Jel se sisate ribe losije tandare?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

Aleksej_BASO

Gost
Po nekoj logici one sa manjim sisama trebalo bi da se vise trude. Znaci pokusavaju da nadoknade nedostatak (uslovno receno) pa se trude, dok one sisate kontaju da mogu da imaju svakog frajera, pa se ni ne trude.... :confused:

Ja nemam puno iskustva, ali sve je bilo ovako, kako sam napisao gore!
 
Aleksej_BASO:
Po nekoj logici one sa manjim sisama trebalo bi da se vise trude. Znaci pokusavaju da nadoknade nedostatak (uslovno receno) pa se trude, dok one sisate kontaju da mogu da imaju svakog frajera, pa se ni ne trude.... :confused:

Ja nemam puno iskustva, ali sve je bilo ovako, kako sam napisao gore!

Idi bre, Aleksej...:lol: :lol:
Pa kako ja to da znam? Ja se trudim svakako...I da su mi grudi veće ili manje opet bih se isto trudila...:lol: :lol:
 
Devojke sa vecim grudima, po nekoj logici (osim ako nisu silikoni) trebalo bi da imaju i vece dupe, pa je samim tim gipkost i kondicija malo ugrozena , za razliku od onih sa malom guzom i manjim sikama...koje su dosta pokretljivije ...pa mogu da se igraju ...
Ali ukusi su razliciti...
 
...izvinjavam se ako vam kvarim raspravu, ali bih samo da skrenem paznju na jednu stvar: naucnici su dokazali da zene vecih i okruglih grudi imaju mnogo vecu zelju za hranom od zena manjih i "kruskolikih" grudi...Sa druge strane, vlasnice manjih i "kruskolikih" imaju mnogo vecu zelju za sexom od okruglosisatih.Tako da je ovim dat odgovor na sinnkeovo pitanje, koji ima uzrok u generalnoj psihologiji i genetici, a ne u cefu...:D
...steta sto ne postoji zanimanje dr. sisologije...ima nas kvalifikovanih...:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top