dobili ste putovanje cmc- ha ha

С
1.У позиву пише да можете бирати једну од 4 дестинације.Лаж! Увале вам Тенерифе (свима).
Добијете само 7 дана ,а на путу до Тенерифа и назад проведете укупно 60 сати (скоро три дана) и 6 летова са огромним паузама између њих.О проблему са шпанским визама већ сте сви добро упознати.
.

na pozivu koji sam ja dobila nije pisalo da može da se bira. kada sam ih pozvala telefonom naglasili su da se to ne zna dok se ne dođe na prezentaciju. inače, znam neke koji su dobili grčku.
ja nisam provela u putu 60 sati. jesam menjala 3 leta u jednom pravcu, ali od bg do tenerifa sa svim pauzama putovali smo 10-12 sati. slažem se da nije malo, ali *** - zemlja srbija. postoji i varijanta direktno od budimpešte ili beča - ko ne bi da rizikuje sa menjanjem aviona.
 
Vec 3 dana sam u Satelitu na Zlatiboru. Juce poceh da cackam po kompjuteru ne bih li saznao nesto vise o CMC-u i vidim da postoji ceo forum o njima. Koliko vidim, uglavnom negativni komentari, ali nista konkretno. Tako da ako vas nesto interesuje da iscackam dok sam ovde ( jos 5 dana ) vicite
 
Vec 3 dana sam u Satelitu na Zlatiboru. Juce poceh da cackam po kompjuteru ne bih li saznao nesto vise o CMC-u i vidim da postoji ceo forum o njima. Koliko vidim, uglavnom negativni komentari, ali nista konkretno. Tako da ako vas nesto interesuje da iscackam dok sam ovde ( jos 5 dana ) vicite
Ima li jos koga "novog" da komentarise CMC ? Pretpostavljam da ces sad da pocnes da hvalis Satelit :eek: to je za ocekivati :whistling:
 
A da li bi ste me vise voleli ako bih pljuvao po Satelitu? Mada, do sada nisam rekao ni nista lepo. Recite mi sta da radim. Kako da steknem vasu ljubav. Ona mi je preko potrebna. Narocito mi je stalo do Jerotijeve ljubavi. On je bas jedan pozitivac. Sve gleda ruzicasto. A takvi su ljudi svuda potrebni i omiljeni.
 
Vec 3 dana sam u Satelitu na Zlatiboru. Juce poceh da cackam po kompjuteru ne bih li saznao nesto vise o CMC-u i vidim da postoji ceo forum o njima. Koliko vidim, uglavnom negativni komentari, ali nista konkretno. Tako da ako vas nesto interesuje da iscackam dok sam ovde ( jos 5 dana ) vicite

Ово не могу да капирам! Мислим, мало је превише јадно...:roll:

Прво, одеш на одмор, и, док си на одмору ти се пријављујеш на неки тамо форум да би причала о агенцији преко које летујеш...:roll:
Мислим, јачи ти је одмор онда, кад немаш друга посла!

Друго, шта си чекала до сада?
Чим сам добила понуду од ЦМЦ-а, наравно да сам одмах прекопала интернет да видим све што могу наћи о њима... (Као што сам се, бирјаући агенцију за летовање, унапред информисала на интернету о свакој.)

Мислим, ти отишла на одмор, и онда се тек сетила да се распиташ за агенцију...и да свој одмор потрошиш тако што ћеш нама преносити импресије и искуства...????

:hahaha:
 
Kao prvo, moram da Vas obavestim da sam ja, gospodin Belisa, muskog roda. A objasnjenje za prethodni komentar je vrlo jednostavno. Svoj odmor u Satelitu sam rezervisao tako sto sam direktno iz Beograda zvao recepciju hotela. Tada nisam znao da pripada CMC-u, niti sam za njih cuo. I ranije sam boravio na Zlatiboru i posto mi se hotel, onako na oko, dopao , resio sam da supruga i ja ove godine godisnji odmor provedemo u njemu.
Pa sta fali da ujutru, dok pijem kafu na terasi hotela, ne posaljem koju porukicu ( imaju bezicni internet ). Sto se tice tog clanstva koje vi pominjete, nekih bodova, zvezdica ... takodje nemam pojma. Nisam bio na nekoj prezentaciji CMC-a. Znam samo da me ovde niko time nije davio, niti pokusao da mi, kako vi kazete, nesto " uvali ".
Uostalom, trazili ste informaciju sa lica mesta. Ipak, ocigledno da to, u stvari, nikoga i ne interesuje. I kao sto vi svakoga ko o CMC-u napise nesto pohvalno optuzujete da radi za njih, meni pada na pamet da mozda dosta vas radi za konkurentske agencije i da pokusavate da im " smestite ". Pa kako to da se ovaj forum pojavio relativno skoro, a kako sam ovde cuo, CMC postoji i radi vec 8 godina. I to bas sada kada su kupili Satelit. Izgleda da su nekom od konkurencije stali na zulj ( moje misljenje, mozda nisam u pravu ).:think:
 
