Knjige za tinejdzere.
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Knjige za tinejdzere.

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Knjige za tinejdzere.

Da li citate knjige za tinejdzere i ako je odgovor potvrdan preporucite mi neku.Evo ja vama mogu da preporucim "zurku" i "svirku" od milenka matickog. :shock:

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

ili mozda "zvezda rugalica" i "mesecev decak" od vesne aleksic.

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

... knjige za tinejdzere?
    buehehehhehe ............
    a sta fali onim obicnim knjigama? tinejdzeri ih ne razumeju?

Ističe se guitarrr_babe (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Re: Knjige za tinejdzere.

Citat Original postavio neven
    Da li citate knjige za tinejdzere i ako je odgovor potvrdan preporucite mi neku.Evo ja vama mogu da preporucim "zurku" i "svirku" od milenka matickog. :shock:
    Uh, one su nacisto bezveze... mnogo su za decu! Zasto ne citate nesto za mladje odrasle, recimo "Beskrajnu pricu", "Sofijin svet" ili bilo sta drugo od Justejna Gordera. Ili nesto duhovito, predlazem "Tajni dnevnik Adrijana Mola" i njegov nastavak "Novi jadi Adrijana Mola", serijal "Hajduk (U Beogradu, Protiv vetrenjaca, Sa druge strane i Na Dunavu)", "Beleske jedne Ane" (to je za devojcice).

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

sve od gradimira stojkovica sam procitao uracunajuci i sve delove hajduka.a taj dnevnik mislim taj sto je smesan cu sigurno uzeti.

Početnik
    Učlanjen
    05.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

"Beskrajna prica" od Mihaela Endea je super knjiga.

"Svirka" i "Zurka" spadaju u one decje knjige koje citaju deca koja sebe SMATRAJU tinejdzerima.

"Tajni dnevnik" i "Nove jade Adrijana Mola" nisam citao, ali znam da su to knjige koje je izdala Laguna, pa bi trebalo da su dobre.

Vecina knjiga koje izda Laguna su dobre.
    E, da, postoji Lagunina knjiga "Angus, tange i ljubljenje s vatanjem" Tinejdzeri (a posebno tinejdzerke) se odusevljavaju tom knjigom, valjaju se od smeha, a meni je iskreno bila smor knjiga. Ali, dobro, ko voli, nek izvoli

Nego, preporucio bih vam romane Terija Praceta. Ja njega obozavam. Imam sve njegove knjige koje su izasle kod nas. A bice ih jos

Tamara89
    Guest

Podrazumevano

Najbolje su knjige Enid Blajton,serijal Pet prijatelja sam citala vise puta i knjige su super. Dobre su knjige i iz serijala Hajduk Gradimira Stojkovica.Ako vas zanimaju i neke smesne stvari procitajte Nusicevu Gospodja ministarka.

Poznat Tusenfryd (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    129

Podrazumevano

Evo super teme! Mogu da pricam dva dana i tri noci, ali nemam vremena, pa cu pozuriti! Ovako.... sto se Hajduka tice, odlicne su, znaci: ,,Hajduk'' i to u Beogradu, na Dunavu, Protiv vetrenjaca, S druge strane, Cuva domovinu, Ostaje Hajduk, U 4 slike, a ima i jedna strasno dobra Sve moje gluposti. Tajni dnevnik i Adrijana Mola su super. ,,Angus, tange i ljubljenje s vatanjem'' sam procitala nedavno, dobila za rodjus, i odusevila me. Preporucujem i nesto sto ovde nije navedeno, a to je ,,Princezin dnevnik'' by Meg Kebot u izdanju Draganica. Sto se Pet prijatelja tice, citala sam ih negde u 3. i 4. razredu, isto kao i Tajnu sedmorku od iste autorke, tad mi je bilo OK, ali vise je onako za decu od oko desetak godina. Vesna Aleksic stvarno pise ok price, ja bih spomenula ,,Ja se zovem Jelena Shuman'' i ,,Brbljivo srce'', ,,Karta za letenje''..... Eto, to je sve za sad. I naravno jedinstveni i neponovljivi Hari Poter koji je za sve uzraste. Najtoplije preporucujem Red feniksa onima koji jos nisu procitali.

