Čudila,frikovi,likovi Beograda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa evo.. kod mene još nisu počeli da bacaju klozetare, ali zato redovno skupljam( po svom dvorištu) koske od raznih životinja, prazne flajke( od pet litara za mineralnu vodu) i kojekakve kese, što prazne, što pune..Naime, ja živim u prizemljuši, a okružen sam soliterima u kojima žive neki jako kulturni ljudi.. ne znam odakle popiše tol'ku kulturu!?
Ali srećan sam.. jer još nisu počeli da izbacuju stari nameštaj i rabljene sanitarije...
 
Sem bake u Jurija Gagarina, koja nije izbacila smeće iz stana 15 godina, za koju su verovatno čuli i codemakeri, desilo se da u istom bloku pored tatatatirca na terasi zvizne sanitarija i zvekne o zelenilo.Ovo na žalost, ili zadovovljstvo nas koji preča posla ne tražimo, nisu usamljeni incidenti. Al' s topicmajstorima nema smisla.
 
a jel si cuo za onu babu sto drzi nekoliko koza u stanu (ne mogu da se setim u kom naselju) uzas!?!?!?
smajli-c090-1.gif
 
Guru 42:
Pa evo.. kod mene još nisu počeli da bacaju klozetare, ali zato redovno skupljam( po svom dvorištu) koske od raznih životinja, prazne flajke( od pet litara za mineralnu vodu) i kojekakve kese, što prazne, što pune..Naime, ja živim u prizemljuši, a okružen sam soliterima u kojima žive neki jako kulturni ljudi.. ne znam odakle popiše tol'ku kulturu!?
Ali srećan sam.. jer još nisu počeli da izbacuju stari nameštaj i rabljene sanitarije...
Gde stanuješ? :D
 
Pazite ovu pricu :

- Na Novom Beogradu , blok 3 kod FONTANE ... nekom tipu ispred zgrade gde parkira auto uvek neko namaze soferku sa GOVANCETOM , i tako 2 nedelje za redom .... covek poludeo , ne zna sta da radi i zamoli jednog mog ortaka da postavimo kamere na ulazu i da snimimo ko to radi ... kad covece pazi vreme 03:22 baba iz iste zgrade , komsinica sa sprata nosi kesu sa govancetom i pici baba po autu sve lepo razmrljala ... ortak javi tipu ,on izleti i uhvati babu ... Kaze joj imas 2 sekunde da operes kola ili kicmu lomim to nam je on ispricao posto sam samo video sliku nema tona ... baba dolazi i pere mu auto u 3:30 hehehhehhe NO COMMENT ... covek ju lepo pita sto to radis , IZGOVOR : Moj suprug je umro zbog takvih koji parkiraju auto ispred ulaza jer da nije bilo takvih automobila hitna pomoc bi stala tacno na ulaz i on bi bio ziv ... znaci no comment !!!!
 
dok sam zivela u ngbd-u leteli su zamrznuti pilici sa nekog prozora uredno dok su se muz i zena fajtali.
jedan klinac je dok su mu roditelji na poslu bacao jaja sa terase i gadjao prolaznike, detetu bilo dosadno sta ces.nekom prilikom je bacao i igracke.
kese sa djubretom i upotrebljeni ulosci bili su redovni leteci objekti.flase prema igralistu takodje.
znam za primer bacenog video rekordera sa 15. sprata.
zaglavljena ves masina u kanalu za bacanje djubreta sa visih spratova do smecare.preko toga nagomilane kese.dok se nije ustanovilo sta je, umalo se nismo podavili i zarazili redom svi.
lokalni likovi? redovan stole piksi, svira frulicu u knezu i na kalisu i peva tako godinama. zika obretkovic legenda grada.
 
Kod mene u zgradi na Novom Beogradu , jedno da ne lazem 2 nedelje neko ostavi smece u kesi ispred vrata i nikako da nahvatam tipa , dok nisam popizdeo i lepo otvorim kesu i istresem po celom ulazu i tako slucajno iz kese ispadne racun za infostan i vidim ime , i kazem coveku da pokupi sve sto sam prosuo ....... nije se bunio , inace je taj cica od 65 godina kaze mrzi ga da nosi do kante za smece pa ostavio meni kao lakse cu je NO COMMENT .... !!!!!
 
whitenicky:
E tamo kod FONTANE je haos nema sanse da negde parkiras , a meni onako nesto da urade i da vidim nekog , mislim da bi polizao sve inace ...... :) ode glava :) :) :) !!!!

znam kako je kod fontane, zivim u blizini, i idem tu vrlo cesto...
ali svejedno, to nije opravdanje...
a ono sto si rekao za djubre...pa trebalo ga je nasamarati da se pusi...ili jednostavno ostavljati svoje djubre ispred njegovih vrata, sto je mislim jos bolje resenje :)
 
Ja znam decu koja su gadjala prolaznike krompirom,jednoj zeni s bebom su prosuli salatu na glavu,mom caletu izgrebali kola koja jedina nisu smetala ispred zgrade...A o tome da su mi ispred stana redovno smece,dvosedi,trosedi,raspadnute komode,blato,itd. od komshija da i ne govorim... A tek da komsije s kojima delim terasu na njoj drze kuche i nikada ga ne izvode napolje!!!Choveche kako to smrdi....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top