi nikako ne ide u glavu cime je ,uopste ,mogla da ga privuce ( osim sto igra kako on svira - ali gdje je tu samopoštovanje?! ) kad je toliko bzvz i bezlicna?! :roll:
A mozda je upravo u ovome zadnjem i odgovor?
Mada , sta je tu zanimljivo?
Promjena?
E ova sujeta ce me ubiti! Nikako da je se otkacim!
 
dollyy:
Eh, pa sad , bila ja u vasim ocima ovakva i onakva, ja sam samo trazila savjet i bila potpuno iskrena,jer su stvari takve kakve jesu! Znala sam da ce biti svakakvih komentara, sto je i prirodno, i znam da sam ispala pomalo bzvz prema tom decku ( nije ni on bas neka dobrica- da ga ne sazaljevate bas previse! ), al nekako sam se tako bila navikla na to da je tu i sad mi je neobicno ! Ne mogu reci da mi nedostaje on kao osoba, vec cisto kao neka vrsta utocista kad mi dodju krizni momenti, e tako nekako...
I nisam uopste neka pretjerano ljubomorna osoba ( kad je moja velika ljubav poslije mene nasao djevojku koja je bila skroz slatka i ok , naravno da mi nije bilo potpuno svejedno,ipak sam ga voljela ( uvijek onaj neki cudan osjecaj ostaje! ) ,ali mi je bilo drago jer je djevojka bas bila na svom mjestu i ( mozda necete vjerovati) bila sam srecna zbog njega ( da ne ulazim sad u detalje zbog cega smo se razisli, a i potpuno je nebitno za ovu temu! ).
Ali ova je toliko bzvz i to je ono sto me pogadja ! I znam ja da nije sve u fizickom izgledu, ali zaboga, definitivno mi nikako ne ide u glavu cime je ,uopste ,mogla da ga privuce ( osim sto igra kako on svira - ali gdje je tu samopoštovanje?! ) kad je toliko bzvz i bezlicna?! :roll:
A mozda je upravo u ovome zadnjem i odgovor?
Mada , sta je tu zanimljivo?
Promjena?
E ova sujeta ce me ubiti! Nikako da je se otkacim!
nije samopostovanje, vec postovanje... valjda je to bitno u svakoj vezi... od tebe nije dobijao isto...
ako ne mozes da predjes preko sujete, uvek mozes da se zavaravas...
 
Pretpostavljam da od sujete ne vidis dalje od nosa. Napravila si sliku o njemu. odgovara tebi i hranila te je proteklo vreme!!! Mozda si ti ta koja je stagnirala u "razvoju" a ne on. Da li znas sta on misli o tebi? Bez obzira na obrazovanje, neotesanost ili zatucanost ili sta vec, da mu nije odgovaralo ne bi te on ponovo i ponovo i ponovo... I normalno je da je nasao neku, kakvu god... Zaviri malo dublje u svoju, ne budi povrsna u opisivanju tudjih nedostataka pa nadji pravi odgovor na tvoja pitanja. Srecno u potrazi za novom hranom!
 
dollyy:
....al mi on nikako psihicki ne odgovara ( da ne kazem da je glup, ruzno je, ali recimo da nije bas neke inteligencije! ) i u svakom slucaju sam bila dominantnija i on je bio svjestan toga da sam neuporedivo bolja od njega u svemu ( i obrazovanija i kulturnija i sarmantnija i u seksu bolja... ma da ne nabrajam! ) ! E sad , poenta je u tome sto ja jos uvijek nisam naisla na nekog ko bi mi u potpunosti odgovarao (izlazila sam i zabavljala se u medjuvremenu sa nekim likovima , al to nije bilo to! ), al uvijek sam se vracala njemu, on je nekako uvijek bio sam i slobodan za mene! Ali... Skoro sam cula da je poceo da se vidja s nekom djevojkom ( koja je , by the way, grozna! ) i to je bio takav grozna udarac za mene , jer ne mogu da podnesem cinjenicu da moze da se vidja sa nekim ko je toliko ruzniji od mene i da mu bude dobro ( a jeste, jer se inace ne bi ni vidjao izvjesno vrijeme, jel?! )

:lol: :lol: :lol: Reci da se zezaš ovim postom. Reci, molim te...
 
Ma da, zezam se! Bas volim kad se lozite na moju pricu! 8-)
Ako sam to iznijela kao problem, za mene je to onda trenutno problem, i ne znam sta bi trebalo da je cudno!? Svi mi imamo svoje trenutke,samo sto neko prica o tome a neko ne! A s obzirom da je ovo ipak virtuelni sijet, gdje se pola ljudi ne poznaje, meni nije problem reci ono sto me muci , i pitat vas za misljenje, mada u stvarnom zivotu ni mrtva ne bih priznala da me to pogadja!
I samo mi recite da bi vama bilo potpuno svejedno na mom mjestu, i onda mi otkrijte tajnu : kako?
 
Eeeeeee... јeeeeeebоооооteeeeee kakvih sve ljudi ima... znachi ja ne mogu da verujem... riba je ladno svesna svoje sujete... ne moze da joj bude full-decko, jer nije na njenom nivou, s druge strane lepo se slozila s njim fizicki. Sad kad ga vise nema fizicki, odjednom frka, osetila se usamljeno, bez oslonca... kakvog oslonca, kakva usamljenost, pa to je bilo samo obicno fircanje! A pritom joj jako tesko da nadje drugu kress shemu, posto joj, boze moj, ide zblizavanje dugo i tesko.
A sto si ovog jadnika muzla samo kad ti je trebao... nikom nista? Mislila si da ce vecno da ti bude oslonac samo gde tebi odgovara i kad tebi treba... eeee jbga!
I sad ne znas sta ces... PRILAGODI SE IL' PROPADNI!!! Kad si mogla da se prilagodis i tome da te jedan tajno kreshe stalno, a druge da setas :evil:
 

Back
Top