dobili ste putovanje cmc- ha ha

Doputovali smo na Tenerife 04.06.2010. Na recepciji je trebalo da ostavimo depozit ili damo kreditnu karticu da se fotokopira. Dali smo kreditnu karticu. Ponavljam - NA RECEPCIJI HOTELA. Tamo radi nas covek i Vukovara i zove ze Zoran. Sve smo sa njim i dogovarali, vijali kad je u smeni.
Covek - domacin - menadzer - prodavac magle, svejedno, rekao nam je da radi za Regency Resort, zove se Vladimir, iz BG je. Bila sam sa muzem posle ko zna koliko vremena na jednom dobrom g.o. Mozda bih da radim u CMC ili nekoj drugoj agenciji bila adekvatnija da dam dobre komentare za ovo putovanje, ali ne radim , radim za bednu prosecnu platu u Srbiji kod jos bednijeg privatnika, i jedva skrpimo za paradajz letovanje u Crnoj Gori. Ove g smo uleteli u kredit i kupili stan.

Tako smo i rekli jer nismo hteli da nas smara. I znas sta je rekao? Ma ok, danas sam napravio vec neke poslove, ispunio svoj bonus za ovu nedelju i ok. Citiram " Ovo i nije za ljude poput vas, ovo je za one koji su se skucili, imaju auto i dobre poslove i -hoce da putuju" Osecali smo se kao "popisani" jer nas je otkacio kao nizu klasu. Ali i bolje da je tako, bar nas glava sada ne boli.
Meni je zao sto si ti tako ogorcena! Bas me briga hoce neko da putuje ili ne. Samo sam dobronamerno htela da pomognem srednjoj klasi u Srbiji koja je u ocima sveta siromasna, da malo uzivaju ako mogu - za manje pare.
I jos nesto, pismo je stiglo na adresu moje bake - i to dva puta.


Apsolutno se slazem sa tobom da bi bilo lepo da zivimo u civilizovanoj zemlji. Molim te - nemoj da se okomis na mene, veruj mi, stvarno sam normalna i pored ovakvih tvojih poruka se uopste ne ljutim, jer izgleda da ti je neko dobro nagazio zulj. Isteraj, devojko, svoje do kraja, i dobi taj spor koji vodis, samo nemoj misliti da su svi ljudi losi.

Puno te pozdravljam.
 
Evo, deca zaspala pa imam vremena.
grace82, spustila si loptu, ok, ipak se s tobom moze pricati. Vidi, licno sam ubedjena da su 100% mutni, nesto smrdi na kilometar da daju besplatno i nista ne traze. Samo smo mi licno dobro prosli! Mozda smo mi jedan od tih 1% sto prodju dobro i imaju srece.
Sad nesto razmisljam, da sam iz cmc-a koji bi mi bio interes da ljudima pricam da mi je bilo lepo za dz i da im ni dinara nisam dala. Ma ne bi im dali ni da imamo na bacanje, putovali bi o svom trosku u svojoj organizaciji.
A eto, nisam napisala da sam prvi dan bila uzas jedan besna ( a ja nikad nisam besna!!!) sto su nam dali hotel 3,5 km od plaze!!! Poludela sam! Ma nije vredelo ni sto je hotel bio bas lep, na glavu sam se popela muzu - kao da smo odseli u Deliblatskoj pescari! A onda nam je Zoran ( onaj sto radi na recepciji) dao raspored nekog hotelskog mini-busa Alberto koji saobraca od naseg hotela do najznacajnijih plaza i lokacija na obali na oko svakih pola sata - 45 min besplatno - samo za goste hotela. Za pet min bismo bili dole i nazad i nismo osetili daljinu.
Dala sam link tog hotela ranije ,mozete pogledati.
U stvari, obavezno pogledajte, nakacicu jednu sliku( valjda ce uspeti, posto nisam radila to) bas onu u kojoj se muz kupa, prepoznacete bazen ili smestaj valjda. Time cu stvarno da stavim tacku na ovo.

