Razlika izmedju (Am)broz ********* i njihove kopiladi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Krstan

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
НЕМА РАЗЛИКЕ ИЗМЕЂУ (Ам)БРОЗ - КОМУЊАРА И ЊИХОВЕ КОПИЛАДИ

Драге даме, поштована господо,

Не тако давно један паметан Србин (Душко Радовић) рече: „ Ако већ тучете своју децу онда их туците децу када приметите да су вам (идеолошки) слични !” Да чак ни то нису прочитали, а поготово покушали да схвате, будалама џаба говорити, поруку те максиме, тито-комуњарски дупелизи налети, људска снијет морала и мисаоног склопа амебе, бедници којих ће се сва будућа поколења српска сећати и исте проклињати, најбољи доказ за ту тврдњу свако је могао чути, по смраду осетити и видети уколико је имао прилику да пре неки дан на ТВ „ПИНК”-у, гебелсовско-ватиканско-усташко-арбанашко средство чији задатак је да се руга, исмејава и блати Србе и Србију, у кретено-идиотској емисији чији је аутор и водитељ сподоба каја је своју душу дала ђаволу, тело нарко-аџуванима, а мисленост непријатељима Срба и Србије, име јој не желим ни спомињати јер својим чињењем то не заслужује, „Замка”. Боже, па зар стварно људи могу да спадну на тако низак ниво? Зар ти и такве лопуже најгоре врсте, најзверскијих намера и најкретенско-идиотског вокабулара уопште и могу људима се звати ? Ако тим и таквим развратницима, криминалцима и издајницима није место у затворима, лударама и на буњишту онда зашто таква места уопште постоје !?

Даме и господо, са неколико речи, покушаваћу колико год будем могао да елиминишем утицај емоција на овај мој прилог како бих на тај начин поштедио Србе и Српкиње у светој земљи Србији који копрцање у јаду, беди и општој муци још увек животом зову, желео бих да их ова моја истина што мање погоди, повреди и заболи, на сваком, иоле умном, приметан начин да установим истост тито-комуњарских антисрба, звери и развратника и ових њихових копилана сада преоденутих у „демократско” рухо, заштићени демонском образином „елитизма” и богато награђених од стране Амера, Ватикана, Германа, усташа, потурица, арбанаса и других најокорелих непријатеља Срба и Србије. Дакле, већ на први поглед се то да уочити, мада су инструисани, плаћени и нахушкани од истих бедника, злочинаца и аџувана нојгорег соја, да се, исто као и њихови оци, свађају око плена који су отели од Срба и Српкиња у Србији. Пре него што покушам о тим криманалцима који се сада свађају око плена нешто више да напишем морам Вас подсетити на вокабулар очева њихових како бисте могли да видите да само будале могу да траже јабуку испод крушке, односно да покажем и докажем да је све исто само ћопавих (Тито & Ђинђић) нема. Нећу Вас подсећати, поштедићу Вас тог бола, шта је злотвор „Тито ( и други јадници” „рекао у Лици”, на „Овчару и Каблару”, богохуло-луђачке „молитве” „Друже, Тито ми ти с(в)е кунемо”, бојим се да тог хромог Дабу не повампирим, али морам Вас подсетити на следеће:


„Срби и Србија се морају казнити”,
„Сву (тада постојећу) индустрију преселити у ”братске републике„ Хрватску и Словенију”
„Слаба Србија, добра Југославија”,
„Срби су криви за све”
„Одузети све богаство ”буржујима„
”на Голи оток утамничити све Србе који се не слажу са „партијом”
„Србију разделити на три дела”,
„Само они Срби који су непријатељски расположени према Србима и Србији могу да представљају Србе и Србију”,
„Забранити повратак Срба на српско Косово (за 300000 Срба је било ускраћено то право)”,
„Измислити нове ”нације„ муслимана, црногораца, македонаца и дати им на управљање српске земље”...


Даме и господо, зар вокабулар од пре неколико дана тито-копилана све ово не потврди ? Једини њихов искорак је тај да је Амброз-зликовачка банда отимала од богатијих Срба како би поделила „братским народима”, а ове данашње лопуже отимају од свих и сваког како би дали себи и својима. Зар призивање највећих злочинаца од кад је света и века да им помогну да не дође до „радикализације Србије” није у ствари вапај да се казне Срби у Србији зато што желе да дају свој глас некима за које су сигурни да ће их спасити, извести из сваколике беде и створити им радикално боље сутра ? Зар и ови данашњи нарко-аџувани, копилани комуњара не захтевају све оно што и Амброз-зликовци? У чему је разлика између ових данашњих кретено-идиота и њихових створитеља ? Одговор на ово питање је скоро немогућ. Једино, то је чињеница, што се мора нагласити је да овим данашњим злочинцима није још успело побити 250000 највиђенијих Срба, немају свој Голи оток и не певају да је „Енглеска земља пролетерска”. Како су почели, са горчином се присећам „Сабље”, на добром су путу (њихова парола „Србија на добром путу” то најбоље потврђује) да у свему, а поготово лоповлуку и злочину превазићу очеве своје.

