Ima li nekog ko veruje?

pilgrim_kg

Aktivan član
Poruka
1.275
Ok, nemamo Kosovo.To je tacno.Ili ga bar necemo imati.
Da li se neko pita kako je do toga doslo ili je bas sad svima palo na pamet da kupuju karte u jednom smeru i idu na Kosovo?
Aman, sto niste rusili Milosevica, sto ste dozvolili da ubiju Zorana?
Sto su vam Karadzic i Mladic na slobodi?
Ajde molim vas, nacionalisti , oglasite se i objasnite...

Pravo pitanj je ima li ovde nekog ko veruje u Cedu i u LDP?
Ima li nekog ko veruje u bolje sutra?
Ili ste svi vec digli ruke i trazite prvu priliku da zapalite preko grane?
[ :!:
 
Искрено се надам да ће припадници злочиначке и геноцидне партије ЛДП сви да "запале преко гране". То ће бити нешто најлепше за Србију и српски народ.
 
JAO!

Kako ste dosadni sa tim LDP-om! Svaki deseti član promoviše LDP. Svaki dan neko promoviše LDP. Dokle više? Neka ide gospodin Jovanović preko granice, pa da nas ostavi na miru. Kako vam ne dosadi da promovišete LDP? I kako to da svako ko promoviše LDP ima kompjuter?

P.S. Izvinjavam se unapred zbog nepristojnosti. Ali ovakvih tema ima već 4. Potrudiću se da se ne desi opet.
 
pilgrim_kg:
Ok, nemamo Kosovo.To je tacno.Ili ga bar necemo imati.
Da li se neko pita kako je do toga doslo ili je bas sad svima palo na pamet da kupuju karte u jednom smeru i idu na Kosovo?
Aman, sto niste rusili Milosevica, sto ste dozvolili da ubiju Zorana?
Sto su vam Karadzic i Mladic na slobodi?
Ajde molim vas, nacionalisti , oglasite se i objasnite...

Pravo pitanj je ima li ovde nekog ko veruje u Cedu i u LDP?
Ima li nekog ko veruje u bolje sutra?
Ili ste svi vec digli ruke i trazite prvu priliku da zapalite preko grane?
[ :!:


Управо оно што говорим откад је Ђанкоза основао реформску и прозападну странку :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: - ових Марлонових десет са компјутерима су, по свему судећи, регрутовани диљем драге нам провинције. Основна ствар. Лепо удариш на (иначе, ничим изазване, осим "модерним" лудилом сељака са Б92) географско-регионално-културолошке комплексе клинца из, сеј, Баточине, па му кажеш да ће и он бити урбан (значи, раван Верану, Бранкици, Луни Лу, Југославу и остатку градске :lol: :lol: екипе) ако гласа за Чеду и Мета-Сељанку Наташу Мићић. Тако и Крагујевчанин пита овде нас националисте зашто су нам Караџић и Младић на слободи. Well, Milojko LDP, my good man, твоји Алија и Ибрахим су се преселили на ахирет, па што гураш нос на противничку страну уместо да их жалиш до следеће скуштине ОО ЛДП?

Да не буде да имам нешто против Крагујевца, напротив, велики сам фан шумадијског хартленда. Зато ме овај и чуди (јер не личи на моје другаре из Крагујевца), уместо да ужива у лепотама Шумадије, почне да чита "Погледе" и упозна Милослава Самарџића од којег може да научи понеку паметну, он се овде глупира и потврђује владајуће стереотипе (или не баш стереотипе) о гласачима ЛДП-а.

Р.Ѕ. Него, што рече Witch-king of Angmar, "злочиначка и геноцидна организација"... Данас је Дејвид Ирвинг осуђен у Аустрији због негирања Холокауста. Било би КРАЈЊЕ ВРЕМЕ да ова земља почне и по нечему добром да личи на свет, и да сви ти фрикови и лудаци (а ЛДП им је једно од највећих стецишта) који позивају на физичко уништење српског народа, и ругају се жртвама усташког геноцида (као и српским жртвама последњег рата генерално) КОНАЧНО пртихвате и ЗАКОНСКУ одговорност за оно што говоре. Ионако су једва људска бића, а својим злочиначким и кољачким изјавама одавно су се профилисали као увреда за сваки затвор који држи до реномеа сопствених станара.
 
pilgrim_kg:
Ok, nemamo Kosovo.To je tacno.Ili ga bar necemo imati.
Da li se neko pita kako je do toga doslo ili je bas sad svima palo na pamet da kupuju karte u jednom smeru i idu na Kosovo?
Aman, sto niste rusili Milosevica, sto ste dozvolili da ubiju Zorana?
Sto su vam Karadzic i Mladic na slobodi?
Ajde molim vas, nacionalisti , oglasite se i objasnite...