Mnogo si me izvredjala, grace82. Nadam se da i u zivotu ne ides glavom kroz zid i da znas kada bi se trebalo zaustaviti. A isto tako se nadam da ce ljudi iz tvojih poruka izvuci sustinu - da uvek budu obazrivi i ne dozvole da ih prevare.

Patetika? Ja se svima izvinjavam ako je zvucalo tako.

EVO MOJE TACKE: slika 1. ranojutarnje kupanje u bazenu, muz pliva
2. jedna od slicica sa obale, ono dvoje je bracni par iz Zemuna, inace lekari
3.setnja duz obale - okean je sa desne strane, a ono sam ja
 

Prilozi

  • P6090476.jpg
    P6090476.jpg
    44,3 KB · Pregleda: 63
  • P6080452.jpg
    P6080452.jpg
    59,8 KB · Pregleda: 62
  • P6080435.jpg
    P6080435.jpg
    53,6 KB · Pregleda: 67
Lepo mi dragi kaze - sta se upustas i kacis sa njima, sta od toga imas!? Samo se nerviras.

A ja mislim, meni je pomogla zena koja je putovala pre dve g. i koju sam ovde pronasla i pomalo i ******* iz proslih poruka, pa cu nekom i ja moci da kazem koju rec!

Uzas jedan kakvi ljudi:eek:

Da, dragi ti lepo kaže, i u pravu je. Ali, u pravu si i ti što želiš da pomogneš. Cenim to.
O ljudima je suvišno pričati. Svi smo nekome bljax :hahaha:
 
pozdrav svima
imam par stvari da napisem, mozda cete izvuci neki zakljucak
-dobili smo Tenerife
-nismo kupili te nedelje, tj nismo postali clanovi CMC
-platili smo avio karte Spanaira, iz Bg-Bcn-Tenerife (preko neta)

..i koliko su vas koštale karte? Koju kompaniju ste uzeli za Bcn-Tenerife?
Moji prijatelji su tamo već par godina i čuli su da dolaze iz Srbije preko CMC putnici i da nije bilo nikakvih problema. Elem, čućemo sve, nadam se, od vas?
Inače, ovde su uglavnom "najpametniji" koji SVE već znaju...
Srećan put! :gace:

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=13589549&postcount=16

Шта би са твојим чаробним искуством са прелепог острва? Јеси ли на крају отишао или ниси? Мај или јун беше? :per:
 
RCI hoteli, time shearing, vase nedelje, ostala sekstastva, MLM piramide, GEM i ostalo je na zapadu odavno provaljena fora, ali vidim da u Srbiji i dalje prolazi..Savana i CMC nisu jedine agencije po kojima ja pljujem!

Srecom, pa sam ja u Srbiji retko, inace bih zbog tolike kolicine kriminala, prevara, krsenja osnovnih potrosackih prava-vec odavno dozivela nervni slom..
Da li ti uopste znas sta su to prava potrosaca tako sektaski nastrojen?
SVAKO KO PODRZAVA TAJ NJIHOV NAKARADNI NACIN REKLAMIRANJA JE ILI GLUP ILI SEKTAS KAKVI SU I ONI!
ZASTO SAM IH TUZILA?

Naime, pismo mi je stiglo na stan..Ja pozovem Savanu da se raspitam o cemu se zapravo radi..Devojka prica..Ja je prekidam u pola recenice i kazem-Da ne gubimo vreme..Recite mi da li je u pitanju time shearing? Ako jeste, ja nisam zainteresovana..
Ona krece da me ubedjuje (svojim umilnim glasicem) kako nije..

JA BUDALA POVERUJEM! I krenem tamo sa deckom sa kojim zivim (ja 28 god, on 33, znaci izpunjavamo uslov starosne granice-nagrada je za one iznad 27)..
Tamo naravno krece prodaja time shearinga, ili ti SEKTASKA SEANSA! Posle te seanse (sve vreme sam se smejala prodavcu magle u facu, iskreno bilo mi je zanimljivo da ga z********) su nam dali vaucer za Tenerife i rekli nam da se najmanje 40 dana pred put javimo njihovom putnickom servisu, ako zelimo da putujemo..Znaci, odredimo sami datum, prijavimo se na vreme i nema problema..

