ZNAM, SRBINE BRATE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Krstan

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
З Н А М, СРБИНЕ БРАТЕ!

ДРАГИ СРБИНЕ БРАТЕ,

Бог ми је сведок да знам много што-шта од тога што си побројао. Занам да су Ти речи срцем написане произашле из дубине душе Србинове. Знам да лично ниси злонамеран, то осећа свако срце Србиново. Знам да знаш да и сам приближно на исти начин размишљам. Знам да је хришћански „Ко тебе по једном образу, окрени му и други”. Знам да држава није торба и да се не може пренети на друго место, некамо далеко од свих непријатеља Српства, Христа, мајеке Србије и свих других земаља Србинових. Знам да Студеница, Господе, зашто је такву не сотвори, није златна јабука, да се не може у недра тутнути и тако од Арбанаса одбранити. Знам на дивљаштво не треба ићи дивљачки, али исто тако знам да је „HISTORIJA MAGISTRA SERBORUM EST !” (Историја је учитељица Срба). Знам да се света земља српска не сме никоме давати, нико је не сме прћијом својом називати и скрнавити. Знам да се Отаџбина и крвљу, душом и умом мора бранити. Знам да треба све покушати да дође до мирног решења свих проблема и знам да крваве КОСОВСКЕ БОЖУРЕ, то није цвеће већ расцветала душа српских светитеља, јунака и страдалника, који изникнуше на српској души, јунаштву, светости и крви предака Твојих и мојих не сме туђинска рука заливати, туђинска суза квасити и поган скрнавити. Живот свој за ту светост, нашу зибелку, нашу муку и наш понос, нашу дику и слику, наш чемер и медовину, наше СРПСТВО на небеса вазнето ДАТИ НИЈЕ УМИРАЊЕ, ВЕЋ ВЕЧНИ ЖИВОТ.

Поштовани и уважени господине, драги СРБИНЕ БРАТЕ, ја знам да Ти то све знаш и да све то знају сви Срби и Српкиње који у свом срцу, души и уму осећају овоземаљско СВЕТО ТРОЈСТВО које се зове НЕБЕСКО СРПСТВО, ХРИСТОВА ЦРКВА и МАЈКА СРБИЈА. Срећан сам што си на то сазнање поносан исто онолико колико је то и моја свеколика шпатност.

Братски поздрав,

Крстан Ђ. Ковјенић

P. S.

Драги, СРБИНЕ БРАТЕ,

Осим горе поменутог такође знам да са усташама, потурицама, ДОС-манлијама, арбанасима и другим демоном опседнутим смрдибубама не треба губити драгоцено време. Треба само Српкињама и Србима отворити очи, очистити душу и просветлити ум како би срцем видели да су то најобичније протуве којих се и рођена мајка сећа са сузом у оку, стидом у души и муком на плећима. Наша будућа поколења ће их се сећати и проклињати.
_________________

Крстан Ђ. Ковјенић

С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!
 
Arhangel NS:
Eво га још један романописац...Докле бре!

Поштовани/а,

Све дотле док Срби и Српкиње у Србији не схвате ко је вера, а ко је невера, ко је анђео, а ко демон и ко је србољуб, а ко србомрз. Хвала Богу да су времена (Ам)броз комуњарско-накарадног мрака, ДОС-манлијског издајства и ватиканско-усташко-германских фалсификата о Србима и Србији прошлост које ће се српска поколења увек сећати и проклињати како се то никада и нигде више не би поновило.

Поздрав,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Duh Sekire:
Јао нееееееееее
Не само Крстан...
Ма заболе ме ионако палим на скијање.

ДОС-манлијски србомрзи душе,

Док "палиш" на скијање да ли се бар упиташ колико Српкиња и Срба немају ни најминималнијих услова за голи живот само због тога што су их ДОС-манлијски, а поготово они најгори, Тадићеве жуће, нарко-искоти покрали, обогаљили и у црно завили. Када бисте имали бар трунку савести, мрву чојства и атом хришћанске богобојажљивости срцем би осетили, сузом показали и уздахом поткрепили сву тежину, бол и оловност тих мојих душом исписаних речи. Размишљајте мало о томе, покажите да је још увек мрвица човека у Вама.