Pravo pitanj je ima li ovde nekog ko veruje u Cedu i u LDP?
Ima li nekog ko veruje u bolje sutra?
Ili ste svi vec digli ruke i trazite prvu priliku da zapalite preko grane?
[ :!:
Pa zar Vi gospodine stvarno mislite da je svacija baba pushila lulu,svachijeg dedu ubio konj na marvenoj pijaci i da svi imaju kuce na tochkovima. :roll: :roll: :roll:
 
Ceda Jovanovic zajedno sa NVO i Svilanovicem kao i sebi slicnima po sopstveno ispisanim pravilima demokratije prosto nude i mole Siptare da uzmu KiM.
Po tim pravilima demokratije koju zastupaju a posebno snishodljivi Ceda i Svilanovic neka daju deo imovine koja nije mala/a oteta je i prokleta za njih/ onima koji nemaju ni za prezivljavanje.
Njihova slobodoumnost je umnost oslobodjena od pameti.
Istorija uvek kaze svoje, ili isturi ili naturi,..........................................
 
pilgrim_kg:


Pravo pitanj je ima li ovde nekog ko veruje u Cedu i u LDP?
Ima li nekog ko veruje u bolje sutra?

COLOR][ :!:


У Чеду и ЛДП не верују ни они из Завода за болести зависности... а камо ли они који су здрави ...

Нада последња умире... и зато СВИ ВЕРУЈУ У БОЉЕ СУТРА... али то боље сутра је када је у питању ЛДП - "МАЛО СУТРА"... :roll:
 
opanak:
Ceda Jovanovic zajedno sa NVO i Svilanovicem kao i sebi slicnima po sopstveno ispisanim pravilima demokratije prosto nude i mole Siptare da uzmu KiM.
Po tim pravilima demokratije koju zastupaju a posebno snishodljivi Ceda i Svilanovic neka daju deo imovine koja nije mala/a oteta je i prokleta za njih/ onima koji nemaju ni za prezivljavanje.
Njihova slobodoumnost je umnost oslobodjena od pameti.
Istorija uvek kaze svoje, ili isturi ili naturi,..........................................
nisam simpatizer ldp-a,ali kakve veze ima ceda sa kosovom?!covek nije i ne ucestvuje ama bas nikako u toj prici..sem nekakvog plana k2,i statusa srba dole..ne mozemo bas za sve na ovom svetu uvuci i optuziti cedu i njegovu partiju staru 2 meseca...
 
Odlicno,on postavio temu izlogovao se a sad cemo mi kao najvece budale da se raspravljamo oko onoga sto je on rekao,sve dok tama ne zastari pa onda ponovo isti princip on postavi pa se mi ........... E pa nece moci(bar sto se mene tice)
 
Ево шта раде јадни удувани ЛДП-овци који од дроге више и не знају причају...

ldp: srbijom vlada zločinačko udruženje
Tanjug - Пре 8 сати

BEOGRAD - Liberalnodemokratska partija ocenila je danas u saopštenju da Srbijom upravlja "zločinačko udruženje" koje je došlo na vlast posle atentata 12. marta i da je ministar Dragan Jočić uz premijera Vojislava Koštunicu bio najveći protivnik reformi za koje se sada zalaže.

U saopštenju LDP je navedeno da je "Jočić na sve načine pokušavao da kriminalizije Zorana Djinđića, jer su samo tako on i Koštunica mogli da dođu na vlast".
 
interesantno kako vama Balkancima nije palo na pamet da je ovo pisalo zensko!
ali pobogu pa kao i mnogi stereotipi u vasim prilicno supljim glavama naslo se mesto i zajos jedan, a to je :gde zena zna nesto o politici?
naravno nasi su stradali i zato je kriv ceda!
a verovatno je kriv i za srebrenicu i za to sto se odvaja crna gora i za mnoge druge stvari...
stvarno ne znam koliko je ljudi odgovorilo i ne mogu da verujem da je samo jedan normalan(petar_FPN)...
i jos jedna informacija, za naravno neobavestene (pitam li se ciji su), nisam u stranci
 
pilgrim_kg:
ali pobogu pa kao i mnogi stereotipi u vasim prilicno supljim glavama naslo se mesto i zajos jedan, a to je :gde zena zna nesto o politici?
Dobro, kada ste toliko pametni. Da li ste možda pročitali pravila u kojima jasno kaže da se NE sme promovisati nijedna partija?