Moj decko ih pozove za tri dana i kaze-mi bismo na Tenerife 10. maja (2010.god)..Bila je sredina marta tada, znaci javio se na vreme..Iskreno, nismo ni verovali u sve to, ali rekoh ajde da probamo, nemamo sta izgubiti, a vec ionako planiramo odmor..Ako nam se ne svidjaju neki uslovi, odustacemo i to je to..
E tu krece frka..Te javite se za tri dana, te zena koja bukira je na bolovanju, te ovo te ono..
I tu se meni spusta roletna! Vec znam da ni mrtva ne bih putovala preko njih, nemam poverenja, ali inat mi se probudio! Jer, za takve stvari koje oni rade, na zapadu se robija!
Vec su me jednom zeznuli da nije prodaja time shearinga..E pa ovu drugu zajebanciju vam necu oprostiti!
Na kraju, ja odlazim licno u agenciju..I tu meni direktorka kaze-VI NEMATE PRAVA DA PUTUJETE ZATO STO NISTE VENCANI!
A 1000000 puta pre toga ponavljaju da je smestaj za bracni par ili momka i devojku..(da posluju na zapadu ne bi ih samo ja tuzila nego i gejevi, zato sto ih samim tim-musko zenski par diskriminisu)
Da li sada kapirate o kakvoj se tu mutnoj vodi radi? Izvedite sami zakljucak iz mojih postova (ponovo ponavljam-citajte sve od pocetka sto sam napisala o CMC i Savani)
Tu se ja pokacim i sa vlasnikom agencije-gangsterom..On me u zaru rasprave izbacuje napolje, a ja umesto u svoj stan odlazim kod advokata!
 
Poslednja izmena od moderatora:
I jos nesto..Kada je moj decko pozvao da nas prijavi, mi smo tada mislili da je Savana i klasicna turisticka agencija (tako se predstavljaju), imaju urednu licencu, odnosno mislili smo da preko njih ljudi uplacuju i klasicne turisticke aranzmane, da se ne bave samo time shearingom..Proverili smo im poslovanje (u meri u kojoj je bilo moguce) i zaista se sve cinilo Ok..Onda smo nazvali cisto neobavezno..Na kraju krajeva, ja sam na Tenerifima bila i pre, znam kakav je hotel taj Rigency sa kojim imaju ugovor, znam i gde je, sama placam put, njihov je samo smestaj-ali ni to nije malo, mogu pre nego sto dodjem da kontaktiram hotel da proverim da li su nas zaista bukirali i to je to..Rekoh, sto da ne probamo..I naravno-naleteli smo na prevaru..
 
Poslednja izmena od moderatora:
I jos samo ovo..Priznajem da sam i ja pogresila..Samim tim sto sam pomislila da neko danas ZAISTA nesto besplatno poklanja-ispala sam curka..A posto mi se taj osecaj (kada si curka) nije dopao, resila sam da isteram stvar do kraja..Vlasnik je platio paprenu kaznu, bilo je u njegovom poslovanju mnogo nepravilnosti, ali sta to vredi? On i dalje ima licencu, i ma koliko da sam se borila da mu je oduzmem, nisam uspela (on "podmazuje" na sve strane, a ja lovu za bacanje nemam)..Ipak, satisfakcija mi je da sam uspela da mu izbijem iz dzepa ne bas naivan novac kroz kaznu koju je morao da plati..Nije bas mogao sve da "podmaze"..Verujem da se pojeo ziv..
 
Poslednja izmena:
@J.e.l.e.n.a Zasto ja vise nemam reputacionu moc, a ljudi me ovde podrzavaju????

@Marina, nisam bila na Tenerifima preko njih, isla sam u svojoj reziji..Sve ove pojedinosti (kako se zove prodavac magle tamo, kako tamo izgleda prezentacija, kakav im je ugovor sa hotelom) sam saznala preko svog advokata..

