TOP LISTA NADREALISTA

A jel znate za onu igru "Hrkljus":lol: eeee kakvi likovi. ILi kad se kao zemlja toliko rasparcala da je sad svaka zgrada svoja drzava, pa svaki stan svoja pa po stanu svaka soba opet svoja drzava....pa otisla baba na pijacu i sto pita usput prelazi granicu i stalno nekog moljaka, te nemas ovo te nemas ono....i kao vrhunac uspe da se vrati kuci i ide joj se u wc ali ne da joj sin da prodje jer joj je istekla viza ;lol: GENIJALNO!!
 
Izgleda da sam za hrkljus malo zakasnila :)
A jel se secate ono kad su kao skrivenu kameru imitirali pa isprepadaju ljude i kad pocnu da ih mlate tek onda im kazu kao ha ha ha skru=ivena kamera: Pa sto nisi reko ba da se malo sredim ocesljam..." A naravno izmislili neke gadne fore tipa znate li da vam je majka umrla itako to!
 
Prije svega moje ogromno izvinjenje zbog dizanja stare teme u zivot, ali ovo ustvari ne smije umrijeti!

Moj duboki naklon svim TLN obozavaocima! Neopisivo je koliko obozavam Nadrealiste, njihov beskrajni humor i prodiju. Sve njihove epizode znam napamet, uvijek ih rado gledam i vjerujem da nikad nece dosaditi. Nadrealisti su neponovljivi i nikad nece biti prevazidjeni, njihov sjaj ce oduvijek bljestati medju onima koji su ih spoznali i nikad nece umrijeti.

Vidim na forumu da ima nekih koji posjeduju SVE epizode TLNa. Naime, u potrazi sam za zadnjom epizodom (nova godina 1991/1992: Novo radno mesto: proslava nove godine; gost u studiju kod Neleta: veliki ucitelj ninja revizora; TV anketa: Ko je to Sahbaz?; nova valuta: Dje ba zapelo, Koga ti foliras, Daj sta das, itd itd) evo brojim petu godinu. Sve ostale epizode imam ali ceznem za ovom koju nigdje ne mogu naci: ni na internetu, a ni Televizija je nema! Ubicu za zadnju epizodu Nadrealista...
Oni koji je imaju molim, kumim i preklinjem da mi se jave na msn niray6@hotmail.com ili na e-mail sun.psychonaut@gmail.com
Hvala unaprijed!
 
Prije svega moje ogromno izvinjenje zbog dizanja stare teme u zivot, ali ovo ustvari ne smije umrijeti!

Moj duboki naklon svim TLN obozavaocima! Neopisivo je koliko obozavam Nadrealiste, njihov beskrajni humor i prodiju. Sve njihove epizode znam napamet, uvijek ih rado gledam i vjerujem da nikad nece dosaditi. Nadrealisti su neponovljivi i nikad nece biti prevazidjeni, njihov sjaj ce oduvijek bljestati medju onima koji su ih spoznali i nikad nece umrijeti.

Vidim na forumu da ima nekih koji posjeduju SVE epizode TLNa. Naime, u potrazi sam za zadnjom epizodom (nova godina 1991/1992: Novo radno mesto: proslava nove godine; gost u studiju kod Neleta: veliki ucitelj ninja revizora; TV anketa: Ko je to Sahbaz?; nova valuta: Dje ba zapelo, Koga ti foliras, Daj sta das, itd itd) evo brojim petu godinu. Sve ostale epizode imam ali ceznem za ovom koju nigdje ne mogu naci: ni na internetu, a ni Televizija je nema! Ubicu za zadnju epizodu Nadrealista...
Oni koji je imaju molim, kumim i preklinjem da mi se jave na msn niray6@hotmail.com ili na e-mail sun.psychonaut@gmail.com
Hvala unaprijed!

