problem sa modemom

dzorz

Zainteresovan član
Poruka
106
Gospodo molim vas da mi odgovorite u vezi modema za tri dana izgorela su mi dva modema, neznam zasto odneo sam ga u servis tamo kao radi ,ali nedaje zvuk kao onaj stari samo se konektuje,cesto mi se ugasi komp iz cista mira a sad zadnje vreme mi se upali komp kad me neko nazove telefonom ,neznam cudno se ponasa nije do sad ovako ,cak ni kljuc od kasperskog ne prepoznaje a jos neke kljuceve jel ima pomoci dali je ploca ili procesor odlepili napon sam zamenijo graficku ,nemoguce da mi zapali modem iz cista mira dali je mozda mreza od telefona u pitanju ako neko zna neka mi ja vi

hvala
 
moraces sacekati da ti odgovori neko pametniji :)

Ja prvi put cujem da modem moze da upali racunar.

U svakim telefonskim zicama ima struje, mozda u tvojim ima malo vise.

Ali mi opet ne ide u glavu kako modem upali racunar... pf...
 
bo_Rs:
moraces sacekati da ti odgovori neko pametniji :)

Ja prvi put cujem da modem moze da upali racunar.

U svakim telefonskim zicama ima struje, mozda u tvojim ima malo vise.

Ali mi opet ne ide u glavu kako modem upali racunar... pf...

Desavalo se i meni to, da kad telefon zazvoni, upali se komp... Ja kad sam postavio temu s tim pitanjem, culi su se komentari poput duhova, azdaja... Mada je bilo i ovih sto su govorili da se procacka neka opcija u biosu...Ne znam zasto, ali odjednom iz cista mira to je prestalo da se desava...:):):)
Pozdrav
 
ljudi danas sam zvao servis i hvala ovom drugaru koji mi je rekao zaWAKE UP to se pali i gasi u biosu,a dali ima neka opcija koja se pali i gasi u vezi anti virusa nece da mi prepozna ni jedan kljuc kao kaze da je ostecen, ali radio je na drugim kompjuterima to mi se desava od kako sam nosio komp u servis verovatno je nesto ukljuceno, da te kljuceve ne prepoznaje ,znaci nece da mi prepozna kasperski kljuc imam 4 verzije ali hoce pandu recimo koja mi je izgleda bez veze u odnosu na kasperski 5 a i navikao sam na njega
 

Back
Top