Nemam devojku vec godinu ipo a nisam ruzan :-)

Nishlija85

Početnik
Poruka
11
Ja imam mali problem ne mogu da se smuvan sa ni sa jednom curom zato sto kad god upoznam neku,posle izvesnog vremena to je:
Jao,pa ti si tako dobar fin bas bi bili super kao drugari itd...
Mislim kakav ja to uticaj imam na devojke pa me one odma zavole kao drugara cak mi se neke i veoma otvore posle,nekog vremena kazu mi neke njihove malo vece tajne pa mi dolaze za savete za momke ili probleme u kuci itd... :roll:
Kazite vi meni el to neki problem samnom ili STA ???
Pomagajte ko moze :lol:
 
Sa tobom, naravno.
Mislim da bi morao da zauzmeš malo tvrđi stav prema devojkama. Za mene lično nema veće uvrede nego ono " ... a on je tako doooobar ... " Bljak.
U svakom slučaju počni sa tim da više ne budeš "doooobar" sa njima. Vidiš i sam da ne ide, zar ne. Teraj po svome ...
I ne zaboravi:
Ljudi te poštuju malo manje od tvog samopoštovanja.

Ukoliko je tvoje samopoštovanje malo, malecko, minijaturno, znaš šta možeš da očekuješ od drugih.
 
Dobrodosao u moj svet... Savet: patience ... Svaka rupa nadje svoju zakrpu, a zaboga, nemas ti 40 godina pa da se pitas je l' nesto lose s' tobom sto si sam...

Evo, i ja tako bio u 'apstinenciji' vise od godinu dana, jer sam shvatio da jednostavno ne mozes naci ljubav... ona nadje tebe... I eto, sad vidim da sam pravilno mislio...

Inace, sampouzdanja i samopostovanja imam i vise nego sto treba, tako da to definitivno nije bio problem... bar ne meni...

Dakle: patience....
 
Da, da...
Strpljen spasen. Strpljenje je majka mudrosti.
Prihvati ulogu druga i budi drugar i prijatelj sa svima koji to zele. A ljubav, pa ona ce doci ili nece doci. Veruj mi, i ja sam prolazio kroz istu tu fazu u tvojim godinama. I mene je mucilo isto to pitanje.
Znaj, svako iskreno prijateljstvo je vrsta ljubavi. Probaj da odes na sajt http://www.ljubavni.com i klikni na naslov Kad ljubav zakasni. Nije lose da procitas to stivo.
 
Incognito:
Dobrodosao u moj svet... Savet: patience ... Svaka rupa nadje svoju zakrpu, a zaboga, nemas ti 40 godina pa da se pitas je l' nesto lose s' tobom sto si sam...

Evo, i ja tako bio u 'apstinenciji' vise od godinu dana, jer sam shvatio da jednostavno ne mozes naci ljubav... ona nadje tebe... I eto, sad vidim da sam pravilno mislio...

Inace, sampouzdanja i samopostovanja imam i vise nego sto treba, tako da to definitivno nije bio problem... bar ne meni...

Dakle: patience....
Ma kakvo strpljenje vise ga nemam jer nemogu da podnesem sto od mijih 20-30 drugara koji imam sa kojima se najvise druzim imaju cure a ja jedini nemam.Nemogu vise da trpim da ih gledam kad god izadjemo nege ili budemo kod nekog kuci obicno kod mene oni se ljube,maze vole se i tako a ja sedim i blejim u plafon samo da se nebi nervirao kako je njima lepo kako su oni zaljubljeni a ja sam.
Jeste nemam ja 40 god ali ljudi u moje godine bi trebali da imaju devojke i da se zazeju a ne ko ja da budu sami.
 
Nishlija85:
Ma kakvo strpljenje vise ga nemam jer nemogu da podnesem sto od mijih 20-30 drugara koji imam sa kojima se najvise druzim imaju cure a ja jedini nemam.Nemogu vise da trpim da ih gledam kad god izadjemo nege ili budemo kod nekog kuci obicno kod mene oni se ljube,maze vole se i tako a ja sedim i blejim u plafon samo da se nebi nervirao kako je njima lepo kako su oni zaljubljeni a ja sam.
Jeste nemam ja 40 god ali ljudi u moje godine bi trebali da imaju devojke i da se zazeju a ne ko ja da budu sami.

E taj osecaj znam itekako dobro... I bas sam sad nekome objasnjavao o tom fenomenu... Recimo od nekih 14 do 18-19 godina, opasno je gadno nemati devojcicu, zato sto 'svi imaju' pa se tebi cini da si nazadan... I zato se smuvaju i 'voda i vatra', tj. osobe koje nemaju nista zajednicko, i koje su zajedno samo da bi 'bili zajedno' a ne samci... Kad prodje taj period, shvatis da je bolje biti sam nego sa pogresnom osobom... e tek onda mozes da naucis da volis...

