TOP LISTA NADREALISTA

stasa649

Zainteresovan član
Poruka
130
Da li se ko seca ove serije sto je isla na TV Sarajevo,moj cale je sve epizode snimao na kasete dok sam jos bila vrlo malo dete,da bi ih kasnije gledala sto puta ,a sada sam nabavila i neki piratski divx.......Strasni su,sa toliko duha svakog su indirektno prozivali,i bili poput Nostradamusa,predvideli i segacili se sa onim sto nam se kasnije desilo!Stoga,sta kazete jel se neko seca?
 
Naravno.
Mozda najbolji nas serijal ikada.
Cini mi se da sama ideja nije bas toliko originalna,rekao bih da su im uzor bili Monty Python-ovci,
ali sadrzaj je svakako kvalitetan.
Jedino sto sam ih ja zadnji put gledao jos tad kad su redovno isli na tv-u.
Nikako da snimim od nekoga taj divx,imam negde samo jednu epizodu.
 
angely:
Najbolji fazon mi je bio sa prevodiocem kad nadje devojku (mislim da je slovenka u pitanju) pa kad treba da mu plati prevodjenje, kaze:"Ali ja vas nista ne razumijem..."
Da to je dobar fazon,kao-- oni tipicni dosadni enterijer intelektualnih razglabanja o jeziku,voditelj koji se smara,i Nele povrh toga"postoje crnski,gorski,srpsi,hrvatski i bosanski jezici"Da,da......
A ja mislim da su Djurine kucne carolije trijumf....
 
Login Killer:
Imam u kopmu sve epizode. Nele je car.
Meni najbolji stos je ono NAGRADA OTIMANjA kad 2 ljudi dobiju nagradu 7 godisnji boravak u zatvoru.
Gde si nasao sve epizode?
A sto se tice nagradnih otimanja,treca nagrada-otimanje televizora(bez obzira na marku i proizvodjaca),treca nagrada otimanje auta i prva trijumfalna sedmogodisnji boravak u zatvoru!
 
Login Killer:
Kod jedne moje prijateljice.
Ona nije ni znala, ja joj sredjivao komp i slucajno spazim jedan folder piste TLN. Otvorim kad ono Top lista nadrealista sve epizode. Odnesem kuci HD i sve epizode prekopiram.
Je*iga,ne znam gde bi mogla naci sve epizode,pogotovo one prve,posto ove krajem osamdesetih imam vecinu!Sta mislite za ekipu glumaca TLNa?
 
Dobar dan domacine! Kako se selo zove?
Veselo.
Veselo i tebi bilo, selo kako se zove?
Veselo.
MA veselo bilo i tebi i svima nama, selo kako se zove?
Veselo!
Ma veselo bilo i tebi i svima nama 100 godina nego selo kako se zove!
Selo Veselo!
Aaaa oprostite izgleda se selo ipak zove Veselo.
 
Klarisa:
Dobar dan domacine! Kako se selo zove?
Veselo.
Veselo i tebi bilo, selo kako se zove?
Veselo.
MA veselo bilo i tebi i svima nama, selo kako se zove?
Veselo!
Ma veselo bilo i tebi i svima nama 100 godina nego selo kako se zove!
Selo Veselo!
Aaaa oprostite izgleda se selo ipak zove Veselo.
Da to je strava fazon,jos pogotovo uz dramaticno neletovo lice taj fol nije mogao promasiti...........Nikako da nadjem one starije epizode s pocetka osamdesetih imam ih tek par.....
 
Login Killer:
Kod jedne moje prijateljice.
Ona nije ni znala, ja joj sredjivao komp i slucajno spazim jedan folder piste TLN. Otvorim kad ono Top lista nadrealista sve epizode. Odnesem kuci HD i sve epizode prekopiram.

postovanje kolega. postoji li sansa da se nekako dogovorimo oko kopije ovih epizoda, spremna sam platiti. hvala :D
 
Login Killer:
Kod jedne moje prijateljice.
Ona nije ni znala, ja joj sredjivao komp i slucajno spazim jedan folder piste TLN. Otvorim kad ono Top lista nadrealista sve epizode. Odnesem kuci HD i sve epizode prekopiram.
Jel mi moze neko reci koliko ima serijala, epizoda u serijala, novogodisnjih specijala itd.? Ma, sve o seriji! Neki ortak nabavio puno epizoda, ali mislim da to nije sve.
 

Back
Top