Vojna gimnazija u Beogradu...

Pozdrav momci,
I ja, kao vecina momaka na ovom topicu, planiram jos od 7. razreda da upisem Vojnu Gimnaziju. Iz skole (bez prijemnog) nosim, najverovatnije, 60 poena (Vukova diploma). Visok sam 192cm, tezak 88kg. Treniram kosarku vec 5 godina. Mislim, da sam veoma fizicki spreman i da znam da dobro podlezem strogoj disciplini :). Kakve sanse mislite da imam oko upisa u VoGi? :)

Pozdrav!
Ilija.

Sto posto znas ove blizance,Milovanovice? Milan i Vladan :)
Oni su sa mnom u klasi....
 
kolko nas je na forumu. ja mislim da svi ima da prodjemo,jer se svake godine sve manje prijavljuju.

otkud ti ta ideja da se sve manje njih prijavljuje..?!?!?! to ne da nije tacno, nego je skroz suprotno.. nemoj da se brines oko broja prijavljenih, samo uci i daj sve od sebe. kad sam ja konkurisao prijavilo se njih 1000 i mislio sam da nema nikakve sanse da prodjem, ali sam se trudio i prosao sam. zato ti kazem da ne gledas na to! pozz z:poz:
 
То је тачно...Извињавам се...Ма, какви досадни. Само показујете колико Вам је стало до наше школе. Ово питање за после Академије је прерано постављено, јер та 10 година ће ствари много другачије бити него данас. А што се тиче форумаша, сада првака у Вогију, одлично су. Задовољни, уче, боре се. Уписали су се на разне секције којих у нашој школи има највише у целој држави. Прве оцене нису лоше, из појхединих предмета чак и много боље него претходних година. Појединци, који нису баш 100% сигурни били у своју жељу да овде остану су нас напустили, али од форумаша нико, сви су ту. Учите и спремајте се...Брзо ће доћи пролеће...

o Boze, kako ja da napustim?!?! Pa ja ne bih preziveo ni dana bez svog veroucitelja!! :hahaha::rotf: Stefane, puno pozdrava i vidimo se na prolece!! z:poz:
 
o Boze, kako ja da napustim?!?! Pa ja ne bih preziveo ni dana bez svog veroucitelja!! :hahaha::rotf: Stefane, puno pozdrava i vidimo se na prolece!! z:poz:

Па, и мени је живот много много лепши и занимљивији са најбољим момцима на свету! Питате се који су то??? Па током школске године станују у Хумској 22...Прошетајте па уверите се...Кажем Вам...Апсолутно најбољи у свему! КАКО И НЕ БИ...ЧУАВЈТЕ СЕ ВОГИЈЕВЦИ, ЛЕТО СЕ ПРИБЛИЖАВА И ОБЕЋАНИ ОБРАЧУН У ПЛАВОМ ЕГЕЈУ...
z:shock:z:shock:z:shock:z:shock:z:shock:z:shock:z:shock:z:shock:z:shock:z:shock:
 
new-year-image-1.jpg
 
Evo sta vam ja kazem iz licnog iskustva:
Konkurs:
Zdravstveno ce te svi poloziti: ako imate krivu kicmu, slepi ste, ravni tabani... ne boj te se, od nas 26 proslo je 25. Samo se dan pred labaratoriju nemojte prezderavati da imate cistu krv. I kod psihologa samo budite iskreni, nikoga ne obaraju, ustvari, obaraju samo one koji preteraju, ili se prikazu pozitivno ili negativno. Fizicki je smesan, prolazite ako niste rahiticni, ni zgibovi, ni nista nije problem, jedino ako bas nista ne mozete...
Opsta kultura, nije teska, a i snaci ce te se vac, a i nije presudna.
IQ test, neki ce vec raditi u skoli, to vam je onaj test usmerenja, imacete to svi. A i da ga nemate, nista ne gubite, ja sam ga radio 3 puta, treci najgore... Mada niko nije toliko tupav da padne...
samo prijemni vezbajte... Srpski i mata su 99% posla.
I jos nesto, nemojte se plasiti brojki, kod vas ce biti preko 1000 kandidata, ali to nije bitno, oni nemaju nikakve informacije, obicne debilcine koji misle da kad dodju na raspust da ce biti najjaci u ulici, ne spremaju srpski i matematiku... Vama ce verovatno biti nesto visa granica, sa npr 85-87 bodova upadate 90%.
bilo kako bilo prijavite se, nemate sta da izgubite...
i jos nesto, posto vas oni pozovu na testove 2-3 dana unapred nemate vremena da se spremate. Mene su u martu pozvali na lekarski, u maju u bg, a u junu smo saznali rezultate, zate pocnite ODMAH da pripremate srpski i matematiku, prodjite ako treba i 3 kruga,ja sam obisao 3 puta srpski i imao 19 bodova, a imao 4 zakljuceno, na civilnom prijemnom 10 bodova. Krenite sada da vam se nagomila, srecno, i ne opterecujte se, ovo je najlaksi deo. Onaj ko ne uspe da prodje, nek se ne jedi jer verovatno i nema kapaciteta ako se pripremao, a ako nije onda nek mu ne bude zao, sam je kriv.
I ne mojte se zadovoljavati da budete odmah ispod granice: jer te preskacu oni sa vezama, i ti koji dodju budu najgori, i vrlo brzo napuste ili jos gore, propadnu.
Onaj ko je resen da upise upisace! Srecno!
 

Back
Top