HELP!!!!!!!!!!!

Gost
Imam nokiu 6100,i pre par dana se ugasila i od tada ne mogu da je upalim,kad pritisnem dugme upali se svetlo(plavo) i odmah se ugasi,it je to.Iz cista mira se sve to desilo,nije mi ispao.Da li neko moze da mi pomogne,tel sam kupila u Bg,ali sad sam van zemlje i tel mi treba.
Ne znam da nije mozda baterije,to su ove nove tanke(crno-sive).Hvala
 
Pre nego sto odneses aparat u servis probaj da stavis drugu bateriju u njega. Najverovatnije da je u pitanju bas ona. Ako i sa drugom baterijom ne radi onda ga tek odnesi u servis. Nadam se da je pod garancijom.

Poz.
 
leiasw:
Pre nego sto odneses aparat u servis probaj da stavis drugu bateriju u njega. Najverovatnije da je u pitanju bas ona. Ako i sa drugom baterijom ne radi onda ga tek odnesi u servis. Nadam se da je pod garancijom.

Poz.

Jeste pod garancijom,ali mi je mnogo da bacam pare na bateriju,ako nije ona u ptanju,jer ovde po radnjama imaju samo orginala pakovanja tako da nece da ih otvaraju da bi ja ustanovila da li je baterija u pitanju ili ne.U svakom slucaju hvala,poz
 
pa nazalost nemam.koja jos nokia ima bateriju kao moju,ako znas?ovi uslovno receno noviji tipovi;6510,6610,7210,8310 nemaju takvu bateriju,nego onu klasicnu-belu.
da muka bude jos veca,svi brojevi su mi u memoriji telefona,i trebaju mi i ne znam kako da dodjem do njih :cry:
 
Anonymous:
pa nazalost nemam.koja jos nokia ima bateriju kao moju,ako znas?ovi uslovno receno noviji tipovi;6510,6610,7210,8310 nemaju takvu bateriju,nego onu klasicnu-belu.
da muka bude jos veca,svi brojevi su mi u memoriji telefona,i trebaju mi i ne znam kako da dodjem do njih :cry:
E bas mi te je zao. :lol:
 
Anonymous:
Imam nokiu 6100,i pre par dana se ugasila i od tada ne mogu da je upalim,kad pritisnem dugme upali se svetlo(plavo) i odmah se ugasi,it je to.Iz cista mira se sve to desilo,nije mi ispao.Da li neko moze da mi pomogne,tel sam kupila u Bg,ali sad sam van zemlje i tel mi treba.
Ne znam da nije mozda baterije,to su ove nove tanke(crno-sive).Hvala

Ako si van zemlje to bi trebalo da znaci da imaju bolje opremljene servise od nas (osim ako nisi u Albaniji, Bangladeshu ili Nepalu :wink: ), odnesi u bilo koji servis tamo, objasni problem i neka ti ubace neku bateriju cisto da vidis da li je do nje ili je neki (daleko bilo) kratak spoj u telefonu. Mada Nokia je to...ne bi trebalo da bude vecih problema. Ajd' srecno! :wink
 
imam siemens c 55,i imam prikljucak na net.ali problem je u tome sto treba napaviti nek podesavanja da bih mogla skidati logoe,melodije ....ako neko zna o cemu se radi neka mi pomogne,please!!!!!
ps:ja sam iz BL ali je sve VALJDA isto!!!!poz
 

Back
Top