I pre nego što me kontrirate gospođice, vi jeste promovisali tu partiju. Nemam ni ja ništa protiv LDP-a, ali stvarno mi je više muka od promovisanja njihove partije.
 
ne kontriram ja nikome
i ne promovisem
moje pitanje je bilo jasno:Da li neko veruje u ldp i cedu?
znaci ja nisam pisala o stranci niti bilo o cemu
pitala sam da li neko veruje u njega ?da li veruje da je on neko ko moze da nastavi djindjicevim stopama?
i molim te nemoj da me optuzis kako promovisem DS zbog pominjanja zorana djindjica...
 
I dalje ne mogu da saznam sta je to bitno ceda uradio, rekao ili napisao. Sta je on u stvari? Skoro istu stvar mogu reci i za Djindjica ali opet je Djindjic bar imao lik ako ne i delo. Zasto na kraju tolika kampanja, marekting za nesto sto nije nista u stvari? Sta sad, da mi se nametne mejnstrim tipa: Ok. dajmo albancima ako zele. Zele Pomoravlje? Ok, dajmo im. Bitan je dijalog i samo dijalogom mozemo se otresti rodjene zemlje. Jedino tako, ako skinemo teret zemlje onda bivamo svetski ljudi, svetski prihvatljivi. Ceda i dalje nema sta da ponudi osim sto ljudi preterano masiraju sa LPD - om koji nema nikakvu tezinu kao ideja niti masovnost kao pokret.
 
pilgrim_kg:
i ne promovisem
pilgrim_kg:
Pravo pitanj je ima li ovde nekog ko veruje u Cedu i u LDP?
Ima li nekog ko veruje u bolje sutra?
Ili ste svi vec digli ruke i trazite prvu priliku da zapalite preko grane?[
Dete od pet godina bi odmah našlo povezanost ovde.

A na vaše jasno pitanje, ja dajem jasan odgovor: Ja ne verujem nijednoj stranci niti političaru. "Jedini koji može da predstavlja čovek je on sam"-Stara izreka
 
Petar_FPN:
nisam simpatizer ldp-a,ali kakve veze ima ceda sa kosovom?!covek nije i ne ucestvuje ama bas nikako u toj prici..sem nekakvog plana k2,i statusa srba dole..ne mozemo bas za sve na ovom svetu uvuci i optuziti cedu i njegovu partiju staru 2 meseca...


Има. Итекакве. Та сподоба је тамо ишла (са Сељанком, пре пар месеци) и састајала се са шиптарским ратним злочинцима. Притом, нуди им Косово својим изјавама сваки дан, као да прича са дилером. О његовом РУГАЊУ српским цивилима побијеним у последњим ратовима (најновији пример је везан за изјаву тог облика живота око Братунца) нећу да трошим речи. Једва људски створ, кажем.

Р.Ѕ. Крагујевчанко, ево, овај Балканац се извињава што те је мушко-шовинистички (и махинално!) третирао као припадника ружнијег пола.
 
Ako mislite Mladica da predate onda morate i osuditi javno i Stepu Stepanovica, majora Gavrilovica i ostale koji su pocinili zlocine nad Austrougarskom vojskom. Sve nase " zlocince " morate osuditi upravo vi, mladi i napredni, poslednji izdanci evolucije i totalno nesvaceni u oluji nacionalizma koji vas povija. Dojadiste vise sa ebenim LPD - om. Stvarno.
 
king 7:Da li mislis da je ceda imao vremena d ase dokaze i da li mu je neko dao priliku?ovo je poslednje pitanje vezano za njega, posto ncu da me optuzuju da promovisem njegovu stranku, a ja sam zapravo htela da vidim da li neko ovde veruje u onaj mali deo ove zemlje koji je preostao?

James 007:ook, poceli smo sa uvredama.nema problema.ok samo se ti uzdaj u stare izreke i mrtvo slovo na papiru, samo ne zaboravi da se to na leba ne maze! (srpska izreka)

Sunchaser:nema problema
 

Back
Top