Javite se blizanci........ Ili sta mislite o njima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma nismo mi dvolicni..samo ponekad :wink: ha,ha...ja sam blizanac,a imam i dosta prijatelja koji su blizaci..i sa njima (tj. nama)je uvjek zabavno!!Definitivno nema dosade...Uvjek za zabavu,zezanje,za "gluposti"...mislim da nosimo mnogo pozitivne energije,sve nas interesuje...Sta znam mislim da je pozitivan znak...Voljela bih da cujem sta drugi misle o tome.. :D
 
licemerne:
pune komrleksa,nesigurne,nedefinisane!Stoga,STalno traze potvrddu neke svoje vrednosti!Lazljive,neverne ponasaju se kurvanjski!Nemaju osecanja,uvek te iznevere i po pitanju drugarstva i po pitanju ljubavi

slazem se sa tobom potpuno! ja sam dupli blizanac i super se slazem sa blizancima i ja mislim da oni koji govore lose o blizancima nisu u pravu, jer, blizanci su takvi; cesto menjaju mesta, hiperaktivni su, ali je prijateljstvo i druzenje s njima stvarno zabavno!
 
Anonymous:
licemerne:
pune komrleksa,nesigurne,nedefinisane!Stoga,STalno traze potvrddu neke svoje vrednosti!Lazljive,neverne ponasaju se kurvanjski!Nemaju osecanja,uvek te iznevere i po pitanju drugarstva i po pitanju ljubavi

slazem se sa tobom potpuno! ja sam dupli blizanac i super se slazem sa blizancima i ja mislim da oni koji govore lose o blizancima nisu u pravu, jer, blizanci su takvi; cesto menjaju mesta, hiperaktivni su, ali je prijateljstvo i druzenje s njima stvarno zabavno!

izvinjavam se zbog odgovora na pogresnu poruku... :oops:
 
licemerne:
pune komrleksa,nesigurne,nedefinisane!Stoga,STalno traze potvrddu neke svoje vrednosti!Lazljive,neverne ponasaju se kurvanjski!Nemaju osecanja,uvek te iznevere i po pitanju drugarstva i po pitanju ljubavi


Ovo si dobro rekla za Blizance, dodala bih samo da s njima jestezabavno ali samo dok su oni u elementu, posle opet moras imati razumevanja za njihova "STANJA" Sita sam ih. Ali jednog volim, kako da ga namamim - pomazi ako znas !!
 
savetnik:
drzati ih u neizvesnosti,ne dati da se oni poigravaju sa tvojim nego ti sa njihovim osecanjima!
:P
Dobro, sta znaci drzati u neizvesnosti da li mu trebam reci koliko mi je stalo ja sam to uradila i mislim da sam pogresila. Daj mi konkretan primer kako da ga zaintrigiram, sad je siguran da sam njegova i neobraca paznju na mene - nezelim mu priredjivati ljubomorne scene jer to neprolazi kod Blizanaca zelim nesto mnogo bolje od toga ako znas neku foru javi hocu ga nazad hocu da treperi kao i pre a ne da je ovako siguran u moju ljubav. Ko zna resenje nek kaze bicu mu puno zahvalna. S A M A
 
POZDRAV SVIMA BEZ OBZIRA NA ZNAK I POL.
Ajde posto su nas toliko ocrnili(a to sam i ocekivala, posto nas uglavnom ne vole) da mi malo kazemo i nase pozitivne osobine.Moram samo da prokomentarisem da su negativne osobine koje ste naveli tacne 50%. Ne svidja mi se samo ono kurvanjski,to je stvarno.....S tim se u potpunosti ne bih slozila. Pre ce biti da su takve lavice na primer.
Dakle, pozitivne osobine:
-ulepsavamo ljudima zivote,drustvene smo osobe,volimo ljude,volimo da pomazemo ljudima,UMEMO da volimo(ponekad cak i po nekoliko osoba,medjutim nismo neverni(e)),zatim iskreni smo,sharmantni,simpaticni,ljudi sa harizmom,ne drzi nas mesto,uvek spremni za promene,inteligentni,tacni,drze obecanja,duhoviti, i itd.da ne preterujem previse,ako se necega setim javljam

Neke od negativnih:
lenji,tesko oprashtamo,tvrdoglavi-nema kompromisa,skoro totalno NE-romanticni,zivimo od danas do sutra,ne trudimo se bas mnogo oko nekih stvari-ne istrajemo do kraja,detinjasti,neozbiljni...
 
