dobili ste putovanje cmc- ha ha

Da, način na koji si postavila pitanje!
Mislim da nije na mestu.

А твоја реакција је на месту? :lol:

Мислим, ако тебе неки пост мотивише да напишеш поруку какву си мало пре упутио мени, зашто мене не би могао да мотивише нечији пост да напишем поруку каву сам упутила њему?

Опусти се, ово је само форум....;)
 
Колега Деки, оно је била шала, знаш? Мало зезање...:) Чуо си некад да се људи и зезају на форуму? ;)

Смешно ми је што човек има укупно 7 постова а од тога у 4 поста се опрашта ЗААУВЕЕК и у великом стилу одлази са форума...па никако да оде...:lol:

Људи који су као ја - напете струне :mrgreen: - не узимају баш сваки пост као смртно озбиљан. Понекад се и нашале. ;)
 
Ne znam zasto ste toliko nepoverljivi?!
Moji roditelji su bili na prezentaciji i naravno dobili putovanje na Tenerife za 2 osobe ali su uplatili jos 10 nedelja i na poklon dobili mogucnost da na Tenerife (i sva ostala putovanja) povedu jos 2 osobe (ukupno 4)... Krajem jula smo otisli na Tenerife, 2 nedelje- prvu nedelju smo proveli u hotelu u koji su nas oni smestili kad smo stigli (jer je bila poklon nedelja) a za drugu nedelju smo sami birali hotel iz njihovog kataloga... Mogu vam reci da smo se fantasticno proveli! Usluga je odlicna, sobe su ciste, prostrane... Kuhinja je sasvim ok... Avionske karte smo takodje kupili preko njih i dobili veliki popust- umanjili su nam cenu karte za 90 eura sto bas i nije malo!! Kad smo stigli, docekao nas je njihov predstavnik koji govori srpski i objasnio nam je sve oko ostrva, izleta, hotela...
Sve u svemu super smo se proveli i jedva cekam sledece leto da odaberem novu destinaciju (nadam se Mexico... ;) ) Ako zelite jos nesto da znate slobodno pitajte!!

P.S. Verujem da ce neko pomisliti da sam iz njihove agencije i da ih reklamiram ali odmah da vam kazem da nije tako... ;)
 
Neka, neka i traje tema i treba. Treba da se čuje i strana koja podržava rad pomenute agencije, trebaju i neki novi članovi da naiđu na temu i budu upozoreni na vreme.
Verujem da ima ljudi kojima odgovara da idu preko CMC -a, ali to svakako neće da utiče na moje mišljenje da oni ne posluju korektno, najblaže rečeno.
 
Ne znam zasto ste toliko nepoverljivi?!
Moji roditelji su bili na prezentaciji i naravno dobili putovanje na Tenerife za 2 osobe ali su uplatili jos 10 nedelja i na poklon dobili mogucnost da na Tenerife (i sva ostala putovanja) povedu jos 2 osobe (ukupno 4)... Krajem jula smo otisli na Tenerife, 2 nedelje- prvu nedelju smo proveli u hotelu u koji su nas oni smestili kad smo stigli (jer je bila poklon nedelja) a za drugu nedelju smo sami birali hotel iz njihovog kataloga... Mogu vam reci da smo se fantasticno proveli! Usluga je odlicna, sobe su ciste, prostrane... Kuhinja je sasvim ok... Avionske karte smo takodje kupili preko njih i dobili veliki popust- umanjili su nam cenu karte za 90 eura sto bas i nije malo!! Kad smo stigli, docekao nas je njihov predstavnik koji govori srpski i objasnio nam je sve oko ostrva, izleta, hotela...
Sve u svemu super smo se proveli i jedva cekam sledece leto da odaberem novu destinaciju (nadam se Mexico... ;) ) Ako zelite jos nesto da znate slobodno pitajte!!

