Bar ovde cete reci istinu...

LUDICA:
Pitanje je prvenstveno za muskarce(jer ja sam zensko, logicno), a naravno i djevojke su dobrodosle.
Da li ste se nekada zaklinjali da ste vijerni kada to u stvari niste bili, i dokle moze da ide vasa laz u nekoj vezi?
Da li ste, npr. nekoj djevojci govorili kako je volite i sl. samo da bi je kre.sali?
Koliko daleko ste spremni da idete sa lazima da biste postigli nesto u musko-zenskim odnosima?
Ne zaklinjem se i ne obecavam skoro nikad nista.
Nisam ribama govorio da ih volim samo da bih ih kresnuo jer nisam imao potrebe za to,jer nisam pichkopacenik.
Govorio sam nekima samo da ih volim posle vise kresanja. :lol:
Lazima se koristim iskljucivo radi opipljive finasijiske dobiti. Za ostalo znam da budem surovo iskren. Hehehehe! Boze sto sam divan! Svaka bi me devojka pozelela,kao i sto me zeli! :lol:
 
fuj ova Bundeva je bas tip pacenika sa kojim sam pricala neki dan..
decko je u roku od pola sata primio 3 poruke od tri razlicite devojke (koje naravno misle da ih voli,i svaka od njih je ubedjena da je samo njen,naravno) a onda ih je prosledjivao drugim ribama..Na kraju ga je nazvala jos jedna koja je sa njim i,nisam mogla da verujem svojim usima,nazvao je svojom najvecom ljubavlju i naravno rekao joj da je zauzet jer ima neka posla sa drugarom...U svakom slucaju kao slag na tortu nazvao je i petu i zakazao sex za isto vece!E,to je bednik.
Ja sam uvek verna iz mnogih razloga i nadam se da cu uvek imati ovakvo razmisljanje,najpre zbog sebe same.
 

Back
Top