Хришћански поздрав,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Krstan:
ДОС-манлијски србомрзи душе,

Док "палиш" на скијање да ли се бар упиташ колико Српкиња и Срба немају ни најминималнијих услова за голи живот само због тога што су их ДОС-манлијски, а поготово они најгори, Тадићеве жуће, нарко-искоти покрали, обогаљили и у црно завили. Када бисте имали бар трунку савести, мрву чојства и атом хришћанске богобојажљивости срцем би осетили, сузом показали и уздахом поткрепили сву тежину, бол и оловност тих мојих душом исписаних речи. Размишљајте мало о томе, покажите да је још увек мрвица човека у Вама.

Хришћански поздрав,

Крстан Ђ. Ковјенић

Ево га почео.
Већ се ваљам од смеха.
Раније ми се дешавало да кући легнем да спавам, сетим се Крстана и стомак ми се тресе од церекања...
 
Даме и господо,

Ко су, какви су, чији су и какве су им анималне намере они који сада представљају Србе и Србију свако се може уверити на доказу који ономад пласирах под насловом "СРЦЕПАРАЈУЋА ИСПОВЕСТ СЕСТРЕ ЈЕФИМИЈЕ" на http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/15/007282389.html?1140172570
Они који те и такве злочинце могу својим звати нека им Господ опрости оно што сам никада нећу моћи. Молим вас размишљајте о томе!

Увек Ваш друг, пријатељ и брат,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Duh Sekire:
Ево га почео.
Већ се ваљам од смеха.
Раније ми се дешавало да кући легнем да спавам, сетим се Крстана и стомак ми се тресе од церекања...

Поштовани/а,

Молим Вас прекрстите се неколико пута, (про)читајте Молитву Господњу, замолите Господа да Вам опрости и то ће се и догодити. То што видите у огледалу нисте Ви већ демон који Ван се цери. Пљуните на то што видите јер то је једини начин да се решите сатане који Вас је окупирао.

Усрдно молим Свевишњег за спас, мир и спокој напаћене, опогањене и богохуле душе Ваше !

Крстан Ђ. Ковјенић

 
marlon:
Ima Krstane, ne mrvica nego mnogo više u Duhu, Arandjelu i u svima nama ovde, nego smo se brate umorili od velikih reči. Nema od toga ništa. Drugo vreme... ali mi smo isti ljudi.

Кад би то било и стварно тако србомрзи нарко-аџуван који Вас је потчинио сигурно на Вашу брњици не би изрезбарио име "marlon". Можда би ваше речи некога и могле да заведу, али смрад је ипак толико осетан да се то не може догодити. Срби срцем осећају ко је вера, а ко је невера!.
 
Krstan:
Поштовани/а,

Молим Вас прекрстите се неколико пута, (про)читајте Молитву Господњу, замолите Господа да Вам опрости и то ће се и догодити. То што видите у огледалу нисте Ви већ демон који Ван се цери. Пљуните на то што видите јер то је једини начин да се решите сатане који Вас је окупирао.

Усрдно молим Свевишњег за спас, мир и спокој напаћене, опогањене и богохуле душе Ваше !

Крстан Ђ. Ковјенић


Поштовани Госпдине Ђ. Ковјеничу,
ја не гледам у огледало, него гледам Вас и много сте ми смешни.
Захвалам сам Вам на молитвама, а лично идем у цркву кад имам за шта се Богу захвалити - што и није тако ретко.
Је не повлачим Бога за рукав својим молбама - јер да сам Његовом месту не бих волео да мени неко то ради.

А пошто гледам Вас:
http://www.google.com/search?client...&q=Krstan+Đ+Kovjenič&lr=&btnG=Pesquisa+Google

А је ли ово ваша општина?
kraji.gif
 
Krstan:
Кад би то било и стварно тако србомрзи нарко-аџуван који Вас је потчинио сигурно на Вашу брњици не би изрезбарио име "marlon". Можда би ваше речи некога и могле да заведу, али смрад је ипак толико осетан да се то не може догодити. Срби срцем осећају ко је вера, а ко је невера!.
Ма види молим те.... :lol: :lol: :lol: Наркоџуван и то на брњицу и још изрезбарио :lol: А ја мислио ти Крстане Србин, Светосавац а сад видим оклем ветар дува.... а дува оданле, мало ниже. Кажу наши стари... стави лојавца у џак и седи на њега и са другим дивани и пи каву... и онај у џаку и онај преко пута тебе, о теби мисле исто. Поучно. Како оно беше у дукљанском речнику....


