Neki dobar program(administrator) za kontrolu racunara u mrezi?

alien2000

Obećava
Poruka
62
Zna li neko neki dobar program tj. administrator za kontrolu racunara u mrezi, da recimo mogu da kontrolisem sve racunare tj. aktivnosti na tim racunarima.Neko mi je rekao da je cuo za program pomocu koga na glavnom racunaru se desktop podeli na nekoliko manjih prozora gde se prikazuju aktivnosti na ostalim racunarima.Hteo bih pomocu tog programa da imam i kontrolu pristupa pojedinih racunara na internetu.Da li postoji i program za obrnuti proces da ono sto ja radim na glavnom(serveru) racunaru ostali vide na svojim.(naravno mogu isti program odozgo instalirati na svim ostalim racunarima ali to mi ne odgovara zbog bezbednosti naime ja radim za glavnim racunarom pa je potrebno ponekad objasniti ostalim korisnicima kako da izvedu neku operaciju na nekom programu)
Ako neko zna za neki program (ne mnogo veliki) koji radi gore opisano molim vas da mi postavite link do downloada tog programa.
UNAPRED HVALA.
 
Qdar:
Takođe postoji i Remote Administrator, koji i sam koristim u mreži, i odrađuje svoj posao. naročito je pogodan kada treba nekom u mreži podesiti nešto i tada ga pokrećeš - pređeš na njegovu mašinu podesiš sve, a on on usput nešto nauči. Ne bih znao koji je link, progooglaj malo, pa ako budeš imao problema sa povezivanjem - pm me for details.

To provereno zavrasava posao. I ja sam za to.
Prosto sistem funkcionisanja, nema previse podesavanja, sjajna stvar za Administratore.
 

Back
Top