Adminu procitaj obvezno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

shtefcs

Početnik
Poruka
39
Interesuje me kako zasto je onda otvoren ovaj forum kada ja ne mogu da postavim pitanje ovde. Temu o WoW-u od pre dva tri dana zakljucate a novu mi brisete. Pa gde koj ***** da postavim pitanje :x kada kada se vi zaludjenici jedni koji se ne odvajate od tih kompova mangupirate i krijete iz tih kompa.
 
nisam video tvoj mail jer ne igram wow i ne pratim teme vezane za njega medjutim ako je bilo pitanje vezano za piratsku verziju onda je zakljucano jer je piraterija na ovom forumu tabu tema sto je bezveze jer i ti mod-ovi i admini isto koriste piratizovane programe i igrice. Pre godinu dana sam imao poduzu raspravu sa agentom orangom oko toga . jednostavno ovde nije dozvoljena prica o porateriji ali ako dobro ufilujes prolazi.
znaci mod-ovi ce gledati kroz prste ako provuces pirateriju na inteligentan nacin da nije eksplicitno naglaseno o cemu se radi ;)

evo ti jedan primer
secam se da su meni zakljucali temu kad sam pitao gde se moze naci crackovan server za neku igru ali isto tako su propustili temu gde se pitalo gde se moze naci server koji ne trazi autorizaciju cd key-a
znaci sve je u formulaciji pitanja sto je meni malo bezveze ali ajde takva su pravila.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top