MODERATORE, ZAŠTO BE BRIŠETE !?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Krstan

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
Господине МОДЕРАТОРЕ,

Као некадашњи богослов знам шта значи обављати посао цензора, али исто тако знам колико је то часан, достојанствен и истинољубив "манир власти" уколико је човек частан, честит и добронамеран. После овога што сте управо сами учинули (обрисали сте мој прилог под насловом „БОЖЕ, ПОМОЗИ МНОГОГРЕШНИМ СЛУГАМА СВОЈИМ“ – исти се може прочитати на: http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/15/007379389.html?1140223570 ) добро би било да размислите о овим мојим речима, не због мене, већ због себе. Пљунути на себе могу храбри, опростити праведни, а созерцавати само они којима је Господ Исус Христос у срцу. Да ли бар атом те богуугодне узвишености Ви лично осећате у себи ? Да ли сте, бар за трен, помислили да је Истина све оно што би тема тог мог прилога !? Ако стварно желите да овај форум претворите у пљуваоницу свега оного што је СРПСКО и СРБИНОВО нама СРБИМА овде нема места !? Уколико Вам је одговор потврдан нека вам Господ опрости оно што сам никада нећу моћи ! Немам ја ништа против, Господ ми је сведок да су ми речи произашле из срца, против неистомишљеника, друговерника и партијски другачије усмерених, чак напротив, подржавам такао нешто јер је то једини начин да видим колико сам у праву, но ово што на овом, надам се да је још увек СРПСКИ, форуму пласира " Dlakava_Strvina ", „James 007 „,Duh Sekire „ и још неколицина антисрпски настројених јадника је за сваку осуду. Пронађите ми један, једини њихов "прилог" где се људски, аргументовано и истинито говори о Србима и Србији !

Господине МОДЕРАТОРЕ, ако је још ишта људског у Вама вратите мој коментар којига сте малопре избрисали да би Срби и Српкиње видели шта је то недостојно, нељудско и неистинито што написах у њему ! Уколико сте сами њиме погођени то није мој већ ваш проблем. То је најбољи доказ да нисте праведни. Нисам ја ничији адвокат, већ човек који увек, свагда и на сваком месту говори и пише оно што осећа, зна и уме. Да ли је то врлина или мана није моје да о томе одлучујем...

Када сте већ били толико храбри да бришете оно што срцем пишем само због истине, искрености и добрих намера онда
МЕ СЛОБОДНО И БАНУЈТЕ јер не желим да будем на форуму где се истина о мом Народу, Вери и Отаџбини не може пласирати у облику, маниру и на начин како то ми ПРАВИ ПРАВЦИТИ СРБИ ЖЕЛИМО, ЗНАМО, СМЕМО и УМЕМО да чинимо... Надам се да ћете ме удостојити Вашим одговором...

Поздрав,

Крстан Ђ. Ковјенић



 
Брате, колико компликације око тако једноставне ствари.
Као бивши богослов(не чуди ме што си бивши) требало би да знаш кад си неитересантан, то јест досадан, као што би требало да знаш поуку о бисерима и свињама, познатим непознаваоцима уметности писмено/усмене мисли.
Шта да ти кажем, удружи се БЛ и Михајлом па направите нешто као Три Тенора.
У противном сви ћемо читајући твоје умотворине завршити као Ботичели.
 
Krstane, brišem jer malo-malo uzvikuješ nekakve molitve i po mom skromnom mišljenju spamuješ podforum Politika. Uključi se čoveče sa nekakvom običnom (da ne kažem ''normalnom'') izjavom i nema problema. Sukoba je bilo i biće ih.
Nego, nešto mi nije jasno. Jedni me optužuju da podržavam velikosrpske teme, drugi da podržavam isključivo ''one druge''... Dogovorite se više, da li sam srpski ili antisrpski nastrojen...
 
Po meni si jako realan osim sto mozda pustas malo duze one sa " losim namerama " sa kojima moramo da se obracunavamo posle na 7 - 8 strana. Sve je ostalo OK. Reci mi posto neces da odgovoris na PP zasto si banovao miskova? Zamolio me covek da te pitam pa odgovori radi njega posto nije dobio objasnjenje.
 
jomini:
Krstane, brišem jer malo-malo uzvikuješ nekakve molitve i po mom skromnom mišljenju spamuješ podforum Politika. Uključi se čoveče sa nekakvom običnom (da ne kažem ''normalnom'') izjavom i nema problema. Sukoba je bilo i biće ih.
Nego, nešto mi nije jasno. Jedni me optužuju da podržavam velikosrpske teme, drugi da podržavam isključivo ''one druge''... Dogovorite se više, da li sam srpski ili antisrpski nastrojen...

ТИ СИ ЈЕДАН НАЦИОНАЛИСТА ПРИКРИВЕНИИИИ.
ПУСТИ ТО ИЗ СЕБЕ :lol::lol::lol::lol::lol:

srbijasagrbom-1.jpg
 
King 7:
Sta mislite da se menjamo jedan mesec kao moderatori? Prvo Bl jednu nedelju, posle Marlon, Pac i tako redom, da vidimo kako bi islo. cisto radi zeznja, malo...
Bilo bi ti svašta... BL bi istog časa preimenovao naziv podforuma, Marlon bi napravio nešto između umetnosti i svaštare, Ras bi raspisao referendum da li može da ostane zauvek... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top