Sanse ili sreca?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Keeper:
ma skoro svi smo mi lenji, nije to frka.
mene bezobrazluk i nemar vishe brinu...

u pravu si, npr kod mene u osnovnoj ima toliko njih koji najverovatnije nece uopste prezivetu u gimnaziji a svi ce u gimnaziju...
sta vise mislim da se previse dopusta u tim osnovnim...po displicini mislim...ucenje manje vise, to je svako slobodan da odredi koliko ce uciti...nego ono - pa mislim bas na osnovno ponasanje...bas nema nikakav red...
svi smo mi mali delikventi :lol:
 
Keeper:
ajd razumem matematiku/fiziku/hemiju prepisivati.... ali filozofiju?.... :(
shta tu ima tako teshko.
shta tu ima teshko? pa ako uchish samo istoriju filozofije koja je josh gora i od same istorije... ne znam, nadje se poneshto teshko. i dosadno.
... ili sam ja mozhda jednostavno glupa za to? :/

anyway, to naravno nije razlog za prepisivanje.
da kazhem ja neshto shto se toga tiche... hm, ne umem da prepisujem. lake konsultacije na testu nisu za odmet poshto me uhvate nekad neki tripovi. pushkice ne umem da pravim nikako, a kamoli da koristim...
na kraju krajeva, volim da radim kontrolne u tishini. pa makar ne znala da uradim, ipak da dam sve od sebe? pa da, recimo tako nekako.
 
onda sam ja jedini koji je lako uchio istoriju filozofije.
na stranu shto sam sad 80% zaboravio, al ono shto je meni bitno sam zapamtio.
ovaj - voda. onaj - vatra. ovaj - zemlja. ovaj je bio legenda, mislim, platon, a aristotel ga je sledio. i tako dalje. dobro, prave za`ebancije nastaju od kanta, al i to se da svariti.
 
Sad su kod nas pustili u prodaju neku hemijsku, u stvari flomaster drecavo zeleni, skoro beli, koji, kad se pishe neshto na papiru nishta zivo se ne vidi, kao da imash prazan papir, ali zato na poklopcu hemijske ima neka plava lampica koja osvetljava to na papiru. Pushkice mozesh da pishesh i na ruci, stolu...stvarno mi je dosta pomogla.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top