Na bosanskoj televiziji svake nedelje oko podne se emituju oni prvi nadrealisti(cini mi se 1984),jos je i Ricl bio ziv
 
Da li se ko seca ove serije sto je isla na TV Sarajevo,moj cale je sve epizode snimao na kasete dok sam jos bila vrlo malo dete,da bi ih kasnije gledala sto puta ,a sada sam nabavila i neki piratski divx.......Strasni su,sa toliko duha svakog su indirektno prozivali,i bili poput Nostradamusa,predvideli i segacili se sa onim sto nam se kasnije desilo!Stoga,sta kazete jel se neko seca?

Hahaha...Da,fenomenalni su,Nele Karajlic je genije.
Najbolje mi je ono kad Nele vodi dnevnik,u buducnosti 17.septembra 2007.
Kao,Jugoslavija odobrava kredit Americi od 20 000 000 000 dolara,danasnjih 100 000 dinara,a jos jedna japanska firma bankotira zbog ekspanzije Nishkih televizora.
Nemiri u Svedskoj,koja je u jakoj ekonomskoj krizi,poginulo 3 ljudi i 11 pingvina.

:lol: :lol: :lol:

Bas se obistinilo :?
 
Da,na BHT svakog ponedeljka u 20h ima TLN (to u nedelju je repriza).Veceras se prikazuje zadnja (11 epizoda) iz '84.A treba da bude prikazani i ostali serijali do kraja.Nisam sigurna da li ce biti prikazani i onaj zadnji kada su se raspali za vreme rata 92 ili 93 nisam sigurana koje je godine bilo(taj serijal je bez Karajlica). Inace neznam da li je neko gledao Nadrality shou sto je pokrnuo Zenit i Ogi.Imaju stare tematike i zezaju sve zive.
 
Na bosanskoj televiziji svake nedelje oko podne se emituju oni prvi nadrealisti(cini mi se 1984),jos je i Ricl bio ziv

da ,nedavno su bili na ftv...ja se baš iznenadih kad sam vidjela...bila je epizoda kako srbi,hrvati,crnogorci i ostali u studiju komentarišu fudbalsku utakmicu,svako na svoj način...iz cg se javljao vuk mandušić...:lol:
 
Ipak nista od zadnje epizode na TVu. Sve je bila tek repriza reprize...
Nisu prikazane ni ratne epizode, samo smo mogli vidjeti isjecke u dokumentarcu "Kako su nastali nadrealisti".
Jeb*ga, sta da kazem... trazicu je i dalje.
Elem, ne znam kojim cudom, ali, postoji dio te epizode na youtube: Nova valuta! -

Uzivajte!
 
Mislim da niko zaista nema sve epizode... Bilo je nekih kompilacija, ali sve je to skinuto sa starih VHS kaseta i nista nije kvalitetno... A koliko sam cuo, neki originalni snimci su unisteni za vreme rata...

Ali, ipak, serija je neprevazidjena!
Ovo su neki od mojih omiljenih klipova (a ima ih jos 10x toliko... svaki njihov geg je za medalju)
- jezici

itd...
 
Mislim da niko zaista nema sve epizode... Bilo je nekih kompilacija, ali sve je to skinuto sa starih VHS kaseta i nista nije kvalitetno... A koliko sam cuo, neki originalni snimci su unisteni za vreme rata...

Ali, ipak, serija je neprevazidjena!
Ovo su neki od mojih omiljenih klipova (a ima ih jos 10x toliko... svaki njihov geg je za medalju)
- jezici

itd...
 
To što svaka budala danas,kada hoće da napravi fazon,priča bosanaki,ne treba da se poistovećuje sa TLN,jer su oni,pored strašno dubokoumnih fazona,uspeli da anticipiraju većinu političkih zbivnja sa početka devedesetih,krajnje objektivno,da većina ljudi ni danas,kada smo sve prošli,ne poseduje tu dozu objektivnosti.
TLN se nikako ne može posmatrati u svetlu "bosanskog humora".Davno su oni prevazišli granice države u kojoj su živeli.

:eek:
 

Back
Top