Moj drug pera & ja

Mislite li da je Pera jako fin i kulturan mladic ?


  • Ukupno glasova
    32
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

raindog

Domaćin
Poruka
3.811
jeste zabranjeno postavljanje tema o drugim chlanovima, ali rech je samo o vashem mishljenju

naime vec duzhe vreme se provlachi pricha o znate vec chijim silnim obozhavateljima i poshtovaocima na ovom forumu
pa eto mene, a verujem i mnoge druge chanove istog zanima ko su ti ljudi , i postoje li oni, tako da ako vam nije teshko molim vas da odgovorite na anketu :arrow:



fala unapred nadam se da ce modovi imati obzira prema radoznalosti mnogih ovde :smile:
 
pa u chemu je problem ?
nije valjda strashno priznati da nekog jako cenish i poshtujesh, pera tvrdi da je forum pun istih i ja mu zaista verujem :lol:
pa reko da vidim ko su ti ljudi

evo krvolok se prvi prijavio, sad ce i ostali :lol:
 
jao krvoloche al si pi... :lol: ccc

uglavnom pretpostavka je da ako se neko odluchi za druge dve opcije da nece moci peru skinuti sa vrata
nikad vishe, ajde malo hrabrosti
i vere u moderatore i volju naroda :twisted:
 
e da naravno da se tema proshiri mozhe i mali esej o tome zashto se opredelili za ponudjenu opciju :D

evo ja napr. znam da taman i da ga banuju ( a shto je mala verovatnoca ) on se pojavio pod novim nikom za nepunih 5 minuta, tako da to nije nikakav problem
al imam neki utisak da je svaka reinkarnacija sve gora od one prethodne
ja sam to shto mislim sad o choveku mislila i pre 2 godine sa njegovih nepunih 10 postova,
(iako nisam mogla ni danaslutim do kojih granica se to neshto mozhe razviti), pa me eto zanima
koji bi mu novi nik bio, i u kom pravcu bi se taj razvio :D
 
raindog:
e da naravno da se tema proshiri mozhe i mali esej o tome zashto se opredelili za ponudjenu opciju :D

evo ja napr. znam da taman i da ga banuju ( a shto je mala verovatnoca ) on se pojavio pod novim nikom za nepunih 5 minuta, tako da to nije nikakav problem
al imam neki utisak da je svaka reinkarnacija sve gora od one prethodne
ja sam to shto mislim sad o choveku mislila i pre 2 godine sa njegovih nepunih 10 postova,
(iako nisam mogla ni danaslutim do kojih granica se to neshto mozhe razviti), pa me eto zanima
koji bi mu novi nik bio, i u kom pravcu bi se taj razvio :D

Нисам гласала за три, јер то нема никакве сврхе, као што си и сама рекла.

Два, зато што је једини проверен лек игнорисање. Мада, зна да буде забавно кад га неко разјари. :lol:
 
@raindog,
Da si stvarno htela iskreno izjasnjavanje forumasa o liku i delu doticnog,postavila bi tajnu anketu i opcije ne bi bile tako rigidne-za ili protiv.Ne mislim da treba da ga banuju niti da je za izbegavanje ali ga i ne cenim i postujem-coveka treba da poznajes da bi dao takvu pozitivnu ocenu.Ovako ce glasati samo oni koji su iskljucivo protiv Pere,tako da ce ovo prerasti u samo jos jedno prepucavanje izmedju Pere i tebe(kad Pera vidi temu),predpostavljam da ce i Ani da se prikljuci....Ako ti toliko smeta najbolje je da ga ignorises.Ovako mu samo dajes na znacaju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top