Tumacenje avatara kao simbola....

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.316
.....
Ideja je proizisla od randoma,
Betty je konkretizovala,
Ja sam temu postavio.

Postavljam temu na ljubav&sex,jer ako cemo iskreno,vecina avatara nose sexualnu konotaciju.....ili bar mogu najcesce tako da se protumace,na svastari bi tema za dan potonula,verovatno i ovde,al ovde postuje ipak izabrana klijentela. :wink:
Znam da ima dal ti se svidja kome,je najlepsi ,bla,bla,bla,....al po meni ovo je zanimljivije,e sad dal krsi pravila foruma posto se tumacenjem avatara indirektno tumaci i forumas iza njega...ne znam,ako jeste nek zatvore.
Jednostvan princip-onaj ko postuje protumaci avatar onog iznad-sta kao simbol po tumacu taj avatar predstavlja.....
 
...super je tema... :)
...opsti utisak za sada...
...pametan...emotivno pomalo prazan...prilicno zreo za svoje godine...
... ne mogu bas razdvojiti avatar...nick i eventualno profil...
...boje na avataru su pretezno mracne...ne mogu tacno videti sta je konkretno na njemu...ali mi je upala u oci mala kolicina srebrne boje...koja me asocira da volis tehnologiju...
...da ti nije u ovom momentu net mozda beg od svega?...obrazlozenje...pozadina prilicno mracna...a ona stvarcica koja meni lici na gramofon...sljasti u prvom planu...i tvoj broj postova za jako kratko vreme je presao cifru od 1000...
...naravno posto te ne poznajem...mozda sam se nalupala zestoko ovde..but at least I try.. :)
 
@frozen...nisam mislila nista lose...frozen....zbog toga...ali ogradjujem se od toga da te stvarno ne poznajem...
@KLL..samouveren...pozitivan....ne-iskompleksiran...prijatno osvezenje ovde...
@betty ....premazana izuzetno.....ali se ovo vec pocelo svoditi na misljenje na osnovu postova...betty moj decko je jednom prilikom rekao da ga podsecas na slici na betty boop
...za ono glava u nebesima sam bez komentara...mislila sam da imas vise maste..posto sam stavila avatar koji bi mogao predstavljati jedan deo mene..i zensko sam...mada mislim d ato odavno znas...
 
pa ono, naravno da sve prshti od projekcija, kako kroz nickove, postove, avatare, npr tema od blis ispod, naslov KARMA krupnim slovima, sto nije upotrebila rec sudbina? Odmah sam pomislio da je njeno nesvesno odabralo tu rec zbog falusoidnog prizvuka, a kad sam usao na temu ono sto je dodatno potkrepilo tu moju asocijaciju je prva recenica koja joj glasi -
"povezivanje 2 osobe sa karmom?"
da joj ne miniram temu, ali doslo mi da pitam zasto kazes karma a mislis kara?
e sad, problem oko tih stvari je sto i onaj koji tumaci mozda samo projektuje sebe i ono sto mu se mota po glavi i sve to nema veze sa onim kojim se ovaj bavi, tako da, tumacenje je mach sa dve ostrice.... Sve u svemu, ne treba preterivati s time, da ne predje u sklonost sumanutog obradjivanja dogadjaja i stvari oko nas, sacuvati osecaj za meru i realnost....
 
@lupetalo... bah znam ga ceo zivot, nemam sta da kazem :lol:
@bety -> fizicki ista kao bety bup ;) vesela, zanimljiva uvek raspolozena osoba...spremna za salu u svako doba
@blis -> voli plavo, voli apstraktnu umetnos... inteligentna
@frozen -> mislim da je puka suprotnost svojoj slici u profilu, ok momak... nemam neko specijalno misljenje
 
Bravo za komentar! :)
Osoba N, okrenuta leđima želi da ostane anonimna većini forumaša.Možda je neki ''strah'' iz detinjstva? A, možda i ne? Deo profila je u poluokretu, pa mislim da žarko želi da se što pre obznani (ne čitati pogrešno- nije obeznani!).
Crna košulja ipak asocira na tajnu, a možda je dotični samo rafiniran i crna boja mu dobro stoji?! Sve u svemu-rekla bih da je zanimljiv tip! :roll: :-D
 
random_cloud_form:
pa ono, naravno da sve prshti od projekcija, kako kroz nickove, postove, avatare, npr tema od blis ispod, naslov KARMA krupnim slovima, sto nije upotrebila rec sudbina? Odmah sam pomislio da je njeno nesvesno odabralo tu rec zbog falusoidnog prizvuka, a kad sam usao na temu ono sto je dodatno potkrepilo tu moju asocijaciju je prva recenica koja joj glasi -
"povezivanje 2 osobe sa karmom?"
da joj ne miniram temu, ali doslo mi da pitam zasto kazes karma a mislis kara?
e sad, problem oko tih stvari je sto i onaj koji tumaci mozda samo projektuje sebe i ono sto mu se mota po glavi i sve to nema veze sa onim kojim se ovaj bavi, tako da, tumacenje je mach sa dve ostrice.... Sve u svemu, ne treba preterivati s time, da ne predje u sklonost sumanutog obradjivanja dogadjaja i stvari oko nas, sacuvati osecaj za meru i realnost....


nazalost greska jos u startu tumacenja...ali ok...objasnjenje si dobio na pp...
 
betty: $iroka glava, niska, superi$ka.. pravi crtani od zhene :D
astrodita: oce da bude crvenokosa ali dzaba joj
bundeva: mozda voli bele semenke?
random: nemoj da ti se okrenem da te manem rukom
frozen: jednostavno nema smisla za odabiranje avatara
popmare: ima jachi avatar od mog, samo $to je moj moj :)
 

Back
Top