Naime, vlasnik agencije nije ni mogao tamo da me posalje cak i da je hteo..Ugovor sa hotelom na Tenerifima kaze-besplatni smestaj je SAMO za bracni par..Ali, kada on to vec zna, zasto na prezentacije dovlaci i nevencane parove i samohrane roditelje sa decom, a unapred zna da mi taj poklon smestaj ne mozemo da iskoristimo? Naravno, da bi nam prodao time shearing!

Zasto nedeljno organizuje 10 prezentacija, prosek u sali 5 parova? Znaci, samo za jednu nedelju on podeli 50 besplatnih smestaja..Izracunaj sama koliko podeli na godisnjem nivou..Zato vecina i bracnih parova ne moze da iskoristi besplatni smestaj, nastaju problemi sa bukiranjem, iz prostog razloga jer Savana (a ni CMC) nema toliko kapaciteta na Tenerifima..

To bi bilo isto kao kada bih ja pozvala 1.000 ljudi na zurku, a imam garsonjeru..Znaci, uslo bi njih 15, ostali bi cekali ispred vrata..

Zato ja kazem da je to jedna velika prevara i zloupotreba ljudi, samo da bi im se uvalio time shearing..Pa jos kada dodam da reklamiraju destinacije sa kojima uopste nemaju ugovor (Grcka npr..), a zna se da poklon smestaj mozete dobiti samo na Tenerifima..Vecina ljudi tamo dodje sa nadom da ce dobiti Grcku, let do Tenerifa je skup..

Da li vi znate da CMC ima poslovnicu i u Bugarskoj i u Makedoniji i u Beogardu i u Novom Sadu? Savana Travel se takodje moze smatrati delom CMC-a..(ranije se zvala Globe Art i drzali su je sadasnji vlasnik i vlasnik CMC-a njegov kum, poslovnice u Bugarskoj i Novom Sadu su u vlasnistvu CMC-a, poslovnicu u Makedoniji drze vlasnik CMC i vlasnik Savane po pola)

Izracunajte sami koliko je to podeljenih besplatnih smestaja na godisnjem nivou..Pa taj hotel na Tenerifima, da je 5 puta veci nego sto jeste, ne bi mogao da primi toliki narod!

I jos kazu..Datum putovanja VI birate..Naravno da ce vecina ljudi zeleti da putuje od maja do septembra..Pa da su Hudini ne bi mogli toliki narod da smeste tamo!

Zasto onda prave masovne prezentacije? Zasto?

Moja prepirka sa vlasnikom agencije-gangsterom je toliko bila zucna da su i medjusobne uvrede pale..Zato sam ja njega tuzila! Ne moze mene takav jedan nepismeni gangster da vredja..A pre toga me na kvarno dovlaci u agenciju, sve u fazonu-nije prodaja time shearinga, mi se samo reklamiramo kao agencija!
 
Poslednja izmena:
I jos ovo..Cak i da sam u braku..Da li vi mislite da bi me Savana zaista poslala na Tenerife, pa i da ima mesta?

Ja sam na toj prezentaciji sve vreme provocirala njihovog prodavca time shearinga i smejala mu se u lice, zato sto je PREVARANT i zato sto je ljigav! Samo sto nije krenuo da nas opipava i trazi nam novcanike.. A ni moj decko nije bio bolji prema njemu..Samim tim, mi smo "obelezeni" kao nepozeljni..

Oni ljude na Tenerife ne salju zato sto su mnogo fini, vec ih salju da bi im i tamo prodavali time shearing..S' tim sto postoje dve vrste time shearinga-"poeni"-njih prodaju Savana i CMC i jedna malo skuplja i malo drugacija prodaja time shearinga koju praktikuju na Tenerifima..

A tek da vam ne pricam kakvi su to psiholozi! Covek koji nema svoj stav ili covek koji nije toliko putovao vrlo lako moze da nasedne na njihovu pricu..Imaju takve fore da vi ne biste verovali..Na sve su spremni, na sve! Cak i da te maksimalno ponize, ne bi li te slomili!
 