Шта чинути да бар глава остане на свом месту је питање на које мора да одговори сваки Србин и свака Српкиња !? Они који сматрају, хвала Богу да је тих и таквих у земљи Србији све мање, да је криминал, издајништво, разврат, кукавичлук, педеризам, наркоманија и србомрзје демократија морали би сместа да се ставе у лударе, они који то демонстрирају и пропагирају како би придобили личну корист у затворе, а све друго везано за ДОС-манлијске нарко-наказе на буњиште историје.
УЧИНИМО ТО, БРАЋО СРБИ И СЕСТРЕ СРПКИЊЕ ! ВРЕМЕНА ЗА ЧЕКАЊЕ ВИШЕ НЕМА. ОНИ ИЛИ МИ НИЈЕ ВИШЕ ПИТАЊЕ ВЕЋ БОЛНА ИСТИНА !

С поштовањем, уважавањем и хришћанском љубављу, понизни раб Господњи,

Крстан Ђ. Ковјенић

_________________

С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!
 
serb_pagan:
da,da,samo su deca komunista ******,narkomani i qrve,a deca dobrih srba i domacina postena i cestita...kakva glupost...kraljevina jugoslavija je bila leglo olosa,pljackasa i pijavica naroda...ziveo narod ko stoka,osim malog broja bogatasha...zato je i nije branio

Поштовани,

Уколико желите да Вам моја маленкост или било ко други поверује поткрепите Ваше речи валидним доказима. Наравно, тако нешто никада не бих хтео прећутати, ни Краљевина СХС-а није била идеална, али СРБИ су у тој држави били РАВНОПРАВНИ са другим народима. После пакта тито-комуњара и усташа (1928) тај пакт траје све до данашњих дана, Срби најбедније живе у својој историји...

Поздрав,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Krstan:
Они који, па чак и због беде, издају свој НАРОД, Христову Веру и на души, костима, крви и јунаштву предака својих сотворену Отаџбину постају и остају НАЈВЕЋИ БЕДНИЦИ !

koga su izdali? halapljive popove,debele i pohlepne sreske nacelnike,nadmene djenerale ili mozda namesnicku vladu????kako vi ljoticevci izvrcete cinjenice,to je show...pa hiljade ljudi izginulo za oslobodjenje te zemlje od okupatora,a vi ih nazvaste izdajnicima...bruka
 
Шта да радим? Да л' да се смејем, да плачем, да нешто кажем...

Крстане, брате мили...Ниси ти једини који се појавио од те "феле", знаш...Може то и простије да се каже, не морају романи, нисмо дебили...

Опушти се, јадан мало...Знамо да су ти радикали једини избор, немој давити...
 
Krstan:
Они који, па чак и због беде, издају свој НАРОД, Христову Веру и на души, костима, крви и јунаштву предака својих сотворену Отаџбину постају и остају НАЈВЕЋИ БЕДНИЦИ !
nebi da te razocaram ali Otadzbinu su prvo izdali kralj i njegovi podanici, mi ne bi smo imali komunizam u nasoj zemlji da kralj nije hteo vecu titulu i umesto Kraljevine Srbije dobili kraljevinu Shs
 
serb_pagan:
koga su izdali? halapljive popove,debele i pohlepne sreske nacelnike,nadmene djenerale ili mozda namesnicku vladu????kako vi ljoticevci izvrcete cinjenice,to je show...pa hiljade ljudi izginulo za oslobodjenje te zemlje od okupatora,a vi ih nazvaste izdajnicima...bruka

Поштовани,

Слажем се са Вашом констатацијом да су и такви паразити нажалост били и остали део свесрпског бића. Да, ваистину да, није само "hiljade ljudi izginulo za oslobodjenje te zemlje", већ је у 1. и 2. светском рату изгинуло више од три милиона Срба и Српкиња како би ствоили домовину не само себи већ и својој Јужнословенској браћи. Како су их (Ам)броз комуњаре и други антисрби "наградили" најбоље потврђујем доказима да је у "слободној" СФРЈ најзверскије побијено више од 250000 Срба и Српкиња, да је Голи оток био мучилиште свесрпских интелектуалаца и да су једини ослободиоци, ствараоци и браниоци СФРЈ, Срби, проглашавани антикомунистичком бандом само због тога што су били, јесу и биће СРБИ. Да вам срце није препојено мржњом, разум демоном и срце кукавичлуком схватили бисте и прихватили да са Љотићевцима немам ништа заједничког јер сам рођен после њихове часне борбе за Крст часни и слободу свету. Покушајте ми доказати чињеницама, а не комуњарским петпарачким лапрдањем да нисам у праву.

Поздрав,

Крстан ђ. Ковјенић
 
Arhangel NS:
Шта да радим? Да л' да се смејем, да плачем, да нешто кажем...

Крстане, брате мили...Ниси ти једини који се појавио од те "феле", знаш...Може то и простије да се каже, не морају романи, нисмо дебили...

Опушти се, јадан мало...Знамо да су ти радикали једини избор, немој давити...

