PUTOVANJE IZ SNOVA

trajalo bi jedno 4 meseca i posetio bi havaje ali iskljucivo bih odsedao u luksuznim hotelim pa bih tamo probao cuvenu havajsku masazu pa bih tako pocrneo otisao do pariza gde bi se odmorio od sunca i na kraju posetio rim... :?
 
Moje bi trajalo nekih 3 meseca.Poceo bi od Novog Sada.Tu bise zadrzao nekih 2 dana.Potom sledi Hrvatska tacnije Zagreb jedno 2-3 dana a onda Hrvatsko primorje isto toliko.U nekom lepom hotelu.Sledi Bec.Tu bi ostao opet 2-3 dana(uglavnom bi se toliko zadrzavao svuda da bi stigao sve sto zelim da obidje),sledi Italija:Verona,Venecija,Rim,Milano,Firenca....a onda jahtom do Ibizze,Majorke,Barselone,Madrida....sledi Nemacka:Minhen,Berlin,Studgart,Dizeldorf.....onda Francuska:Pariz,Lion,Marsej,Kan.....zatim avionom do Juzne Amerike....Argentina,Brazil,Peru.....pa malo do Mexika i S.A.D.-a(Njujork,Chicago,NjuDzersi...L.A.)....naravno malo do Canade pa Alaske,Japana,pa se malo provodim po Aziji....skoknem do Australije,pa brodom do Afrike i onda Preko Turske i Grcke nazad za BG. Ustvari trjalo bi jedno 4-5 meseci. :wink: 8)
 
HM....BIO BI TO PRVO BRAZIL U KOM BIH SE ZADRZALA NAJMANJE POLA GODINE,TAMO BIH VEROVATNO CESTO MENJALA MESTO BORAVKA,JER BIH MI TO BILO NEVAZNO,NAJVAZNIJE MI JE TO PRELEPO MORE,I RIO NARAVNO......
ZATIM,VOLELA BIH DA ODEM U MAROKO,DA VIDIM PUSTINJU I UOPSTE DA UPOZNAM TAJ ISTOCNI DEO SVETA.....
A STO SE TICE EVROPE.......ISTAMBUL I SKOTSKA......
 
Ja sam vec dosta proputovala.Odnosno SVE O CEMU SAM MASTALA.I ako hoces konkretno grad...Zivela bi u Londonu-definitivno.U njega sam se zaljubila!Taj narod,ponasanje cari koje ti pruza ceo grad!A tek kupovina!!!!!!!Ali sada mastarenje...Da Mike nije ozenjen pratila bi ga svuda po zemlji,mada je to trulo.NE NEMA STA.Ustalila bi se u Engleskoj,negde blizu metroa i bila bi tamo sve dok ne overim svaki muzej.Pod nazivima:Top-Shop,KOKAI,GAP,pa najboli muzej muzike HMV,i tako svasta...Trajalo bi to...
 
Moje putovanje iz snova bi trajalo ceo zivot, stim sto bi povremenu svracala i kuci ukoliko mi je to u prolazu. Na tom putu obisla bih svaku drzavu i svako mesto vredno paznje , sve znamenitosti ove Zemlje , sva kulturana i istorijska mesta, sve turisticke atrakcije, sve zabavne parkove , sve vece gradove na planeti..... SVE , SVE, ali bas Sve...
I malo je jedan zivot za to
A na kraju bi otisla u svemir(space-putnik); jer zelim da poslednji pogled, ono sa cim cu zauvek sklopiti oci , bude pogled iz svemira na Zemlju i na sve one fantasticne i neverovatne zvezde. Da vidim Boga i zivot u punom svom zamahu i sjaju, u svoj svojoj velicini; i da znam da je za tako nesto vredno ziveti !
 

Back
Top