P.S. Verujem da ce neko pomisliti da sam iz njihove agencije i da ih reklamiram ali odmah da vam kazem da nije tako... ;)



:eek: .... a šta bi sa depozitima u hotelima ? ... da ih nisu ukinuli možda?

za nekoga nije sitnica položiti depozit od 200-300 eura koji se na kraju i
ne vrati pod raznim izgovorima a da ne možeš ništa jer njihova mora biti poslednja....

btw .... popust na avionsku kartu od 90 eura ne znači ništa u ovom kontekstu kada
nemaš navedenu ukupnu cenu sa taksama da bi se mogla uporedjivati sa nekim
drugim cenama i agencijama .... ?
 
:eek: .... a šta bi sa depozitima u hotelima ? ... da ih nisu ukinuli možda?

za nekoga nije sitnica položiti depozit od 200-300 eura koji se na kraju i
ne vrati pod raznim izgovorima a da ne možeš ništa jer njihova mora biti poslednja....

btw .... popust na avionsku kartu od 90 eura ne znači ništa u ovom kontekstu kada
nemaš navedenu ukupnu cenu sa taksama da bi se mogla uporedjivati sa nekim
drugim cenama i agencijama .... ?

depozit se polaze u hotelu i naravno da su nam ga vratili na kraju!! u prvom hotelu je bio 300 eura za apartman a u drugom je bio manje! oko 75 eura... agencija je totalno korektna!! ja sam avionske karte trazila preko interneta i pronasla cenu oko 650 eura... tata je nakon toga otisao u agenciju da se raspita oko cene karata kod njih i oni su nam ponudili karte po ceni od oko 550 eura... (ne znam tacno jer je sve tata placao... ;) )
 
Ja evo samo da zbog pljuvanja po CMC/u sam se logovala jer nije u redu da se neko tako proziva!!!!!!!!!!!!!!!! Pre dva meseca sam pocela da radim kod njih i bila sam skepticna i kriticna kao i svi ostali. Ono sto mogu da potvrdim je da i to clanstvo sto nude i to besplatno putovanje je regularno i korektno ispostovano do kraja. Na preyentacije dolaye ljudi svih klasa ( ako se tako moze reci) i svi do jednog dobijaju smestaj na jednoj od 4 destinacija. destinacije se menjaju i nema razloga da neko tako pljuje. Zelim samo da napomenem da i samohrane majke i samohrani ocevi dolaze kao i vec postojeci clanovi kluba kog spominjete dolazi i donosi nam poklone sa raznih destinacija.
 
Odlično, evo nam i nekoga sa drugačijim mišljenjem. Naravno, ta informacija da je sve regularno i da se dobijaju sve destinacije iz brošure, dolazi od nekoga ko radi za CMC, kako sama kažeš. Ja bih voleo da sad ne krene lavina prozivki sa kontra strane, već da vidimo koliko je srećnika dobilo, npr. kao destinaciju Grčku za 4 osobe u hotelu sa 4 zvezdice (tako stoji u brošuri).
Ima nas na forumu puno, verujem da neko od nas poznaje neke od tih ljudi koji su imali sreću da dobiju pomenutu destinaciju.
 
Ja evo samo da zbog pljuvanja po CMC/u sam se logovala jer nije u redu da se neko tako proziva!!!!!!!!!!!!!!!! Pre dva meseca sam pocela da radim kod njih i bila sam skepticna i kriticna kao i svi ostali. Ono sto mogu da potvrdim je da i to clanstvo sto nude i to besplatno putovanje je regularno i korektno ispostovano do kraja. Na preyentacije dolaye ljudi svih klasa ( ako se tako moze reci) i svi do jednog dobijaju smestaj na jednoj od 4 destinacija. destinacije se menjaju i nema razloga da neko tako pljuje. Zelim samo da napomenem da i samohrane majke i samohrani ocevi dolaze kao i vec postojeci clanovi kluba kog spominjete dolazi i donosi nam poklone sa raznih destinacija.