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Angus,tange i ljubljene s vatanjem :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio Electra
    Evo super teme! Mogu da pricam dva dana i tri noci, ali nemam vremena, pa cu pozuriti! Ovako.... sto se Hajduka tice, odlicne su, znaci: ,,Hajduk'' i to u Beogradu, na Dunavu, Protiv vetrenjaca, S druge strane, Cuva domovinu, Ostaje Hajduk, U 4 slike, a ima i jedna strasno dobra Sve moje gluposti. Tajni dnevnik i Adrijana Mola su super. ,,Angus, tange i ljubljenje s vatanjem'' sam procitala nedavno, dobila za rodjus, i odusevila me. Preporucujem i nesto sto ovde nije navedeno, a to je ,,Princezin dnevnik'' by Meg Kebot u izdanju Draganica. Sto se Pet prijatelja tice, citala sam ih negde u 3. i 4. razredu, isto kao i Tajnu sedmorku od iste autorke, tad mi je bilo OK, ali vise je onako za decu od oko desetak godina. Vesna Aleksic stvarno pise ok price, ja bih spomenula ,,Ja se zovem Jelena Shuman'' i ,,Brbljivo srce'', ,,Karta za letenje''..... Eto, to je sve za sad. I naravno jedinstveni i neponovljivi Hari Poter koji je za sve uzraste. Najtoplije preporucujem Red feniksa onima koji jos nisu procitali.
    pa od navedenih sam procitao sve od hajduka sem ovu najnoviju u cetiri slike procitao sam i "sve moje gluposti" a i od vesne aleksic sve ali cu dnevnik tog adriijana mola 100% procitati.sto se tice hp-a procitao sam sve delove i to je najbolja knjiga svih vremena!!!!

Zainteresovan član myst (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

ma teri prachet je najbolji. hari poter takodje, mada malo pocinje da smara, hajduk dodje kao opste obrazovna knjiga kako da zeznete sve oko sebe....
    neko bese pomenuo pet prijatelja, e taj serijal je stvarno bio super, ali trebalo bi da probate stripove, ipak je i to sasvim pristojna literatura ako se malo potrudite da nadjete dobar primerak i sto bi se reklo "cena, prava sitnica"

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citala sam adrijana mola, obe knjige....lude su
    ahahahahha....

pa sta ja znam..." mi deca sa stanice zoo" je bas ostavila utisak na mene...tacnije bila sam polu-luda posle ove knjige....

hm...a pre jedno 2 godine mi je drugarica donela iz skolske biblioteke- njene skole_Pravne u gradu) neke
    knjige..."Ples sitnih demona" i "Djavo je moj drug"
    od nekog Marka S(pa neko prezime ne secjam se)...
    radi se o nekom pankeru koji se zaljubljuje u hippie devojku....super knjiga za sve koji slusaju rock-punk ili nesto slicno0...a jos su i tinejdzeri..

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio silvereye
    Citala sam adrijana mola, obe knjige....lude su
    ahahahahha....

pa sta ja znam..." mi deca sa stanice zoo" je bas ostavila utisak na mene...tacnije bila sam polu-luda posle ove knjige....

hm...a pre jedno 2 godine mi je drugarica donela iz skolske biblioteke- njene skole_Pravne u gradu) neke
    knjige..."Ples sitnih demona" i "Djavo je moj drug"
    od nekog Marka S(pa neko prezime ne secjam se)...
    radi se o nekom pankeru koji se zaljubljuje u hippie devojku....super knjiga za sve koji slusaju rock-punk ili nesto slicno0...a jos su i tinejdzeri..

Hmmm,vis ti to...nego,MI DECA SA STANICE ZOO. Knjiga bez koje se ne moze u "svet odraslih" i koja se definitivno MORA procitati! Na mene je ostavila tako snazan utisak da sam je bezbroj puta uzimala iz biblioteke i citala opet i opet...

Primećen član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

angus,tange i ljubljenje s vatanjem

Poznat Tusenfryd (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    129

Podrazumevano

E ko cita Magazin nase Krstarice, nedavno su objavili preporuke za trilogiju Filipa Pulmana, u pitanju su knjige ,,Polarna svetlost'', ,,Cudotvorni noz'' i ,,Cilibarski durbin''. Ja nisam citala (potrudicu se svakako ) ali kako su knjige opisane, zvuce strava! www.krstarica.com/lat/magazin/tinejdzeri

Aktivan član Rimman (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

pa eto Hari Poter

Veoma poznat Limunovo_Drvo (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    176

Čestitam brate kad si ovu temu uspio da izvučeš, 29.11.2003., 16:55 .
    Genije!

drat nekorb!
    Ispuni oči suzama, nada se rađa iz beznađa...
    Kad se ruke moje vezane razdvoje.

Aktivan član Rimman (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

hvala na pohvalama

Veoma poznat Limunovo_Drvo (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    176

Nije problem!
    Ispuni oči suzama, nada se rađa iz beznađa...
    Kad se ruke moje vezane razdvoje.

Slične teme

1. Knjige za tinejdžere
    Autor J love REBELDE!!! u forumu Književnost
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 06.01.2013., 10:30
  2. Posao za tinejdzere....?
    Autor guitargirl u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 783
    Poslednja poruka: 20.02.2012., 21:24
  3. Bodybuilding za tinejdzere
    Autor Johnny_the_boy_93 u forumu Ostali sportovi