Da li g-din TADIC-DELI SRBIJU

lider:
opanak
Neka idu obe teme...
Ne treba nam Tadić da nas deli,mi to sami tako lepo radimo.

Тадић се понаша као имбецилно дете на пуној ноши! Чепрка прстићима по њој, маже около кога стигне, а на Воју "Нежног чувара ноше, са дремљивим очима" кад год стигне гађа се г*внима! Само да не буде како Воја хоће! А народ, нема везе, он ионако пати од Алцхајмера! Бираће их Опет!
 
opanak:
Na danasnjem skupu DS g-din TADIC uz veoma jake zvucno glasne efekte pozvao SRBIJU da se odluci izmedju Demokratske ili Radikalske buducnosti tj. opasne Radikalizacije Srbije.
Pa koga ovo bice predstavlja,...................
AKO JE REKAO DA ODLUCIMO IZMEDJU OVAKVE ILI ONAKVE POLITIKE NIJE PODELIO NAS KAO NAROD VEC DVA POLITICKA BLOKA OKO KOJE JE GLUPO DA SE NAROD SVADJA KOJI I OVAKO I ONAKO STRADA .
 
paola:
Тадић се понаша као имбецилно дете на пуној ноши! Чепрка прстићима по њој, маже около кога стигне, а на Воју "Нежног чувара ноше, са дремљивим очима" кад год стигне гађа се г*внима! Само да не буде како Воја хоће! А народ, нема везе, он ионако пати од Алцхајмера! Бираће их Опет!
:):)
tih bre al si prosta...a zensko...
 
opanak:
Na danasnjem skupu DS g-din TADIC uz veoma jake zvucno glasne efekte pozvao SRBIJU da se odluci izmedju Demokratske ili Radikalske buducnosti tj. opasne Radikalizacije Srbije.
Pa koga ovo bice predstavlja,...................

predstavlja nas koji smo glasali za njega...vi koji ste glasali za grobara cekajte nove izbore,pa ce onda on da deli na izdajnike i patriote...okreni,obrni,uvek ce da dele...sto mozda i nije lose...samo pitanje je sta ce ko da deli...demokrate ce mozda i da podele neki kredit i koju crkavicu,a radikali puske i bombe (ako kojom nesrecom opet dodju na vlast)
 
paola:
Тадић се понаша као имбецилно дете на пуној ноши! Чепрка прстићима по њој, маже около кога стигне, а на Воју "Нежног чувара ноше, са дремљивим очима" кад год стигне гађа се г*внима! Само да не буде како Воја хоће! А народ, нема везе, он ионако пати од Алцхајмера! Бираће их Опет!

ako dodje vas grobar opet ce nas gadjati bombama...covek ih zdusno opet priziva,novu klanicu i nove sukobe...
 
703620ceda_smrk.jpg
 
citat:
Ево шта каже прим. др. Лаловић[/COLOR]

***************************************************************************

Moj pok. kolega Jovan Raskovic jednom je rekao da su „Srbi lud narod”. Umnogome je bio u pravu. Srbi su naime jedini narod koji je operisan od realnosti (možda zato Tomislav Nikolic ima slogan: Realno). Pogledajmo cinjenice:

1. Boris Tadic je bio jedno vrijeme i moj pacijent (uglavnom ga je lijecila majka Nevenka, koja je takođe psihijatar). Boris ima naglasene psihopatske osobine, karakterno je deformisana licnost, hereditarno opterecen. Da ne ulazim u dublju medicinsku analizu i genezu Borisovog mentalnog poremecaja (još kao student zloupotrebljavao je alkohol i droge), uglavnom, njemu je bila prepisana, za to vrijeme izuzetno dobra terapija: akineton 2X1, moditen 2X1, prazine 3X1, tako da je bolest jedno vrijeme bila pod kontrolom

2. Boris Tadic tuce svoju ženu. 99% psihopata i agresivnih shizofrenicara to radi, i to nije nikakvo iznenadjenje s medicinskog gledista. To se apsolutno nije moglo zatajiti jer postoje brojni svjedoci.

