Izlazak u grad...

McMillan

Poznat
Poruka
9.581
Evo, subota, 19:00, ja na poslu :evil: i gledam, nigde nikog na forumu.
Svi se, valjda, spremaju za big night out...

Koliko vama treba da se spremite za grad (selo, sve jedno)?
Sve onako ukupno, od tusiranja pa na dalje...

Meni treba nekih 15 min za tusiranje, isto toliko za brijanje, i 10 min za oblacenje...
To mu dodje 40 min, i to kad bas i ne zurim...
Nekad mi se desi da se i ne spremam, samo zapalim u onome u cemu sam... Ako sam se u toku dana vec istusirao...

Dakle...?
 
Ma nemoguce da se jos sad spremaju..pa rano je jos za grad..sem ako nekom ne treba 2h za sklepanje samog sebe :P
Oko 45 minuta, ukljucujuci tusiranje, sminkanje, oblacenje and I'm ready to go.
 
pa oko 20 min da se istusiram i namazem, dok odlucim sta cu da obucem (od 5 do 20min- ako za to vreme ne smislim nista smorim se i ne idem nigde ali to se jako jako retko desava)i dok se nasminkam 5-10 min.
Znaci izmedju 30 i 40. Ah a ja veceras ne idem nigde, sva sam kijavicava. Bu-hu-hu.
 
Ako BAS izlazim onda mi je sat vremena ok.
Tusiranje, pranje zuba i tralala prica...onda sminkanje (ne sminkam se cesto al kad se sminkam to je od A do Z). Oblacenje (to mi nije veliki problem posto ne izlazim cesto znam unaprijed sta cu obuci) i onda nakit, bacanje stvari u tasnu, obuvanje i GONE.
Ako onako izlazim onda sam za 15 min. gotova (tusiranje, oblacenje - no make-up)
 
muzzy_logo80.gif
 
pa zavisi kojim se danom spremam u grad... ako je subota, onda se ne spremam bas dugo... obnicno obucem najcistije farmerke i majicu... a ko je nedelja, onda duze ponekad... posto je to tradicoionalno dan za kupanje u nasoj porodici, ja se prvo okupam pa tek onda izadjem... jedino u slucaju da mi neko potrosi vodu... a to se nikad ne zna posto smo velika porodica a imamo samo jedan bojler od 50L...
 
pa poshto uglavnom kad izlazim odspavam jednu turu pre toga [hronichno sam neispavana] onda sve zavisi od toga kad uspem da se dignem... uglavnom kasnim i stalno sam u nekoj frci-trci i prinudjena da sve zavrshim za 30-ak minuta... tako sam se nekako i navikla pa sad i kad imam dosta vremena ni ne pochnem da se spremam do pola sata pred polazak...
 

Back
Top