Tada sam tražio od CMC, poslovica N.Sad, da mi daju ponudu za karte za Tenerife.
Da nije baš sve tako crno u vezi njih govori i činjenica da su mi na veoma suptilan način pokazali da njih ne zanima turizam i da je reč o prevarama sa tim šeringom. Mogli su pokušati da me zavlače i troše mi energiju, zar ne? I hvala im, što dalje od mene :D
 
@Marina..Time shearing nije prevara vec obmana, macka u dzaku, tako nekako..

Da je time shearing dobar na vratima CMC-a i Savane bi pisalo-PRODAJEMO TIME SHEARING..Ljudi bi kulturno ulazili, slusali prezentacije, kupovali "poene", "apartmane", "nedelje", bila bi prava milina..Ne bi morali na kvarno da nas dovlace na te svoje sektaske seanse..

Puno sam se raspitivala o svemu, kada sam odlucila da se obracunam sa vlasnikom Savane..

Mene je najvise zanimalo ko su ljudi koji ga kupuju..To su uglavnom ljudi koji nemaju veliku kulturu putovanja, koji ne putuju cesto, pa nisu u toku sa cenama..

Drugo, ima i onih pohlepnih, misle da ce takvom kupovinom ustedeti, a ne shvataju da kupuju MAGLU..

Treca grupa kupaca su seljacine koje zele da se dokazuju u svom selu..Nemamo para, nemamo para-12.ooo evra za 50 poena imamo! A to sto nikada necemo da ih iskoristimo nije ni bitno ..Dok ih oni isplate i steknu pravo da putuju mozda riknu do tad (ili oni ili agencija)..

Evo zasto je time shearing macka u dzaku..Iz onoga sto mi je rekao moj advokat..

Ti npr. kupis nedelje za Grcku, npr. u Pefkohoriju ..Posle toga kulturno pozoves na telefon i kazes-Ja zelim da iskoristim svoje nedelje u Pefkohoriju tad i tad..Njihov odgovor ce biti nesto od sledeceg:

1.Nemamo slobodnih mesta u terminu koji trazite..Zasto se nise javili na vreme? (a ti se javila na vreme..samo sto je njima svako vreme-nevreme)

2.Nemamo slobodnu Grcku do kraja septembra (Zasto se niste javili na vreme?)..Zasto ne dokupite nedelje npr. za Spaniju, a Grcka ce vam taman ostati za sledecu godinu...Sta mislite o tome?

3.Nemamo slobodnih mesta u Atriumu, hotelu u Pefkohoriju ( hotel koji ti pokazuju u katalogu kada kupujes time shearing, a da uopste nemaju ugovor sa njima), ali zato imamo u Kriopigiju (sa Kriopigijem u stvari imaju ugovor).I zasto se niste javili na vreme? Nemojte nista da se sekirate..Kriopigi je blizu Pefkohorija, hotel je divan, bice vam i tamo dobro..

A Kriopigi beach je nevidjena rusevina od hotela (za razliku od Atriuma), daleko od plaze, bruka kako je los..A ti njima kroz time shearing iskesiras dovoljno love da odes u hotel sa najmanje 4 zvezdica u bilo kom hotelu u Evropi..A zavrsis u glupom Kriopigiju..

Jednostavno, time shearing je dusu dao za manipulaciju...Svako putovanje preko agencije je rizik (vidis sta se desava u Engleskoj, a gde smo mi, a gde Engleska?), samo sto je preko CMC-a i Savane taj rizik x 100..Nikad ne znas gde ce da te bace! U katalogu ti pokazuju jedan hotel, a zavrsis u nekoj jeftinoj rupi, Bogu iza nogu..A tu rupu, kad sve saberes i oduzmes jako puno platis..

Ali, sta drugo da ocekujes od takvih agencija koje ne postuju ni minimalna potrosacka prava? U kojima rade polupismeni prodavci za polupismene vlasnike koji su spremni na sve samo da ti izvuku pare..