Поштовани,

А што се не бисте Ви "Опушти се, јадан мало" те помогли Вашем предводнику Милу црнопотурици да оствари комуњарско-усташку замисао - само своју Монтенегрину, демноску "цркву" и дупљанију. За разлику од Вас и Вама сличним којима је демон препоио душу, кукавичлук срце и накарадност разум спас Срба и Србије не вежем за једну странку, већ за свесрпско братско јединство, братољубље, чојство и јунаштво. То што су СРПСКИ РАДИКАЛИ једна једина истинска свесрпска странка је највећа несрећа Срба и Србије. Господа молим да макар мрвица србољубља, христољубља и отаџбинофилства има и свака друга странка у светој земљи Србији.

Поздрав,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Vagrant:
nebi da te razocaram ali Otadzbinu su prvo izdali kralj i njegovi podanici, mi ne bi smo imali komunizam u nasoj zemlji da kralj nije hteo vecu titulu i umesto Kraljevine Srbije dobili kraljevinu Shs

СРБИНЕ БРАТЕ,

мада са болом у срцу, сузом у оку и уздахом у грудима ту болну истину и сам морам потврдити. Онај што на издисају рече : ЧУВАЈТЕ МИ ЈУГОСЛАВИЈУ!" сигурно не беше Србин у срцу, већ ватиканско-србомрзи полтрон.

С поштовањем,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
eIvin:
Sada smo kompletni stigao je i legendarni Krstan Đ. Kovjenić,radikal izdaleka...:D
Makar će Duh da se obraduje.:)

Ја вала!
Ево све у име добродошлице и ви мало да уживате:

Krstan Đ. Kovjenič - Jul 22, 2004 06:40 (*.telemach.net)


govnojed (faca),

"Poštovani gospodine, dragi prijatelju", SC-forumašu, čime to zaslužih, ko Ti uopšte da pravo da tako bezobrazno, bezobzirno, prostački i sa penom na ustima istupaš već danima u javnosti, da me tako "krstiš" i na javnom mestu prozivaš. Želiš li i na taj način da potenciraš ono što Ti, zaista, nemaš: HRABROST, PAMET, TOLERANCIJU, LJUBAV, ČOJSTVO i JUNAŠTVO. Uvek, svuda i na svakom mestu i u svakoj prilici, za razliku od Tebe "hrabri, pametni i tolerantni" bezimeni "ljudino", ja se predstavljam svojim krštenim imenom i prezimenom, jedinom živom pupčanom vrpcom koja me čvrsto vezuje za svete, pravedne, junačke i ponosne pretke moje i koja govori o meni sve: ko sam, čiji sam i kakav sam. Ne, ne stidim se ja ni svoga pravog imena ni svog prezimena jer nemam ni jednog jedinog razloga da bih to činio. Veruj mi da mi je kojim slučajem i "ime" kojim me Ti nazivaš da bih i njega sa PONOSOM isticao. Za razliku od Tebe ja znam da ne postoje dobri i slabi narodi, ali isto tako znam da u svakom žitu ima kukolja i da u svakom narodu ima propalica, ludaka i zveri u ljudskom obličju. Verujem, takođe, da se Tebe i tebi sličnih stidi Tvoj narod jer Tvoj narod je, svakako, bolji od Tebe i ima Više ljubavi do S L O V E N A C A !

Ne, zaista ne, nemam nameru, to bi mi bilo ispod svake časti i ličnog nivoa, renomea, autoriteta, dostojanstva i ličnog digniteta, da sa Tobom i tebi sličnim polemišem o bilo čemu, jedino, da Tvoja laička, diletantska i neznalačka "tvrdnja" ne bude od nekoga prihvaćena kao istina i konstanca želim da naglasim i posebno potenciram:

Na inicijativu pogana nad poganima narko-budaline Vuka Draškovića, odnosno zbog njegovog neargumentovanog, satanskog i balegarskog nastupa u javnosti moj veliki prijatelj (zajedno smo bili pet godina u internatu bogoslovije Sv. Arsenije Sremac u Sr. Karlovcima) akademik SLAVEN TERZIĆ naučno utvrdio da je prof. dr. VOJISLAV ŠEŠELJ čistokrvni S R B I N za razliku od narko-manijaka Vuka Draškovića koji lično ne zna da li je Alija ili Ilija. Opsesija poganog DOS-manlije se plasira, naravno to bednici jedino i "znaju", kao "istina od sličnih njemu smrdibuba, a pogotovo adžuvano-izdajnika Borisa Tadića - FRANCETIĆA i njegovih guzoljubih gubavaca.

Ne tražim da Ti ovu moju tvrdnju koja se bazira na naučnim, validnim i lakoproverljivim dokazima shvatiš i prihvatiš, verujem da Ti zaslepljen svojom opakom ksenofobičnošću i ne "kužiš" u čemu je "fora", ali onim istinskim SC-forumašima ŽELIM DA PRENESEM PRAVU ISTINU I POTPUNU INFORMACIJU.

Pozdrav dragim SC-forumašicama i poštovanim SC-forumašima,

Krstan Đ. Kovjenič
 
57557968141bb7efecc4b1.jpg


А онда видиш га лафћино!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top