Kao prvo, moram da Vas obavestim da sam ja, gospodin Belisa, muskog roda. A objasnjenje za prethodni komentar je vrlo jednostavno. Svoj odmor u Satelitu sam rezervisao tako sto sam direktno iz Beograda zvao recepciju hotela. Tada nisam znao da pripada CMC-u, niti sam za njih cuo. I ranije sam boravio na Zlatiboru i posto mi se hotel, onako na oko, dopao , resio sam da supruga i ja ove godine godisnji odmor provedemo u njemu.
Pa sta fali da ujutru, dok pijem kafu na terasi hotela, ne posaljem koju porukicu ( imaju bezicni internet ). Sto se tice tog clanstva koje vi pominjete, nekih bodova, zvezdica ... takodje nemam pojma. Nisam bio na nekoj prezentaciji CMC-a. Znam samo da me ovde niko time nije davio, niti pokusao da mi, kako vi kazete, nesto " uvali ".
Uostalom, trazili ste informaciju sa lica mesta. Ipak, ocigledno da to, u stvari, nikoga i ne interesuje. I kao sto vi svakoga ko o CMC-u napise nesto pohvalno optuzujete da radi za njih, meni pada na pamet da mozda dosta vas radi za konkurentske agencije i da pokusavate da im " smestite ". Pa kako to da se ovaj forum pojavio relativno skoro, a kako sam ovde cuo, CMC postoji i radi vec 8 godina. I to bas sada kada su kupili Satelit. Izgleda da su nekom od konkurencije stali na zulj ( moje misljenje, mozda nisam u pravu ).:think:

EVO OBJASNJENJE SVIMA O CLANSTVU U CMC-U !!!
Pre neki dan smo suprug i ja bili na prezentaciji agencije CMC i verujem da je sve sto su ispricali tacno. Jedino sto su dosta toga "izbegli" da kazu cak i na direktna pitanja nisu hteli da nam konkretno odgovore. Na kraju posle vise puta postavljenog pitanja od nase strane su nam konacno rekli koliko kosta clanstvo u CMC-u. CLANSTVO, ODNOSNO 50 ZVEZDICA KOSTA 11.700 EURA! Ali ukoliko se odlucimo istog momenta da uplatimo clanstvo dace nam popust 2.350 eura! Dalje je racunica jednostavna (za one koji su imali bar 2 iz matemaike u osnovnoj skoli). To znaci da jedna zvezdica kosta 240 eura i moze da se iskoristi za 7 dana odmora odnosno 1 dan vas kosta 34 eura! I to je samo clanstvo unapred placeno za 50 putovanja po 7 dana!!! Pored toga placate za smestaj 353 eura (za tih 7 dana), a prevoz i hranu placate posebno navodno sa nekim popustom kao clanovi kluba ali nista konkretno ne znaju da kazu koliki je popust!
Da ponovim: NI NA JEDNO NASE PITANJE NISU DALI KONKRETAN ODGOVOR, ODNOSNO STALNO IZBEGAVAJU ODGOVOR NA BITNA PITANJA! Da li cete da date 10.000 eura nekom ko nije TRANSPARENTAN??? Samo napred! Pored toga sto ne znate sta vas ocekuje na tom odmoru, platicete super skup odmor! I da li cete za zivota iskoristiti svih 50 zvezdica, koje naravno nisu prenosive?!
Na kraju kad smo rekli da ne zelimo odmah da se izjasnimo o nasoj odluci, samo sto nas nisu izbacili! Toliko njihovoj o profesionalnosti.
Preporucujem svakom da ode na njihovu prezentaciju i izgubi 2 sata svog slobodnog vremena, a ukoliko ne zna sta ce sa ~10.000 eura nek ih slobodno da agenciji CMC!
Srecno!
 
Milla, molim te ako mozes da mi napises preko koje si avio kompanije otisla na tenerife i kako si rezervisala karte, a ako mozes da mi kazes i cenu okvirno, da znam, posto putujem pa me zanima kako to da izvedem.
Hvala ti unapred za pomoc.
P.S. Moze mi te informacije dati i neko ko je vec putovao tamo. :)
 
Blizu si .....

Mi smo u stvari strani špijuni.
Plaća nas CIA da omalovažimo i onemogućimo svaki VELIKI uspeh srpske privrede.....

Naprotiv. Mislim da ste domaci spijuni. Da ste CIA, KGB, MOSAD... pa da vam skinem kapu. Ovako, sve samo govori u prilog moje teorije. Amateri - pljuvaci. Ja u Satelitu nemam na sta da se pozalim, pa se tako i postavljam prema svemu. Znaci, NEMAM PRIMEDBI. Mene samo to interesuje.
 

Back
Top