Opet, ja ne mogu da se vratim u te godine (a cak i kad sam bio u njima, drustvo mi cinile dosta starije osobe, pa na mene taj kompleks nije ni delovao), pa da ti kazem sta ti je ciniti... Mozes da se smuvas sa bilo kojom devojcicom koja ti se ne svidja preterano... Malo 'smekerskih' fazona i pala je dok trepnes... Ali ces ubrzo shvatiti da je vece zadovoljstvo gledati u plafon dok se tvoji ortaci vacare sa svojim devojcicama, nego vacariti se sa osobom koja ne predstavlja nista u tvojim ocima... A sve one sto bi prestavljale nesto, tebe vise vide kao prijatelja... Zacaran krug, sta da ti kazem...

Zato, naoruzaj se strpljenjem, i doci ce to samo po sebi...

Inace, ne mogu da shvatim tvoje ortake... Ako znaju da si sam, znaju i da je tebi neprijatno da ih gledas dok uzivaju u izlivima emocija i cega vec, pa to i ne bi trebali da rade pred tobom... Kad zelim da se mazim sa devojcicom, ja izadjem samo sa njom pa cemo se 'vatati do mile volje... A ako zelim da izadjem sa njom i s' ortacima, ponasao bih se prema njoj kao i prema ortacima, jer ne bih da nekome bude neprijatno zbog mene...

Nadam se da ti ovo moze malo pomoci... Ne podlezi uticajima okoline!
 
Nishlija85:
Ja imam mali problemcic nemogu da se smuvan sa nijednom curom zato sto kad god upoznam neku posle izvesnog vremena to je:
Jao pa ti si tako dobar fin bas bi bili super kao drugari itd...
Mislim kakav ja to uticaj imam na devojke pa me one odma zavole kao drugara cak mi se neke i veoma mnogo otvore posle nekog vremena kazu mi neke njihove malo vece tajne pa mi dolaze za savete za momke ili probleme u kuci itd... :roll:
Kazite vi meni el to neki problem samnom ili STA ???
Pomagaj te ko moze :lol:


Mlad si,vredi posavetovati.....

LICE NE HEBE PICE,VEC DOSADA....
 
rdeki:
Da, da...
Strpljen spasen. Strpljenje je majka mudrosti.
Prihvati ulogu druga i budi drugar i prijatelj sa svima koji to zele. A ljubav, pa ona ce doci ili nece doci. Veruj mi, i ja sam prolazio kroz istu tu fazu u tvojim godinama. I mene je mucilo isto to pitanje.
Znaj, svako iskreno prijateljstvo je vrsta ljubavi. Probaj da odes na sajt http://www.ljubavni.com i klikni na naslov Kad ljubav zakasni. Nije lose da procitas to stivo.
Bio sam na sajt intresantan je nije lose ali ja mislim da to nikad nece da se desi meni jer tamo kaze da posle nekoliko meseci ili nekoliko godina jedino ako su mislili posle 5-6 eventualno 7 godina pa onda mogu da se nadam necemu ali to je malo mnogo tako da ja nemam strpljenja tolko cekam vec godinu ipo i nista.
 
Nishlija85:
Ja imam mali problemcic nemogu (odvojeno) (da) se smuvan sa nijednom (ni sa jednom) curom zato sto, kad god upoznam neku, posle izvesnog vremena to je:
Jao, pa ti si tako dobar fin bas bismo bili super kao drugari itd...
Mislim kakav ja to uticaj imam na devojke pa me one odmah zavole kao drugara cak mi se neke i veoma mnogo otvore posle nekog, vremena kazu mi neke njihove malo vece tajne pa mi dolaze za savete za momke ili probleme u kuci itd... :roll:
Kazite vi meni jel to neki problem samnom (odvojeno) ili STA ???
Pomagaj te (spojeno) ko moze :lol:
E, vidis, za pocetak, bitna je i pismenost. Ne boli da procitas koju knjigu ili makar pravopis, nisi bas toliko mali.
P.S. Nadam se ne onako kao sa pismenoscu.
 
Skleroza:
Nishlija85:
Ja imam mali problemcic nemogu (odvojeno) (da) se smuvan sa nijednom (ni sa jednom) curom zato sto, kad god upoznam neku, posle izvesnog vremena to je:
Jao, pa ti si tako dobar fin bas bismo bili super kao drugari itd...
Mislim kakav ja to uticaj imam na devojke pa me one odmah zavole kao drugara cak mi se neke i veoma mnogo otvore posle nekog, vremena kazu mi neke njihove malo vece tajne pa mi dolaze za savete za momke ili probleme u kuci itd... :roll:
Kazite vi meni jel to neki problem samnom (odvojeno) ili STA ???
Pomagaj te (spojeno) ko moze :lol:
E, vidis, za pocetak, bitna je i pismenost. Ne boli da procitas koju knjigu ili makar pravopis, nisi bas toliko mali.
P.S. Nadam se ne onako kao sa pismenoscu.