3. Boris Tadic je rekosmo hereditarno opterecen. S jedne strane jak ustaški uticaj majke (Nevenka roj. Francetic, u bliskom srodstvu sa Jurom Franceticem, vodjom hrvatske crne ustaške legije, znaci najkrvolocnijem među ustašama). S druge strane submisivan otac, takođe hereditarno opterecen, pola Jevrej, pola Srbin, raspolucena licnost, ili kako se to danas modernije kaže: hrišćanski cionista.

4. Boris Tadic je preko vatikansko-cionistickih veza svojih roditelja zavrbovan da radi za americki ciu. Razlog zašto to nije uradjeno mnogo ranije je Borisova mentalna bolest kojom je naročito bila pogodjena njegova majka Nevenka, psihijatar.

5. Boris Tadic unistio je sve od oruzja Vojske Jugoslavije, do čega se mogao docepati. Prakticno njegovi radni dani kao ministra bili su posveceni iskljucivo unistenju oruzja, pogotovo raketa tipa Strela kojima su se nasi generali uspjesno odupirali napadima Nato-a (Nato je morao da napada sa visina većih od 15km zbog toga). Kad nije unistavao oruzje Boris je ili jeo, ili spavao (ili tukao ženu Veselinku)

6. Po svom izdajnickom mentalitetu (direktna posljedica karakterne deformacije koja se javlja kod svakog dusevnog bolesnika) Tadic nadmasuje 10-ostruko svog bivšeg mentora Zorana Djindjica. Ja kao psihijatar mogu da vam kažem da je Boris Tadic covjek spreman na sve. Ja bih čak isao dotle da kažem, tacnije tvrdim:

što se tiče mentalnog sklopa, između Jure Francetica i Borisa Tadica NEMA APSOLUTNO NIKAKVE RAZLIKE

prim. dr. Lalovic


***************************************************************************

P. S.

Пренето са:
http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?t=5818[/B]


Не знам ко је ово цитиранo заиста саставио, али морам вам рећи да ту има доооооста истине која је и мени у знању...

@ tema

Да, Борису Тадићу је задатак ДА ПОДЕЛИ СРБИЈУ... и што је најгоре, бар на овом форуму сви су се 'упецали' и поделили на два табора - значи успео је да превари људи ЛАЖНОМ ДИЛЕМОМ ... схватите да "дилема" коју покушава да наметне ова личност Н Е П О С Т О Ј И ! И не дај Боже да тај монструм успе у свом науму...

Бирачи не смеју на овај начин да се опредељују - све странке треба ИЗМЕШАТИ, то је једини начин да се спасемо - најгора варијанта је ДВА ТАБОРА ... и најједноставнија за наше окупаторе.
 
eremita:
Не знам ко је ово цитиран заиста саставио, али морам вам рећи да ту има доооооста истине која је и мени у знању...

@ tema

Да, Борису Тадићу је задатак ДА ПОДЕЛИ СРБИЈУ... и што је најгоре, бар на овом форуму сви су се 'упецали' и поделили на два табора - значи успео је да превари људи ЛАЖНОМ ДИЛЕМОМ ... схватите да "дилема" коју покушава да наметне ова личност Н Е П О С Т О Ј И ! И не дај Боже да тај монструм успе у свом науму...

Бирачи не смеју на овај начин да се опредељују - све странке треба ИЗМЕШАТИ, то је једини начин да се спасемо - најгора варијанта је ДВА ТАБОРА ... и најједноставнија за наше окупаторе.

Поштовани,

Апсолутно се слажем са овим Вашим мишљењем. Јадни смо ми људи, поготово смо недостојни свог небеског Српства, уколико нас Борис Тадић - Францетић, нарцисоидни злонамерни издајник, и њему слични демоно-туђински подрепаши могу да поделе. Докажимо и њима и себи да смо били, да јесмо и да ћемо увек бити бољи од тих и таквих злотвора и да ће СРПСТВО и СРБИЈА и њих и нас, хвала Богу, преживети.

С поштовањем,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Dok god nacionalna, drzavna ideja bude limitirana stranackim afinitetima pa se sav progres iste bude svodio na iscekivanje sledecih izbora kao primarnog momenta, dotle ce Srbiju da dele...i dele...i dele... Uspostaviti konsenzus po pitanju prioriteta i respektovati kontinuitet istog, sta (nam:wink: ) je vaznije, MI u Srbiji ili integracija Srbije u kojekakve alijanse/protokole:) , uz svest o postovanju elementarnih cestica konkretnog drustva, naroda jer bi oglusivanje o istu znacilo nepostojanje prvonavedenog (MI) sto povlaci neobistinjivanje potonjih projekata osim ako (nam:wink: ) plan nije da deo Evrope, recimo, budemo samo kao istorijska konstanta, sto bi se dalo ratificirati jer podseca na radnu hipotezu kooperativnih politicara:wink:.
 