Drugo..Ti ne mozes da putujes dok ne isplatis sve nedelje koje si kupila..Recimo da si ulozila 5.000 evra i sve to isplacujes u ratama..Sta ako ti se druge godine ne daj Boze nesto desi (dobijes npr. otkaz)..Ti snosis rizik da ti sve ono sto si prethodno isplatila padne u vodu, jer novac ti niko nece vratiti..Jednostavno, svorc si, ne mozes vise da izdrzis sve te obaveze, prestajes da placas nedelje..A zamisli da si isplatila 4.000 evra, da ti je ostalo jos 1000 da im platis? 4000 nikada neces dobiti nazad, ali neces moci ni da putujes za tih 4.000, sve ti propada..

E na takvim slucajevima, koji su vrlo, vrlo cesti ove agencije najvise zaradjuju! I na onima koji su izgubili zivce..Zeznuli ih jednom oko kvaliteta smestaja, zeznuli ih drugi put i sta sad? Covek digne ruke i kaze-*ebes pare, ne putujem vise preko njih, samo da ih mje oci ne vide..

Sto se tice termina putovanja, nikada ne mozes da budes sigurna da ces moci da putujes u terminu koji ti odgovara, bukvalno se upravljas prema njima..

Advokat mi je jos rekao da nisu retki slucajevi da par kupi time shearing, pa kada dodju kuci, shvate sta su napravili (popricaju sa nekim ko vise zna o time shearingu od njih) i onda se pokaju..A ovamo-dali veliku kaparu..Doduse, kapara se nigde ne vraca, ali..Mnogo ima takvih slucajeva..

Ili slucajevi kada se parovi posvadjaju na prezentaciji..Kada sam ja bila imala sam prilike da to gledam uzivo..
Muz hoce da kupi, zena nece..On crveni, zena vristi na prodavca-ti si lopov, rasturas mi brak..Prodavac kulira i pali vatru izmedju njih, sve u fazonu-pokazi joj ko je musko..Doslo mi je da ustanem i zavalim mu samarcinu! Mada, ni to dvoje nisu nista manje za batine-dozvoljavaju sebi da se svadjaju zbog prodavca magle-mentola nepismenog!

Ja sam o time shearingu cula sve najgore..Retko sam u Srbiji, ali zato znam da se ljudi na zapadu smeju kada im spomenes ovakav nacin putovanja..To je kod njih prevazidjeno..Zato sam ja onu nesrecnicu iz call centra odmah pitala da li je prodaja time shearinga?

Ja sam zaista mnogo putovala, ali mnogo..Meni je cak po malo smesno kada ljudi koriste usluge i klasicnih turistickih agencija, ali verovatno se tako osecaju sigurnije..Tek mi nisu jasni oni koji padaju na ovakve sekte i toliko im para daju, a da ni sami nisu sigurni sta su za svoj novac zaista i dobili..
 
Poslednja izmena:
ja ću da se ponovim i da kažem da sam iskoristila besplatan boravak na tenerifama, preko CMCa, pre 2 godine, avgusta meseca (znači - u špicu godišnjih odmora). pozvali smo CMC, pitali za taj neki termin i dobili zeleno svetlo bez problema.
jeste sama prezentacija u ns bila mali smor, jesu oni na razne načine pokušavali da prodaju zvezdice, ali iskoristiš svoj intelekt, zauzmeš stav i ne boli te glava.
i jesu tražili pre putovanja da popunimo taj neki sramni formular, ali smo popunili samo one stavke o kojima želimo da pričamo, ali stavke tipa kolika je plata, koji auto vozimo, šta imamo od nekretnina - nismo uopšte popunili, već im rekli da su to neke stvari za koje kao prvo nije kulturno pitati ni prijatelja a kamo li u ovakvoj situaciji. dobili smo izvinjenje i ''dozvolu'' da ta polja ostavimo nepopunjena. da li su oni nešto dopisali posle - ne znam, ali ne verujem, jer smo im taj formular, popunjen delimično, poslali mailom. i, niko nas kasnije nije kaznio zbog toga.
tamo je, opet kažem, bilo sve u najboljem redu! ostavili smo depozit u hotelu ali što ne smatram nikakvim grehom, ima nas raznih.... depozit uredno dobili nazad.
odslušali vladinu prezentaciju u skraćenoj verziji.
i - uživali u prelepom ostrvu!

