pomozite miiiii

shto na ljubavi i sexu aman?...mislim..
ok ne znam skapiraj da to tako mora...da je to neizbezhno...da tjesh i ti isto tako nestati i da to tako mora...da je bespotrebno sebe maltretirati nekakvim depresijama...mislim da tu saveti ne pomazhu chak iritiraju...to je neshto shto mora valjda chovek sam da skapira...
 
daji, samo hrabro, dobro je sto si na forumu, te stvari (razne) koje ovde mozes procitati su jako dobre za skretanje sa ruznih misli... evo, citaj neke sinnketove postove i umreces od smeha... ili se raduj mojoj nesreci kako me AuntunTun napljuva za moju prvu temu...jeste bila malo seljoberska al' ajd
drzi se
 
...saucesce...
to prezivljavanje zavisi od karaktera do karaktera, nekome potiskivanje pomogne, nekome plakanje, nekome prica...moras sama da nadjes nacin...nece ti mnogo pomoci nasi saveti...
 
mala_nish:
daji, samo hrabro, dobro je sto si na forumu, te stvari (razne) koje ovde mozes procitati su jako dobre za skretanje sa ruznih misli... evo, citaj neke sinnketove postove i umreces od smeha... ili se raduj mojoj nesreci kako me AuntunTun napljuva za moju prvu temu...jeste bila malo seljoberska al' ajd
drzi se



A zasto su moji postovi smesni? Sta ti mislis da ja pricam gluposti po forumu?
 
sinnke:
A zasto su moji postovi smesni? Sta ti mislis da ja pricam gluposti po forumu?
e jeeeste samo to mislim. pusti me da razonodim dete, tvoji su postovi meni licno uvek bili smesni, ali u poz smislu, pa kad mene razonode, valjda bi i...nije bitno
uostalom svi lupamo ovde
ne vredjaj se, hoces da izbrisem
 
Primi moje saucesce....
Razmisljaj da je tvojoj mami sada mnogo bolje tamo gde jeste. Misli na nju... Razgovaraj sa njom u mislima. I znaj da ce te ona UVEK pratiti i biti uz tebe, iako fizicki nije tu...

Ako ti to stanje dugo traje (sto je potpuno razumlljivo....), iako mozda nisi vernik, idi u crkvu... Razgovaraj sa nekim iskusnim duhovnikom. Citaj molitve...
mom drugu je prosle godine umro otac i on je to jako tesko podneo. Ali, IPAK je podneo zahvaljujuci tome sto je vernik.

Druzi se vise sa ljudima, iako ti to sigurno izgleda prazno. I pamti: tvoja mama je uvek sa tobom.
 
mala_nish:
e stvarno si stoka od coveka!


to se i ne dovodi u pitanje...al je chinjenica da su na ljubavi i sexu svi mahom stoka...ako nisu stoka ondak su nekakvi slepci koji nemaju mozga ich...tako da je besmisleno postavljati temu ovde...da je na dom i porodica pa da imam razumevanje...ovako je totalno bezveze nadati se nekakvim pametnim odgovorima na ljis...da ne prichamo o samom pitanju...
jbga neko stoka neko mudrac...shta da se radi...

ovaj podforum je zaista nevidjen...u sushtini ima puno tema a imbe koje se pojavljuju ostavljaju dovoljno prostora za ismevanje(nevezano za ovu temu) pa je to kao zanimljiv aspekt...inache van toga...ma idi
 
Primi moje saucesce.

Iako bi verovatno zbog posecenosti ovog podforuma ovde dobila vise odgovora sto bi te mozda ohrabrilo u ovoj teskoj situaciji, tema ce ipak biti pomerena na pod forum Dom i porodica, da bi se izbegli neprimerni komentari koje iz gore prilozenog ovde i nisu nesto neuobicajno...

sve dobro...

poz.
 
dajija:
mama mi je umrla a ja se ne mirim sa timdajte mi savet da mi bude bolje :cry:


Joooj, nema reči utehe, to je bol koji mora da se preboli vremenom. Mama je mama! Moraš biti svesna da će boleti, boleti ali ti moraš nastaviti sa svojim životom. Ako hoćeš piši je li bolovala, kakav ste odnos imale, koliko imaš godina, šta će ti najviše nedostajati, možda ako pišeš biće ti lakše u nekim momentima a forumaši su tu da slušaju. Drži se!


Sinnke i ja tvoje postove doživljavam kao JAKO interesantne i duhovite al nemoj d ovo shvatiš kao udvaranje ... ;)
 
dajija:
mama mi je umrla a ja se ne mirim sa timdajte mi savet da mi bude bolje :cry:
Nema saveta.
Roditelji su uvek mladi da umru, uvek je strašno suočiti se sa tim.
Nema leka za tugu... Vremenom bude lakše... ne zato što preboliš, već zato što naučiš da živiš sa tim.
Zaista mi je žao i volela bih da znam i mogu da ti kažem nešto zaista utešno.
Ali... :? :(
 
Primi moje saucesce.

@ AntunTun: Verovatno je devojka stavila na LJiS zbog ljubavi prema mami, mozda nije procitala ostale teme pa nije videla o chemu se pise.

Meni je skoro umro deda koga sam bas volela i uzela sam par njegovih sitnica koje su mi jako drage ( njegov nozic i sat) i kad mi je bas tesko ja uzmem onaj nozic ili sat i osecam kao da je on tu. To sto ti se desilo je jako tuzno, ali moras da nastavis dalje, jer bi tvoja mama zelela da ti budes srecna. Znam da je to lakse reci nego uciniti, ali ako verujes da te tvoja mama sad odnekud vidi zar bi volela da te vidi tuznu i slomljenu? Glavu gore, radi sve onako na sta bi tvoja mama bila ponosna na tebe da je ziva. Ljudi ne umiru oni samo prestaju da zive u svom telu , a nastavljaju da zive u onima koji su ostali iza njih. Dok god ti zivis i postujes svoju majku i ono cemu te je ucila i kako te je vaspitala zivece i ona kroz tebe. Voli je i postuj kao da je tu, i onda ce stvarno biti.
 
Моје саучешће.
Не могу да те утешим ... него време лечи све ... разумем што овде тражиш утеху и надам се да ће ти неко помоћи да ти буде лакше ... највероватније неко ко је прошао исто то. Шта да ти кажем? То су најтежи тренуци и нека увек неко буде уз тебе (породица, пријатељи) да лакше то пребродиш. Држи се!
 
Primi moje saučešće.
Meni je majka umrla pre 7 god., mesecima nisam znao kako se zovem, a onda sam jedno jutro ustao i rekao sebi: "O.K. živ u grob za njom ne možeš, a život ide dalje". Pokušaj da se setiš svih lepih trenutaka koje ste proveli zajedno. I čuvaj to u srcu.
Veruj mi i posle 7 godina osetim da je uz mene kada mi je teško. Voleo bih da mogu da ti kažem neki jednostavan recept tipa: večeras kad legneš... uradiš to i to... i ujutru kada se probudiš sve bude O.K. ali bojim se da tako nešto ne postoji. Suze, isplači sve što možeš a onda nailazi mir, spokoj, ravnodušnost,....
Još jednom: Žao mi je tvoje majke. Žao mi je svih majki koje su umrle.
 
@Бл:
Mislim da je krajnje nepotrebno i neprikladno da se tako izrazavas na ovakvoj temi.Ako ne mozes da pomognes nemoj ni da odmazes.
Pretpostavljam da imas svoje razloge za to, ali ostavi ih po strani, nije ni vreme ni mesto.
 

Back
Top