I ja sam blizanac.Volim sto sam bas taj znak.Krasi nas pamet, pronicljivost,snalazljivost,drustvenost..
Ma mnogo smo bre dobri :D. Ali, kao i za sve na svetu i ovde vazi isto, nemora nesto dobro biti svima dobro.Ukusi su razliciti.I to je to.Ja to postujem.Drugo-volim blizance ali dva blizanca u ljubavnoj vezi to ne ide.
Nikako ne ide.Potpuno se izgube i zaborave zasto su zajedno.Nego se samo smeju i smeju i smeju.I njima je najlepse, ali samo kao ortacima.Ljubav saljem svim blizancima!
 
goshca:
Puno toga zavisi od podznaka jer ljudi nakon 28,29-god. poprimaju osobine podznaka tako da one preovladjuju.A nista lose nema u Blizancima,nigde ne mozes naci toliko brzine aktivnosti na jednom mestu(Merkur).Sve zavisi od aspekata,polazaja planeta..
Blizanac/Skorpija

ne poprimaju se posle 30 osobine podznaka
one se nose sa sobom kao celina
mada posle 30 preimucstvo uzima zapravo znak :)
 
sama:
:oops:

Ako neko moze da mi pomogne oko blizanca naka se javi . Da li blizanci umeju uopste da vole ili je to za njih apstrakcija. Ako neko od Blizanaca moze to da mi pojasni i to muskih Blizanaca

Dragi/draga moja,

mi smo tako jednostavni i samo sto smo teski sami sebi. Ne verujemo prvenstveno u sebe pa kako mozemo da verujemo u druge. ako se secate filma " Dom za Vesanje " glavni junak Perhan u jenome trenutku kaze svojoj babi: "...ja od kada sam prvi put uhvatio sebe da lazem vise nikome ne verujem..." pa tako i mi, ne verujemo, sve vise puta proveravamo, sumnjamo u sve i svakoga i oobazrivi smo do bola. A sve to da bi smo se zastitili od povredjivanja.

Volimo i to volimo jako, strasno i odano ali ne smemo da to pokazemo iz vec gore navedenih razloga. Pa ako nam se i nekada omakne da izjavimo svoja osecanaja u nastupu neke lude strasti i ekstaze vec u sledecem trenutku cemo se pokajati i napraviti neku strasnu scenu da ne bi voljena osoba uhhvatila puno "lufta".

Ljubomorni smo u granicama normalnog jer mislimo da ne treba gusiti voljenu osobu i ogranicavati joj prostor i slobodu koja je i nama toliko mnogo vazna. Sa ljubomornim scenama znamo da cemo na taj nacin voljenu osobu samo udaljiti od sebe.

Ako ne verujete meni pitajte moga decka Raka koji je sa mnom vec 6 godina i kaze kako sam ja najidealnija zena na svetu...Oh!...a ja sam sve samo nisam idealna ali tako lepo znam da pricam bajke i price poput Seherezade i da mu stalno drzim paznju i ne dozvoljavam da mu ikada bude dosadno. Gajim, polivam i presadjujem nasu vezu bas kao sto se staram o svojim biljkama.

Eto toliko od mene. Nadam se da sam vam resila bar neke nedoumice.

A...jos jedan savet, smejte se puno, ponasajte se nestasno, pravite sitne smicalice i ukusne sale, ukradite neki cvet iz necije baste, napisite nam ljubavnu poruku, odvedite nas na piknik na vrh televizijskog tornja, kupite nam obavezno Unicefove cestitke za Novu Godinu i nemojte nikada da zaboravite nas rodjendan i dacemo vam svoje srce i u ovome i u svim sledecim zivotima.
 
:P PA IZ ISKUSTVA ZNAM DA SU BLIZANCI SRECNO NESRECNE OSOBE I IMAJU ZAPRAVO VISE SRECE NO PAMETI. UPADAJU U PROBLEME I ISTO TAKO LAKO IZ NJIH IZLAZE. NE TRBA IM POKAZIVATI OSECANJA JER U SUPROTNOM ODMAH POBEGNU SMATRAJUCI DA SU BEZ BITKE DOBILI BORBU. U SUSTINI DOBRE OSOBE PA I ONO MALO PAKOSTI AKO JE IMAJU DOBRONAMERNA JE .TO KAD KAZEM MISLIM NA ONU PAKOST KOJOM RAZVESELJAVAJU SEBE AKO IM JE JAKOOO DOSADNO. ZALJUBLJIVI SU I NE BAS VERNI ALI KAD JEDNOM ZAVOLE TA JE LJUBAV VECNA I TU OSOBU NIKADA NECE PREVARITI . ALI OBICNO SA TOM OSOBOM NE BUDU . NAJ GORA KOMBINACIJA JE ''BLIZANCI I OVAN'' :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top