Zakuc`o se
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Zakuc`o se

nindza52 nije na forumu
    isteruje pravdu - like Don Kihot... www.namestuvoljno.com, www.agropromet.com
    Zainteresovan član nindza52 (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    51

Unhappy Zakuc`o se Windows

Problem se javio iznenada. Mis je prestao da radi, izgubile su se svi ikonice sa desktpo-a ( tacnije ima ikonica ali su kao UNKNOWN type ) i ne mogu nista da radim. Tastatura reaguje ali ne mogu da procitam nijednu ikonicu pa ne mogu nijedan program da ukljucim . Slican problem je postavio i Ljubomi47 u lepljivoj temi XP tricks ali je ostao bez odgovora . Prilikom restartovanja racunara problem ne nestaje. Please help. Ne znam koga vise da pitam niti gde da se obratim za pomoc. Da li postoji neko drugo resenje osim reinstalacije windows-a? Probao sam da preko opcije RUN kucam msconfig ili regedit ali mi nije uspelo ( could not open this file..)
    Poslednji put ažurirao/la nindza52 : 18.02.2006. u 22:06
    Najbrži način da zaustavite rat je da ga izgubite ...

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano Re: Zakuc`o se

Je l' si probao u Safe Modu?
    Ima posebna tema za Safe Mode. Pogledaj.
    Poslednji put ažurirao/la FLUID : 19.02.2006. u 02:19

nindza52 nije na forumu
    isteruje pravdu - like Don Kihot... www.namestuvoljno.com, www.agropromet.com
    Zainteresovan član nindza52 (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    51

Ok. Pogledao sam ali to uputstvo mi nista ne znaci..mislim znam da udjem u safe mod ali sta tamo da radim..?
    Prisetio sam se da je ad awere prijavio neke promene u registri bazi. Mogu li u safe modu da udjem tamo i ako udjem sta da radim
    Poslednji put ažurirao/la nindza52 : 19.02.2006. u 11:05
    Najbrži način da zaustavite rat je da ga izgubite ...

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kako se racunar ponasa u SAFE MODE???

Dakle imas li problema u ovom modu... i kako brate sta da uradis u safe mode..

Pokreni sve programe za ciscenje koje imas.. Svi bi trebalo da rade u tom osakacenom modu win-a..

Pored navedenog, doslo je i do ostecenja samog win-a..

Dakle, preporuka prva, a nakon nje idi na repair Win-a, dakle ne reinstalacija, vec obnova,a sto se tice toga i tog postupka, takodje imas ljepljivu temu o tome..

Moras da lociras problem.. Dakle, sta je to sto uzrokovalo sadasnje stanje tvog sistema, za zatim radnje za oporavak..

Dakle ako imas negog viruscica, programi koje koristis bi trebalo da ti ociste komp, jer vecina svih vrsta zaraza se ne podize u safe mode opciji wina tako da je moguce ocistiti komp.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •