Neki dobar program(administrator) za kontrolu racunara u mrezi?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Neki dobar program(administrator) za kontrolu racunara u mrezi?

Obećava
    Učlanjen
    13.10.2005.
    Reputaciona moć
    45

Question Neki dobar program(administrator) za kontrolu racunara u mrezi?

Zna li neko neki dobar program tj. administrator za kontrolu racunara u mrezi, da recimo mogu da kontrolisem sve racunare tj. aktivnosti na tim racunarima.Neko mi je rekao da je cuo za program pomocu koga na glavnom racunaru se desktop podeli na nekoliko manjih prozora gde se prikazuju aktivnosti na ostalim racunarima.Hteo bih pomocu tog programa da imam i kontrolu pristupa pojedinih racunara na internetu.Da li postoji i program za obrnuti proces da ono sto ja radim na glavnom(serveru) racunaru ostali vide na svojim.(naravno mogu isti program odozgo instalirati na svim ostalim racunarima ali to mi ne odgovara zbog bezbednosti naime ja radim za glavnim racunarom pa je potrebno ponekad objasniti ostalim korisnicima kako da izvedu neku operaciju na nekom programu)
    Ako neko zna za neki program (ne mnogo veliki) koji radi gore opisano molim vas da mi postavite link do downloada tog programa.
    UNAPRED HVALA.

Obećava
    Učlanjen
    28.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Neki dobar program(administrator) za kontrolu racunara u mrezi?

Odesh na www.download.com i ukucash u search LANview i tamo imash LANview 2.9 trial 30 dana. ako nedjem josh neki javitju ti

Obećava Qdar (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Neki dobar program(administrator) za kontrolu racunara u mrezi?

Takođe postoji i Remote Administrator, koji i sam koristim u mreži, i odrađuje svoj posao. naročito je pogodan kada treba nekom u mreži podesiti nešto i tada ga pokrećeš - pređeš na njegovu mašinu podesiš sve, a on on usput nešto nauči. Ne bih znao koji je link, progooglaj malo, pa ako budeš imao problema sa povezivanjem - pm me for details.
    Success is getting what you want.
    Happiness is wanting what you get.

Iskusan BGD-Platform (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2006.
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio Qdar
    Takođe postoji i Remote Administrator, koji i sam koristim u mreži, i odrađuje svoj posao. naročito je pogodan kada treba nekom u mreži podesiti nešto i tada ga pokrećeš - pređeš na njegovu mašinu podesiš sve, a on on usput nešto nauči. Ne bih znao koji je link, progooglaj malo, pa ako budeš imao problema sa povezivanjem - pm me for details.
    To provereno zavrasava posao. I ja sam za to.
    Prosto sistem funkcionisanja, nema previse podesavanja, sjajna stvar za Administratore.

Slične teme

1. Preporucite mi neki dobar ljubavni film,ali bas da bude dobar
    Autor Vojvoda_86 u forumu Film i video
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.02.2008., 14:03
  2. Ima li neki server administrator ovde?
    Autor Agent Orange u forumu Web dizajn
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.04.2007., 04:21
  3. Neki dobar program za seckanje avi fajlova?
    Autor alien2000 u forumu Softver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.02.2006., 20:27
  4. Program za kontrolu podataka u lokalnoj mrezi
    Autor rajkec u forumu Softver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.04.2005., 19:16
  5. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.12.2004., 19:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor