Da li je doslo vreme

Jevdjo

Ističe se
Poruka
2.995
Da li je doslo vreme da Srbi u svojoj sopstvenoj zemlji moraju da zaborave na reci srpski srpsko i Srbin?Da li treba da u sopstvenoj zemlji nenosimo obelezija nase zemlje nase vere da ne bi time vredjali pripadnike drugih verskih zajednica?
Do svoje 17g. sam ziveo u Priboju gde je otprilike 70% Srpskog stanovnistva i 30% Muslimanskog.Pre neki dan nadjoh i jedan Pribojski sajt i kako vec znate da svakoga vuce u svoj rodni kraj prikljucih se forumu pomenutog sajta http://www.priboj-online.com/news.php cisto radi razgovora sa starim sugradjanima bez ikakve misli da vredjam ljude druge Veroispovesti.Postavih slike svoje,zenine i cerkine,na jednoj slici sam imao na sebi zlatni lanac sa srpskim Grbom na sta sam odmah dobio primedbe pojedinih clanova.Posto sam ljubitelj pasa otvorih i temu o SOP-u Srpskom Odbranbenom Psu i to im smeta.Evo sad cu vam priloziti par komentara na temu Srpski Odbranbeni Pas


Jesu li ovo srbi poprimili izgled pasa ili su dozivjeli reinkarnaciju? (prvi komentar)



Samo me interesuje dokle ce ovo ici i dokle ce ovo stici.
Ovo je visenacionalna stranica,pa se postave fotosi dzamija, crkvi, manastira, dragih nam sugradjana pa je svima drago da ove fotose pregledaju, a koga li interesuje srpski odbrandbeni pas ili onaj zlatni lanac. Mozda samo nacionalno opredeljene clanove.
Ovo je jedan od vidova naseg kontakta sa nekadasnjim sugradjanima i ne bi trebali na ovakav nacin da se obracamo jedni drugima.(ovo je drugi komentar gde je prokomentarisan i moj lanac i grb).


I naj zalosnije je to sto su i oni Drzavljani Republike Srbije a ne postuju je.
 
Дошло је време... али време у коме треба да прво најлепше замолимо све оне којима се Срби и све што је српско и православне не свиђа - да буду љубазни да престану да нас више смарају јер имају могућности за разлику од нас да свако од њих ОДЕ У СВОЈУ ДЕЖЕЛУ. А ако не вреди лепо - може и ружно.

п.с. где могу више да се обавестим о српском одбрамбеном псу и да евентуално набавим једног мужјака ???
 

Back
Top