Apsolvirani ste vec odavno. Sa sve klonovima. Cinjenice iznesene.
I sad si se ti, eto, uclanila (?!), da nam skines mrenu sa ociju?!...
A jos ni prvu platu nisi dobila... sem ako se ne zoves Dusan... ili onaj sto ih juri vec godinama da ga vrnu na mesto portira...
Svakvijeh zombija ovuda... :sad2:

Hocemo ispocetka?... Gimnastike radi? :mrgreen:
Pusticemo dame da krenu... Cange, izvoli!
 
Ma saaalim se, bre, Vandice!... :mrgreen:
Pa da sam hteo opet beskonacnu repeticiju sa mastermind-ovima koji stoje iza VA, uredno bih srocio standardni post podrske... :lol:
Zatvorena tema, sa sve zaludnim klonovima koji su se zaposlili pre dva meseca i tamo je sve super i ultra...
Za ovo mi dodjes bonu!...

Uzivaj!
 
Ma saaalim se, bre, Vandice!... :mrgreen:
Pa da sam hteo opet beskonacnu repeticiju sa mastermind-ovima koji stoje iza VA, uredno bih srocio standardni post podrske... :lol:
Zatvorena tema, sa sve zaludnim klonovima koji su se zaposlili pre dva meseca i tamo je sve super i ultra...
Za ovo mi dodjes bonu!...

Uzivaj!

Знам ја тебе :), него сам замолила остале да не обрћу више, немам живци за још једном, ће одлепим млада и зелена! ;)
А боне ти дугујем, чим ми даду, шаљем!
 
Znam da bataljujete diskusiju polako ali samo da kažem :)

Mi smo i posle sveg davljenja na prezentaciji bili u fazonu kao da proverimo ipak taj smeštaj na Tenerifu i od deset ljudi koji su opisali hotel koji nude (Regency club u mestu koje se zove Adeje) na tripadvisoru, dvoje su opljačkani, a četvoro je opisalo smeštaj kao katastrofalan - 1 od pet zvezdica. I smeštaj nema 4 kako oni navode nego 3 zvezdice. Opljačkali su nekog Makedonca i jednog lika iz Temišvara. Obavezno pogledajte:

http://www.tripadvisor.co.uk/ShowUs...Tenerife_Canary_Islands.html#CHECK_RATES_CONT

Tako da posle svega stvarno kapiram da je možda fazon da vas tamo neko orobi za kintu, telefon ili aparat pa da onda ovi iz hotela kao ne mogu ništa da učine... Možeš da otplivaš do ambasade u Madridu da se žališ...

Možda je i ispiranje mozga na prezentaciji jer sam te večeri sanjao neke gigantske zmije i jednog lika iz osnovne koji me maltretirao :dontunderstand:

Nije zdravo svakako...
 
Ja evo samo da zbog pljuvanja po CMC/u sam se logovala jer nije u redu da se neko tako proziva!!!!!!!!!!!!!!!! Pre dva meseca sam pocela da radim kod njih i bila sam skepticna i kriticna kao i svi ostali. Ono sto mogu da potvrdim je da i to clanstvo sto nude i to besplatno putovanje je regularno i korektno ispostovano do kraja. Na preyentacije dolaye ljudi svih klasa ( ako se tako moze reci) i svi do jednog dobijaju smestaj na jednoj od 4 destinacija. destinacije se menjaju i nema razloga da neko tako pljuje. Zelim samo da napomenem da i samohrane majke i samohrani ocevi dolaze kao i vec postojeci clanovi kluba kog spominjete dolazi i donosi nam poklone sa raznih destinacija.[/QUOTE


Koje besplatno putovanje ???
Koje 4 destinacije ???
Svi su dobili istu destinaciju tj. Tenerife i nije u pitanju putovanje vec smestaj !!!
 

Back
Top