MALODUSNOST
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: MALODUSNOST

Elita gost 36952 (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Unhappy MALODUSNOST

.................................
    Poslednji put ažurirao/la gost 36952 : 26.04.2006. u 19:50

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: MALODUSNOST

Tesko da bi me sta nateralo da ustanem rano da bih gledala Opru (gurmanchi, imas visak vremena?! )

Malodusnost, pad raspolozenja, depresivnost, nja-nja osecanja.......normalna stvar i desava se svima, svi smo ponekad premoreni, neispavani, pod stresom, pod uticajem loseg vremena, hormona ili prosto imamo los dan. Nista strasno, ukoliko to ne uzme maha i ne ostane zivotni model i princim, nacin izbegavanja svakodnevnih obaveza, manipulacija partnerom, prijateljima, kolegama. Kada to postane model zivota vreme je za ozbiljno lecenje: ili od depresije ili od poremecaja licnosti.
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Aktivan član indigo (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2005.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: MALODUSNOST

[font=Verdana]nemoj tako, WW, ima nas koji em skacemo u cik zore, em peglamo gledajuci TV .

salu na stranu, naravno da "padam"... ma sta padam, otresem, brey . no, kao i vecina ljudi sa "kratkim i dosadnim" zivotom, imam razne tehnike kojima se borim protiv istog.... vezbam, trcim, lezim u kadi, bacim cudo jedno novaca na ma sta sto me raduje, i mislim uvek na to sta sam sve dosad lepo, pametno i korisno uradila u zivotu....i gledam da se druzim sa ljudima koji imaju o meni jednako afirmativno misljenje , a i generalno - sa sebi slicnim.
    vrlo retko padam u bednjak, ali je to najcesce bez ociglednog (spoljnjeg) uzroka. no, za mene su spoljni uzroci inace onako...(smeh) bezveze, znas . jedino me ubedaci "vracanje filma", al' kad padnem, onda se ubijem.

jednom sam vec rekla, cini mi se - ja ne moram da idem daleko da trazim neke...kurazne . moji starci su ta sorta, skoro svaki dan vidim dve opre u poznijim godinama.....
    [/font]
    [font=Verdana]Sine scientia ars nihil est. [/font]

Slične teme

1. MALODUSNOST
    Autor gost 36952 u forumu Žene
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 15.03.2006., 22:51

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku