Zašto, o zaštooooo ....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mislim da smo se svi prisutni uverili da pera nije bas citav...predlazem da ga tretiramo ko besnog psa u mracnom prolazu...znaci, ne obracati mu se i ne provocirati jer ujeda i nenormalan je..

ko je za?
 
Aha i ja mislim da bi trebala da postoji jedna tema pod radnim nazivom "Battlefiled: Pera". Kad se neko zakaci sa njim da se to nastavi na toj temi... tako druge teme nece biti zasipane glupostima. A Pera ce steci mozda realnu sliku, kad mu sve bude sazvakano na jednom mestu, o tome ko ga volE, a ko ne.

A i bice nam lakse da pronadjemo dokaze... ovako nogo zaebano kopati po temama.
 
krvolok:
... je zaključana tema sa REČITIM naslovom " Dan ljubavi ", pa će ZAINTERESOVANI da se razmile okolo, a ovako su skoro SVI bili tu, takoreći NA DOHVAT RUKE ?!? :shock:


e taman sam htela napisati post..
Pero..suoci se sa tim da je KLL lepsi i bolje gradjen od tebe...sigurno drasticno pozitivniji...i tu ne mozes nista sem da mu trosis vreme svojim postovima...
predlog: kupi vrecu...rekoh ti :lol:
 
anakin:
mislim da smo se svi prisutni uverili da pera nije bas citav...predlazem da ga tretiramo ko besnog psa u mracnom prolazu...znaci, ne obracati mu se i ne provocirati jer ujeda i nenormalan je..

ko je za?
Pa evidentno je ko izgleda svaki dan ide kog zubara od silnog stiskanja i skrgutanja zubima... :lol:

Nenormalan je onaj koji ima toliko otrova u sebi... :wink:
 
Kad_LupimLupim:
Aha i ja mislim da bi trebala da postoji jedna tema pod radnim nazivom "Battlefiled: Pera". Kad se neko zakaci sa njim da se to nastavi na toj temi... tako druge teme nece biti zasipane glupostima. A Pera ce steci mozda realnu sliku, kad mu sve bude sazvakano na jednom mestu, o tome ko ga volE, a ko ne.

A i bice nam lakse da pronadjemo dokaze... ovako nogo zaebano kopati po temama.
A jel ta tema treba da bude na tinejdzerima? :mrgreen:
Inace nisi odgovorio na pitanje jel istina da tamo glumis neku facu?

Pogotovo je diskutabilno koliko ko koga voli... i cak kad je neko za 2 godine upoznao citave 3 devojke... :lol: :lol:
 
shto mi je milo za ignoreee...e mislim da je najbolja promena u ovom "novom" forumu...alal vera ko ga je smislio ruke mu se pozlatile...

ti i ja...lutamo kroz notj
potmulo je stenjao moj grad..
ispred nas...put bez povratka...
daleko se chula muzika...
fa fa fa la si mi ti
fa la ti
ulica hladna bestjutna...
nezgodno se voljeti na njoj...
dat tju ti sve shto zazhelish...
potaknimo ponos zajedno...
dodirni me samo jeednom draga...
popushi mi ponos draga...
ti i ja lutamo kroz notj...[potmulo je stenjao moj grad...fa fa fa li si mi ti fala ti...oooooo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top