Fles memorija

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.927
E sad.. Nemam problem, a da ne bih mnogo petljao sa citanjem i ispravnim ili neispravnim stvarima ili tekstovima napisanim zbog reklame, ja bih zelio da cujem vase misljenje koje izuzetno cijenim..

Radi se o sledecem:

Dobio sam na poklon fles memoriju 256 MB Kingston..

Sad mi recite sta mislite o tome i vase utiske, od onih koji je posjeduju..

Hvala..
 
Ljudi hvala Vam... Poklonu se ne gleda u zube, a da je memorije malo je uvijek, mada ja i za sada nemam potreba za nesto vise.. No bilo mi je bitno da mi kazete koliko je kvalitetna ova memorija..

Koliko vidim da je na visokom nivou.. Zahvaljujem svima..

Veliki pozdrav od GZ...
 
Nova kingstonova memorija moze da vam sacuva postavke sa vaseg kompa ili citave aplikacije
koje mozete da pokrenete na bilo kom drugm kompu.
Kingston Datatreveller II Plus Migo Edition.
Softver se zove MIGO koji vam omogucava to.
 
E kad bi to tako moglo.. :)
Pa samo da sam ili blesav ili beskrajno sujetan, mogao bih reci da sve znam i da mi nikakva pomoc nije potrebna. Ne mogu ni da nabrojim koliko puta mi je neko sa foruma pomogao.
To i jeste vrednost foruma, sto svak ko moze pomogne, ili svako ko je u nevolji moze da trazi pomoc ili savet.
Ajmo dalje.. :)
 
Kingston, dobra marka.
Od mojih drugara niko se nije zalio, prakticni su vrlo malo se kvare, cak ne znam ni da li se nekome uspeo pokvariti. Sve u svemu izdrzljivi su 8).
Imas i one flesice od 4 gigabajta slicni su hard diskovima lap topa malkice manji, imam takav jedan i uvek mi zatreba.
 

Back
Top