Па шта се очекивали од неког коме су саветници људи који нису успели да одрже ни осредњи бенд Новог Вала?
Живо ме интересује како би причао да му је којим случајем Цане сватеник.
Ш'а је било радикали?!
Ааааа?!
 
БОРИС ТАДИЋ – ФРАНЦЕТИЋ "СРБИН" СА ГЕНЕТСКОМ ГРЕШКОМ !

Да, нажалост, мора се констатовати да Тадићеви ДС нарко-аџувани и јесу "срби" са генетском грешком ! Борис Тадић који и у сексуалности види субверзивност (на томе је стекао "научни реноме, углед и славу“" – то је једино зашта је стручан и шта зна да ради), а поготово његова жена која је управо због те субверзивности у њему, вероватно јој је то био једини начин да сачува живу главу, бежи у манастир да би као искушеница окајавала своје грехе је класичан, ваистину најбољи, пример какав је „човек“ са генетском грешком односно јадник којега победи животиња у њему, лудило у глави и кукавичлук у срцу. Овоме додавати или одузимати било шта било би сувишно, чисти плеоназам. Какви су тек они које такав „човек“ са генетском грешком представља, предводи и идолошки усмерава сваким даном је то све видљивије у светој земљи Србији. На овом српском форуму се то најбоље уочава ако се пажљиво прочита било шта што напишу Тадићеви ДС нарко-аџувани, искоти, издајници и србомрзци чијој пропаганди би и Гебелс, а поготово ватиканско-усташки богохули смрад позавидео. Лечење тих и таквих није више питање већ обавеза свих нас уколико не желимо да заједно са њима страдамо у најгорим мукама – презрени од Бога и народа. Ко жели добро себи, а поготово она велика већина Срба у Србији којима је стало до свог Народа, Вере и Отаџбине своје, мора се сложити са овом мојом констатацијом односно закључком који се сам намеће.

проф. др Крстан Ђ. Ковјенић
 
Петре, веруј ми да се мени не свиђа ни један ни други.
Идоли и нису неки бенд, шокантни за оно време али ништа посебно.
Мало кокетирали са ћирилицом и то је то.
Одбрана је пукла, бојим се да су ово последњи дани.
 
marlon:
Samo za Krstana... Sad sam siguran da sam Srbin... nazva me dole jedan siptar pogrdno na Podgorici ....:D:D:D

Поштовани,

Мада се својски потрудих да дешифрирам смисао ваших речи никако да успем у томе. Молим Вас да ми образложите шта сте горе цитираним мислима хтели мени поручити.

С поштовањем,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Sutra uveče tako civilizovano kao što umeš, idi na Ambasadu, pa zamoli Ambasadora da ti objasni. Ako ja krenem... neće biti lepo... nisam diplomata kao on.


S poštovanjem

Marlon Brando

Pokojnik i zaštitnik svih Indijanaca pod kapom nebeskom ( u zadnje vreme i Aboridzina)
 
Ali svoje stranke, da li je zastupao Srbiju, ukoliko samo vidi da u Srbiji zive oni koji misle kao on a istoriju ostavili zapadnim moljcima da je pretvore u nesto sto nije ni postojalo, on ne uocava da sve stranke ili dobra vecina onih koji predstavljaju narod, moraju imati ucrtan i ustavom potvrdjene nacionalne interese.
Ne cudime sto je za Cedu, Svilanovica i NVO Ustav zuta stampa ili tabloid, ali za onog koji me predstavlja ne bih voleo da je tako.
 
opanak:
Na danasnjem skupu DS g-din TADIC uz veoma jake zvucno glasne efekte pozvao SRBIJU da se odluci izmedju Demokratske ili Radikalske buducnosti tj. opasne Radikalizacije Srbije.
Pa koga ovo bice predstavlja,...................
pa ljude koji su ga biralina mesto predsednika stranke. tamo je dao izjavu.

a delimichno je u pravu...
 

Back
Top