E hvala ti sto se brines za moju pismenost ali to ovde nije tema tako da ako nemas nesto pametno da mi kazes onda nemoj nista ni da pises OK.
 
Timi:
Hej, glavu gore!
Svaki pravi šmeker zna da se prave ljubavi rađaju iz prijateljstva. Žene privlači tajnovitost i nezainteresovanost. Kad ih na taj način zainteresuješ, prosto moraju da te bolje "upoznaju". Barem je takvo moje iskustvo. Samo polako i ne spuštaj gard!

Da se to desi meni ja mislim da nema sanse ljubav da se rodi iz prijateljstva neverujem.
Jedno vreme sam izlazio sa 11 cura godinu dana svako vece isti kafic isto vreme od kojih su 3 bile zauzete osatale sve slobodno i nusu bile lose.
Probao sam sa 2-3 da se smuvam to je samo bilo: e super je u drustvu aj da ne kvarimo prijateljstvo bLa bLa bLa.
I meni se bukvalno smuci od toga i ja zaj*bem da pokusavam sa ostalim curama.I ja neznam sta vise da radim dali da budem fin decko prema njima ili da postanem djubre i svinja pa ce mozda nekoj da se svidja to mislim nemam pojima vise sta da radim.
 
Skleroza:
Nishlija85:
Ja imam mali problemcic nemogu (odvojeno) (da) se smuvan sa nijednom (ni sa jednom) curom zato sto, kad god upoznam neku, posle izvesnog vremena to je:
Jao, pa ti si tako dobar fin bas bismo bili super kao drugari itd...
Mislim kakav ja to uticaj imam na devojke pa me one odmah zavole kao drugara cak mi se neke i veoma mnogo otvore posle nekog, vremena kazu mi neke njihove malo vece tajne pa mi dolaze za savete za momke ili probleme u kuci itd... :roll:
Kazite vi meni jel to neki problem samnom (odvojeno) ili STA ???
Pomagaj te (spojeno) ko moze :lol:
E, vidis, za pocetak, bitna je i pismenost. Ne boli da procitas koju knjigu ili makar pravopis, nisi bas toliko mali.
P.S. Nadam se ne onako kao sa pismenoscu.

Inace ispravio sam greske koje si mi napisao tako da sad nemoras da se sikiras i mozes mirno da spavas posto cu u buduce da obratim paznju jos jednom hvala na brizi zbog moje pismenosti.
 
Skleroza:
Nishlija85:
Ja imam mali problemcic nemogu (odvojeno) (da) se smuvan sa nijednom (ni sa jednom) curom zato sto, kad god upoznam neku, posle izvesnog vremena to je:
Jao, pa ti si tako dobar fin bas bismo bili super kao drugari itd...
Mislim kakav ja to uticaj imam na devojke pa me one odmah zavole kao drugara cak mi se neke i veoma mnogo otvore posle nekog, vremena kazu mi neke njihove malo vece tajne pa mi dolaze za savete za momke ili probleme u kuci itd... :roll:
Kazite vi meni jel to neki problem samnom (odvojeno) ili STA ???
Pomagaj te (spojeno) ko moze :lol:
E, vidis, za pocetak, bitna je i pismenost. Ne boli da procitas koju knjigu ili makar pravopis, nisi bas toliko mali.
P.S. Nadam se ne onako kao sa pismenoscu.

e stvarno ti fora.. mislim... ljudi brzo kucaju i normalno je da ne obracaju paznju na velika slova, zareze i ostale pravopisne gluposti... nekad izostavish neko slovce u brzini nekad permutujesh... bash si cepidlaka...
nislija nemoj ti da se brinesh shto nemash devojku.... ma dolazitje one same...ne zuri.. :wink:
 
Skleroza:
Nishlija85:
Ja imam mali problemcic nemogu (odvojeno) (da) se smuvan sa nijednom (ni sa jednom) curom zato sto, kad god upoznam neku, posle izvesnog vremena to je:
Jao, pa ti si tako dobar fin bas bismo bili super kao drugari itd...
Mislim kakav ja to uticaj imam na devojke pa me one odmah zavole kao drugara cak mi se neke i veoma mnogo otvore posle nekog, vremena kazu mi neke njihove malo vece tajne pa mi dolaze za savete za momke ili probleme u kuci itd... :roll:
Kazite vi meni jel to neki problem samnom (odvojeno) ili STA ???
Pomagaj te (spojeno) ko moze :lol:
E, vidis, za pocetak, bitna je i pismenost. Ne boli da procitas koju knjigu ili makar pravopis, nisi bas toliko mali.
P.S. Nadam se ne onako kao sa pismenoscu.

e stvarno ti fora.. mislim... ljudi brzo kucaju i normalno je da ne obracaju paznju na velika slova, zareze i ostale pravopisne gluposti... nekad izostavish neko slovce u brzini nekad permutujesh... bash si cepidlaka...
nislija nemoj ti da se brinesh shto nemash devojku.... ma dolazitje one same...ne zuri.. :wink:
 

Back
Top