Lazov Lazov.....

MIMA blue

Zainteresovan član
Poruka
301
  • Zasto su svi muskarci vole da lazu kad su u pitanju devojke...
  • uglavnom (cast izuzetcima) preuvelicavaju stvari ...
  • Lazu za razne stvari kako pred ortacima tako i pred devojkama...npr. Da su kresnuli ribu ,a nisu..., pa onda, da su glavni u kraju...,
  • da imaju gomilu devojaka koje seku vene za njima... itd.
  • Zasto imaju potrebu da se stalno dokazuju glupim lazima, cak znam 100 % da mnogo njih , ni za zivu glavu ne bi priznalo ortacima da su se zaljubili u nekog...itd.
  • Ocigledno da kod nas postoji taj sindrom ," sve sve, samo da ne dobijem epitet papucara, moram da budem maco...." !!!! ???
:?: :?: :?:
 
e, super si ovo opisala mima..... ma to je sve psihologija i sociologija, drustvo im namece jedan standard ponasanja i oni moraju da budu lazovi kako bi se uklopili. a, devojke su ponekad krive zato sto vise vole macho tipove nego papucare, tako da se fini momci stide ispoljiti svoj fini karakter i takmo postanu lazovi..... nema spasa od ovoga :twisted:
 
MIMA blue:
  • Zasto su svi muskarci vole da lazu kad su u pitanju devojke...
  • uglavnom (cast izuzetcima) preuvelicavaju stvari ...
  • Lazu za razne stvari kako pred ortacima tako i pred devojkama...npr. Da su kresnuli ribu ,a nisu..., pa onda, da su glavni u kraju...,
  • da imaju gomilu devojaka koje seku vene za njima... itd.
  • Zasto imaju potrebu da se stalno dokazuju glupim lazima, cak znam 100 % da mnogo njih , ni za zivu glavu ne bi priznalo ortacima da su se zaljubili u nekog...itd.
  • Ocigledno da kod nas postoji taj sindrom ," sve sve, samo da ne dobijem epitet papucara, moram da budem maco...." !!!! ???
:?: :?: :?:


Ne lazi! :D
 
MIMA blue:
  • Zasto su svi muskarci vole da lazu kad su u pitanju devojke...
  • uglavnom (cast izuzetcima) preuvelicavaju stvari ...
:?: :?: :?:

Pa i mi devojke lazemo ponekad. Kako nam je bilo lepo, kako smo se dobro provele, kako nas muva ovaj ili onaj itd. Ne shvatam ja to kao laz, vise kao neko zezanje tipa sta bi bilo kad bi bilo, ako me razumes.
 

Back
Top