ГОЛУБ - птица на гас, која пред унутрашњим притиском бежи наизван.... :lol:
 
Krstan:
З Н А М, СРБИНЕ БРАТЕ!

ДРАГИ СРБИНЕ БРАТЕ,

Бог ми је сведок да знам много што-шта од тога што си побројао. Занам да су Ти речи срцем написане произашле из дубине душе Србинове. Знам да лично ниси злонамеран, то осећа свако срце Србиново. Знам да знаш да и сам приближно на исти начин размишљам. Знам да је хришћански „Ко тебе по једном образу, окрени му и други”. Знам да држава није торба и да се не може пренети на друго место, некамо далеко од свих непријатеља Српства, Христа, мајеке Србије и свих других земаља Србинових. Знам да Студеница, Господе, зашто је такву не сотвори, није златна јабука, да се не може у недра тутнути и тако од Арбанаса одбранити. Знам на дивљаштво не треба ићи дивљачки, али исто тако знам да је „HISTORIJA MAGISTRA SERBORUM EST !” (Историја је учитељица Срба). Знам да се света земља српска не сме никоме давати, нико је не сме прћијом својом називати и скрнавити. Знам да се Отаџбина и крвљу, душом и умом мора бранити. Знам да треба све покушати да дође до мирног решења свих проблема и знам да крваве КОСОВСКЕ БОЖУРЕ, то није цвеће већ расцветала душа српских светитеља, јунака и страдалника, који изникнуше на српској души, јунаштву, светости и крви предака Твојих и мојих не сме туђинска рука заливати, туђинска суза квасити и поган скрнавити. Живот свој за ту светост, нашу зибелку, нашу муку и наш понос, нашу дику и слику, наш чемер и медовину, наше СРПСТВО на небеса вазнето ДАТИ НИЈЕ УМИРАЊЕ, ВЕЋ ВЕЧНИ ЖИВОТ.

Поштовани и уважени господине, драги СРБИНЕ БРАТЕ, ја знам да Ти то све знаш и да све то знају сви Срби и Српкиње који у свом срцу, души и уму осећају овоземаљско СВЕТО ТРОЈСТВО које се зове НЕБЕСКО СРПСТВО, ХРИСТОВА ЦРКВА и МАЈКА СРБИЈА. Срећан сам што си на то сазнање поносан исто онолико колико је то и моја свеколика шпатност.

Братски поздрав,

Крстан Ђ. Ковјенић

P. S.

Драги, СРБИНЕ БРАТЕ,

Осим горе поменутог такође знам да са усташама, потурицама, ДОС-манлијама, арбанасима и другим демоном опседнутим смрдибубама не треба губити драгоцено време. Треба само Српкињама и Србима отворити очи, очистити душу и просветлити ум како би срцем видели да су то најобичније протуве којих се и рођена мајка сећа са сузом у оку, стидом у души и муком на плећима. Наша будућа поколења ће их се сећати и проклињати.
_________________

Крстан Ђ. Ковјенић

С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!

Apsolutno ROMANTIČNO!

Nadam se da su ovakve gluposti daleko za nama...
To što sam ja rodjen na ovom brdu kao i mnogi od vas pa se zato nazivamo Srbima, a ne na onom tamo da bi se zvali Francuzima ili pak onom tamo brdu pa da budemo Nemci, dakle, nikako ne može da me ubedi da verujem u ovo napisano.
Zaista literarno lepo, ali jezivo u jednom drugom smislu.
Ko hoće neka te posluša...
Svako bre svojata ovu zemlju i koješta a sa druge strane (ne mnislim na Vas) mu u stvari treba neko da bi ostvario svoje ciljeve koji ni u kom pogledu nisu toliko sveti...

AKO IKOGA TREBA DA PITAM ŠTA DA RADIM U ŽIVOTU KAD SAM U NEDOUMICI A TO ĆE BITI ONI KOJI SU ME sklpeali...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top