i, još nešto - poznajem gospođu (upoznali smo je u ambasadi u bg i družili se sa njom i njenom ćerkom na tenerifama) kojoj je suprug umro davno a ona sa ćerkom putovala na tenerife preko CMCa.

za savana agenciju ne znam, ali mi sa CMCom nismo imali problema
 
Meni je samo zao sto su neke moje poruke o CMC- i Savani obrisane, pa i one gde navodim licna imena tih sektasa i prevaranata..Ipak, ostalo je dovoljno mojih postova da svako ko makar malo ima mozga ukapira kakvo je to zavlacenje i zloupotreba ljudi...Ne pada mi na pamet da se ovde ubedjujem sa naivcinama ili agentima CMC-a..Svako neka radi onako kako misli da je ispravno..

Ja sam lepo napisala sta sam imala, a oni pismeni neka citaju od pocetka i neka sami izvuku zakljucak..

Meni ce biti jako drago, ako sam ovim mojim pisanjem makar jedan par odvratila od odlaska na njihovu bolestinu od prezentacije..
 
Poslednja izmena od moderatora:
Meni je samo zao sto su neke moje poruke o CMC- i Savani obrisane, pa i one gde navodim licna imena tih sektasa i prevaranata..Ipak, ostalo je dovoljno mojih postova da svako ko makar malo ima mozga ukapira kakvo je to zavlacenje i zloupotreba ljudi...Ne pada mi na pamet da se ovde ubedjujem sa naivcinama ili agentima CMC-a..Svako neka radi onako kako misli da je ispravno..

Ja sam lepo napisala sta sam imala, a oni pismeni neka citaju od pocetka i neka sami izvuku zakljucak..

Meni ce biti jako drago, ako sam ovim mojim pisanjem makar jedan par odvratila od odlaska na njihovu bolestinu od prezentacije..


ja, na osnovu svog pozitivnog iskustva, nisam rekla za one koji ne veruju i ne žele ni da pokušaju, kao ni za vas koji smatrate da ste negde oštećeni i prevareni - da nemate mozga niti da ste naivčine.

poštujem svačiji stav i iskustvo i smatram da tako treba da se drugi ponašaju u odnosu na moj stav i iskustvo.

ok, ko smatra da je nasamaren - neka slobodno to napiše, ali neka ne vređa intelekt onih drugih.



a evo ljudi su nasamareni i od strane ove konte agencije, kako li se već zove, kao što svake godine bar jedna agencija posluje na taj način, a pri tom se radi o klasičnim aranžmanima, ne o time sharingu
 
mamini,
mi smo jedno od onih hrabrijih koji smo se upustili u avanturu CMC.Naime pocetkom maja dobili smo pozivno pismo u kome je stajalo da smo dobili besplatno putovanje za Spaniju,Grcku i milslim Tunis.Otsli smo do agencije CMC,otslusali prezentaciju i dobili na kraju sertifikat o besplatnom putovanju za Tenerife u trajanju od godinu dana.Posle svega par dana otisli smo do agencije CMC u Nevesinskoj ulici gde nas je primila jedna veoma ljubazna devojka i rekla da je potrebno nekoliko dana dok ne dobiju potvrdu o rezervaciji hotela i da nakon toga mozemo kupiti avio karte ali da je potrebno da ostavimo depozit od 20000 RSD posto ne kupujemo karte preko njihove agencije.Vec sutradan ljubazna devojka nas je zvala i potvrdila rezevaciju za 30.07.2010.Kupujemo karte ,odlazimo do agencije gde nam daju vaucer i vracaju depozit koji smo ostavili.
mamini,kako ste dosli od aerodroma do hotela? Mi slecemo na aerodrom TENERIFE ES TENERIFE NORTE.Hteli smo da iznajmimo odmah rent a car (to nam ne gine) ali smo dosli do zakljucka ako tamo ima da se iznajme motori da je to u svakom slucaju mnogo lepse za kasniji obilazak plaza na ostrvu,parkiranja...Ako ti nije tesko napisi sta bi temo trebao pogledati,kakve su kupovine,cene ...
pozz
 

Back
Top